СноваЗдорова• 28 ноября 2022
Ловлю тапки. Пішла на побачення з вірменином, який мене заблокував, а потім написав
Забрав мене сьогодні після роботи о 12. Він виглядає старше, ніж на фото, дрібніше. Думаю, і він очікував не те, що побачив. Я висилала йому свої фотки, але ж розумієте, що фотки то одне, а вживу дещо інше. Спочатку казав, що винне дуже гарні очі, потім, що губи. Але в загальному не сказав, що красива, а ,, интересная,,. Сказав, що я на українку не схожа.
Ніяких квітів не привіз, почав чіплятися в машині. Я сказала, що не в моїх принципах це робити в машині. Заспокоївся, і ми поїхали в китайський ресторанчик пообідати. Далі запропонував поїхати з ним на якесь будівництво приватного будинку. Я погодилася. ( Сказав, що купив цей будинок під здачу і зараз ремонтує його)
По дорозі назад знову почав чіплятися , я візьми і ляпни, що зайнялася б з ним сексом в готелі. Він дзвонить замовляє готель, і я кажу, що вже перехотіла. Він ображається, каже, що з ним ще ніхто ніколи так не вчиняв і везе з набутими губами мене в моє місто. Адресу свою я, звичайно, йому не назвала, просто попросила, що висадив мене біля супермаркету. Перед тим сказав, якщо можу, то хотів би зі мною поїхати в Нідерланди з ночівкою( ми в Німеччині, недалеко, але, думаю, що начесав, щоб розвести.
Сказав,щоб написала, коли доберуся додому. Я не написала перша, написав запитав чи вже вдома. Відписала йому.
Склалося враження, що непоганий сам по собі, але жаднуватий. Хоч при грошах, дорога Вольво, своя фірма. Тут стільки писали, що вірмени щедрі, цей не такий або я не та.
Ви знаєте, я рада, що пішла не це побачення. Мені відлягло. Ілюзій нема.
Здрасьтенька• 28 ноября 2022
Ответ дляСама не знаю
Це в наших жінок просто менталітет утриманок, їм цивілізованого світу не зрозуміти
Тобто подарувати квіти чи запросити в ресторан це менталітет утриманок?
Чи це нормальні відносини чоловіка і жінки?
Радостина• 28 ноября 2022
Ответ дляСноваЗдорова
Чим я прославилась, що не дала?
Вы странная,честно. В отеле бы дала, потом передумала.я б на его месте высадила б из авто и все
Малинка• 28 ноября 2022
Ответ дляЗдрасьтенька
Не знаю что такое нормально и что просто так мужчины могут дарить цветы. Нападают сразу
Здрасьтенька• 28 ноября 2022
Ответ дляМалинка
Да, уже в содержанки записали)
Сама не знаю• 28 ноября 2022
Ответ дляЗдрасьтенька
Ну не настільки вже аж
Царевна в уггах• 28 ноября 2022
Ответ дляРожки-да-ножки
Раніше в Турції славились Наташі, тепер прославимося на всю Європу
це точно(
Сама не знаю• 28 ноября 2022
Ответ дляРадостина
Посеред поля?🤣
Зяблик протестант• 28 ноября 2022
Ответ дляСижу на стуле
Вы до этого не читали. Автор за 2 месяца переписки успела влюбиться, а когда он её заблокировал, она тут устроила истерику, что пропустила такое счастье
серьезно?
Начальник Анонимов• 28 ноября 2022
Ответ дляСноваЗдорова
Блін, виправило на зайчиком, було інше слово
Вы хотели чтобы он на первой встрече вам денег дал или предложил купить айфон? Или что?
Сама не знаю• 28 ноября 2022
Ответ дляСижу на стуле
Думала сісти на шию, а не тут то було?🤣
Скользкая• 28 ноября 2022
Ответ дляМалинка
Та сдались вам те цветы!?
Я только за, когда мужчина дарит цветы, подарки, организовывает досуг, сюрпризы, но когда это уже действительно свидания, а не первая встреча, просто встреча.
Зяблик протестант• 28 ноября 2022
Ответ дляСноваЗдорова
Чим я прославилась, що не дала?
у нас это называлось ’динамщица’
дам.. не дам... в отеле... на стройке...
СноваЗдорова
• 28 ноября 2022
Ответ дляРадостина
Я розуміла, що не висадить. Тому полоскотала йому нерви.
Здрасьтенька• 28 ноября 2022
Ответ дляСама не знаю
Ну не настільки вже аж
А з німцем моїм настільки)
СноваЗдорова
• 28 ноября 2022
Ответ дляНачальник Анонимов
Ну, квіти міг би подарувати, зйого грошима це нічого
Скользкая• 28 ноября 2022
Ответ дляСноваЗдорова
Он думал вы ему писечку лоскотать будете на стройке
Зяблик протестант• 28 ноября 2022
Ответ дляСноваЗдорова
я после ваших комментов не знаю кому больше сочувствовать, ему или вам
Царевна в уггах• 28 ноября 2022
Автор, ось чесно, Ви сама як мала дитина..дам в готелі, дам -не дам. Треба було з перших хвилин вести себе, як жінка, а Ви трошки як хвойда себе повели, вибачте.
СноваЗдорова
• 28 ноября 2022
Ответ дляСама не знаю
Думала сісти на шию, а не тут то було?🤣
Я, на шию. Повірте, я працюю, ще отримую гроші на 3 дітей. Нам вистачає цілком. Мені його шия не потрібна.
Сама не знаю• 28 ноября 2022
Ответ дляЗдрасьтенька
А з німцем моїм настільки)
Ну то , вибачте, вже занадто, знаю, що не прийнято в них дорогі презенти, але не зводити в кафе, чи подарувати квіти то вже реально занадто
Сижу на стуле• 28 ноября 2022
Ответ дляНачальник Анонимов
Чтобы построил ей дом, содержал её детей и ничего не просил взамен
Жаль, Вы ее предыдущую тему не читали, Автор рвала волосы везде, где растут и не растут, что такой мужчина её заблокировал и она даже не переспала с ним и упустила такого прЫнца.
И дама в 40 лет свято верит, что мужик владелец строительной фирмы и миллионер.
Здрасьтенька• 28 ноября 2022
Ответ дляСама не знаю
Дякую. Реально підтримали. Думала може тут всі такі. Значить то мені не звезло 🤷♀️
СноваЗдорова
• 28 ноября 2022
Ответ дляСкользкая
Там були його робітники, яку річечку на стройке
Сама не знаю• 28 ноября 2022
Ответ дляСноваЗдорова
Пересісти з державної на мужика🤣
Сижу на стуле• 28 ноября 2022
Ответ дляСноваЗдорова
А че Вы чужие деньги считаете?))
Малинка• 28 ноября 2022
Ответ дляСкользкая
Та сдались вам те цветы!?
Ну тут да. Цветы не показатель адекватности или какой-то нереальной щедрости, первые встречи никто не должен ничего никому, идет процесс узнавания друг друга, чужие люди.
Но у автора может свои понятия)) А мужику стоило бы сразу о своих намерениях переспать сказать. А если были разговоры на интимную тему, то значит дала зеленый свет и он посчитал нужным сразу к ней приставать, в она продинамила. Если так, то глупо поступила) А так может хотеть чего хочет от мужиков, хоть чтоб ей бриллианты на первом свидании дарили, мечтать не вредно)