СноваЗдорова• 28 ноября 2022

Ловлю тапки. Пішла на побачення з вірменином, який мене заблокував, а потім написав

Забрав мене сьогодні після роботи о 12. Він виглядає старше, ніж на фото, дрібніше. Думаю, і він очікував не те, що побачив. Я висилала йому свої фотки, але ж розумієте, що фотки то одне, а вживу дещо інше. Спочатку казав, що винне дуже гарні очі, потім, що губи. Але в загальному не сказав, що красива, а ,, интересная,,. Сказав, що я на українку не схожа.
Ніяких квітів не привіз, почав чіплятися в машині. Я сказала, що не в моїх принципах це робити в машині. Заспокоївся, і ми поїхали в китайський ресторанчик пообідати. Далі запропонував поїхати з ним на якесь будівництво приватного будинку. Я погодилася. ( Сказав, що купив цей будинок під здачу і зараз ремонтує його)
По дорозі назад знову почав чіплятися , я візьми і ляпни, що зайнялася б з ним сексом в готелі. Він дзвонить замовляє готель, і я кажу, що вже перехотіла. Він ображається, каже, що з ним ще ніхто ніколи так не вчиняв і везе з набутими губами мене в моє місто. Адресу свою я, звичайно, йому не назвала, просто попросила, що висадив мене біля супермаркету. Перед тим сказав, якщо можу, то хотів би зі мною поїхати в Нідерланди з ночівкою( ми в Німеччині, недалеко, але, думаю, що начесав, щоб розвести.
Сказав,щоб написала, коли доберуся додому. Я не написала перша, написав запитав чи вже вдома. Відписала йому.
Склалося враження, що непоганий сам по собі, але жаднуватий. Хоч при грошах, дорога Вольво, своя фірма. Тут стільки писали, що вірмени щедрі, цей не такий або я не та.
Ви знаєте, я рада, що пішла не це побачення. Мені відлягло. Ілюзій нема.
Скользкая• 29 ноября 2022
Ответ дляСноваЗдорова
Я бандерівка. Їм росіян і розпинаю хлопчиків в трусиках
Надеюсь вы выяснили его политическое кредо. Он за нас?

автор СноваЗдорова • 29 ноября 2022
Ответ дляСкользкая
Кто то писал, что ему 28)))
То хтось собі придумав.
Руда Сова• 29 ноября 2022
Ответ дляСижу на стуле
Он ей это сказал в самом начале. Автор включила режим ’я не такая’, он её блоканул. И она тут создала тему с рыданиями, как она такого мужика упустила
Нас ждёт Санта-Барбара, покупайте поп-корн.
А где первая тема? Хочу почитать
автор СноваЗдорова • 29 ноября 2022
Ответ дляМалинка
Если еще напишет продолжите общение?
Продовжу
Сижу на стуле• 29 ноября 2022
Ответ дляСноваЗдорова
Не заздріть

Чему завидовать? Что армянин не завез на стройку и не облапал?
Или Вашему сексуальному голоду?
Сижу на стуле• 29 ноября 2022
Ответ дляРуда Сова
А где первая тема? Хочу почитать
Это было больше месяца назад. Названия не помню, а Автор сама ссылку не даст )))
автор СноваЗдорова • 29 ноября 2022
Ответ дляСкользкая
Ничего себе переляканный, да он ее облапал всю в машине, видать вкусил уже плод укр женщин и в курсе, что они дают в авто
Не облапав, не переймайтеся
автор СноваЗдорова • 29 ноября 2022
Ответ дляNorthface
Дала плохая, и не дала плохая, да ну нафиг это все)
Точно
Carin• 29 ноября 2022
Вы лучше скажите, чем Вам армянин и в Германии )?

vihola• 29 ноября 2022
Автор, якщо ви самотня у пошуку, бажаю зустріти хорошого мужчину. Який буде вас кохати, цінувати і стане батьком та другом вашим дітям.
автор СноваЗдорова • 29 ноября 2022
Ответ дляСкользкая
Вы думаете, он бы осмелился на первой встрече, положить немке руку на коленышки? Да нет конечно, он в курсе, что с укр такой номер пройдёт и ничего за это не будет
Ага, знаю ятих німок, повірте.
автор СноваЗдорова • 29 ноября 2022
Ответ дляБезникаЯ
Я захожу на форум после тяжёлого рабочего дня, посмотреть то, чего нет в новостях, поржать. Нет ни малейшего желания это время тратить на объяснения вам. Для меня ваша тема, изложение, позиция - мрачный трешевый ад... Успехов!
Дякую.
Ворую вкусняшки• 29 ноября 2022
Ответ дляСкользкая
А ви якої національності?
Молчалка• 29 ноября 2022
Армяне чаще всего жадные, на словах только щедрые, запомните это. Щедрые азербайджанцы и то не со всеми. Я наполовину армянка, если что))
автор СноваЗдорова • 29 ноября 2022
Ответ дляФима Собак
Що вам світить лише один-два рази в готелі.
Я не виключаю. Побачимо, якщо напише. Писати сама не буду
автор СноваЗдорова • 29 ноября 2022
Ответ дляСкользкая
О, так.
Молчалка• 29 ноября 2022
Ответ дляСноваЗдорова
Ні. Я не збиралася
Динамистка, уважаю 😁👍
Брыкалка• 29 ноября 2022
Мммм… Ви дивна. Я б теж вас до дому відвезла. Я проти сексу не перших побаченнях, але навіщо казати про секс в готелі, якщо ви цього не планували? До чого ця перевірка? І навіщо їхати на якесь будівництво? Я так їздила з колишнім нареченим - він був ріелтор і привіз мене до красивої квартири з чудовим краєвидом. Почав загравати і натякати, але відмовила - всеж таки чужа квартира…
автор СноваЗдорова • 29 ноября 2022
Ответ для vihola
Дякую. Хай буде другом моїм дітям.

автор СноваЗдорова • 29 ноября 2022
Ответ дляМолчалка
Дякую
JannyMoney• 29 ноября 2022
Ответ дляСноваЗдорова
Вірменин, 28 років живе в Німеччині
Господи, автор, вы бессмертная?!
Ехать в какой то машине на какой-то недострой...
Стервочка• 29 ноября 2022
Що це я щойно прочитала 😅
автор СноваЗдорова • 29 ноября 2022
Ответ дляJannyMoney
Господи, автор, вы бессмертная?!
Це приватний будинок,там було купа робітників.
І відчувала, що все буде ок, склав таке враження
JannyMoney• 29 ноября 2022
Ответ дляСноваЗдорова
Вы ехали в его машине? Он мог вас в лесочек завезти и остались бы от вас рожки да ножки.
Не делайте так больше)
JannyMoney• 29 ноября 2022
Ответ дляСноваЗдорова
Дякую. Хай буде другом моїм дітям.
Объявления дайте на русские сайты или в газеты.
Чем больше выбор, тем лучше результат)
Не пью, не курю• 29 ноября 2022
Это надо было ехать в Германию, чтобы подцепить жадного, дерганного армянинаЯ надеюсь это все выдумка
Лика-прилипка• 29 ноября 2022
От не розумію я - невже зовсім не страшно їхати з чоловіком, якого вперше бачиш, серед ночі на якусь будову( при тому, що він до того автора лапав і вона була проти цього) Чи це зі мною щось не так… А ще - «хочу сексу, але не тут, хочу сексу, але в готелі, і тут вже перехотіла сексу», чесно кажучи, автор, до вас якось більше питань щодо адекватності.
автор СноваЗдорова • 29 ноября 2022
Ответ дляНе пью, не курю
Не не чіпляти їхала. Я вивозила дітей. А то вже так приклаломя
Соседушка• 29 ноября 2022
Ответ дляСноваЗдорова
Вірменин, 28 років живе в Німеччині
Все подумали что ему 28 лет.
Автор, а когда он должен был щедрым стать, когда вы по стройкам ездили? Он перед вами баблом светонул, вы тут же про секс и заговорили. Потом вовремя спохватились и «передумали». Но вряд ли он вас теперь кроме как для секса рассматривать будет. И не факт, что фирма его, они любят понтоваться. Хочу отношений без бытовухи и хочу только секса - это разные вещи. Пока все только к сексу и идёт.
JannyMoney• 29 ноября 2022
Ответ дляНе пью, не курю
станешь тут дерганным. то дают то не дают.