СноваЗдорова• 28 ноября 2022

Ловлю тапки. Пішла на побачення з вірменином, який мене заблокував, а потім написав

Забрав мене сьогодні після роботи о 12. Він виглядає старше, ніж на фото, дрібніше. Думаю, і він очікував не те, що побачив. Я висилала йому свої фотки, але ж розумієте, що фотки то одне, а вживу дещо інше. Спочатку казав, що винне дуже гарні очі, потім, що губи. Але в загальному не сказав, що красива, а ,, интересная,,. Сказав, що я на українку не схожа.
Ніяких квітів не привіз, почав чіплятися в машині. Я сказала, що не в моїх принципах це робити в машині. Заспокоївся, і ми поїхали в китайський ресторанчик пообідати. Далі запропонував поїхати з ним на якесь будівництво приватного будинку. Я погодилася. ( Сказав, що купив цей будинок під здачу і зараз ремонтує його)
По дорозі назад знову почав чіплятися , я візьми і ляпни, що зайнялася б з ним сексом в готелі. Він дзвонить замовляє готель, і я кажу, що вже перехотіла. Він ображається, каже, що з ним ще ніхто ніколи так не вчиняв і везе з набутими губами мене в моє місто. Адресу свою я, звичайно, йому не назвала, просто попросила, що висадив мене біля супермаркету. Перед тим сказав, якщо можу, то хотів би зі мною поїхати в Нідерланди з ночівкою( ми в Німеччині, недалеко, але, думаю, що начесав, щоб розвести.
Сказав,щоб написала, коли доберуся додому. Я не написала перша, написав запитав чи вже вдома. Відписала йому.
Склалося враження, що непоганий сам по собі, але жаднуватий. Хоч при грошах, дорога Вольво, своя фірма. Тут стільки писали, що вірмени щедрі, цей не такий або я не та.
Ви знаєте, я рада, що пішла не це побачення. Мені відлягло. Ілюзій нема.
Майструю крила• 29 ноября 2022
Ответ дляДверной_Проем
Вчителька шльондра((( ви краще подумайте про своє життя (( наведіть лад в думках
Это не вы возмущались в инетах что учительница беременна?

Пластилин_Колец• 29 ноября 2022
Ответ дляСноваЗдорова
Біле пальто не жме? Сором´язлива ви наша.
Не жме, Вам 99% порадниць написало, що така жінка - днище, але Вам до вподоби тільки повідомлення про перестати з хачиком.
Хочеться дізнатись, де батько дітей, хоч розлучені, чи пробийте ще раз дно...
Чебураха с перцем• 29 ноября 2022
Автор з привітом!
автор СноваЗдорова • 29 ноября 2022
Ответ дляПластилин_Колец
Я з батьком дітей розлучена, так що мимо.
автор СноваЗдорова • 29 ноября 2022
О, написав щойно, побажав гарного дня.
Люблю порядок• 29 ноября 2022
Ответ дляСноваЗдорова
Я, на шию. Повірте, я працюю, ще отримую гроші на 3 дітей. Нам вистачає цілком. Мені його шия не потрібна.
Йому 28,а вам 40?
Як ви в 40 можете бути для нього гарна?
Нерви полоскотали-ви просто смішно виглядаєте. Це якби він запав на молоду гарну діачину-а вона йому відмовляла б-оце називається лоскоче нерви. А в нього до вас один інтерес-горизонтальний,і то -на один раз.
А ви щось з себе строїте...
автор СноваЗдорова • 29 ноября 2022
Ответ дляЛюблю порядок
Йому 28,а вам 40?
Як ви в 40 можете бути для нього гарна?
А ви щось з себе строїте...
Ви читати вмієте, де я писала, що йому 28? Йому45
Мая твая не панимать• 29 ноября 2022
Ответ дляСноваЗдорова
А Вам таки заздрісно
Ну яке заздрісно??!! Чому заздрити, тому що жінка замість проведення часу з трьома дітьми катається з якимось дядьком і розказує зараз дам, а через 5 хв - не дам.
Кажіть що ви кацапка будь ласка. Не позорте націю.
Я теж з 10 річною донькою в Німеччині. Кажу доця, по нам будуть судити про всіх українців. Тому ми маємо бути кращими версіями себе!
Співаємо в церковному хорі, подруги 70+, перекладаю для інших українців, бо за ці 8 місяців не по хуях скакала а вчила мову з 0.
Так хочеться щоб в людей було до ре враження про нас як народ. А не отаке :(
Люблю порядок• 29 ноября 2022
Ответ дляСноваЗдорова
Йому 45, мені 40
Ви ж писали вірменин,28 років?
Це його батько приїхав на побачення замість нього???

Мизимец• 29 ноября 2022
Ну якесь дуже невдале побачення вийшло. Ви й самі це прекрасно розумієте. Скоріше за все ділі не піде, та й не потрібно. Бо одразу вийшла якась повна дурня.
автор СноваЗдорова • 29 ноября 2022
Ответ дляМая твая не панимать
По-перше, по хуям, як ви висловились, я не скакала. По друге- якраз я дуже допомагаю українцям з перекладами, бо мову знаю на рівні С1. Бо мову ще в Україні вивчила. Ну, да , в хорі я не співаю.
автор СноваЗдорова • 29 ноября 2022
Ответ дляЛюблю порядок
Ви ж писали вірменин,28 років?
Перечитайте,що я писала.
Апель-синка• 29 ноября 2022
Ответ дляСноваЗдорова
О, написав щойно, побажав гарного дня.
Всё еще надеется укатать на дармовой секс
Виолала• 29 ноября 2022
Ответ дляСноваЗдорова
Це Ви мені?
Не розумію,щоце означає.
Это означает что там где армянин пройдёт, еврею ничего не достанется
Брехушка• 29 ноября 2022
Ответ дляСноваЗдорова
О, написав щойно, побажав гарного дня.
А Ви?
Виолала• 29 ноября 2022
Ответ дляСноваЗдорова
Це Ви мені?
Не розумію,щоце означає.
Кстати та же Тимошенко смесь армянки с еврейкой. И какая великая и живучая женщина
Видящие_помогите• 29 ноября 2022
Ответ дляДверной_Проем
При чом тут ваша зарплата? У вас в голові тільки бабло і єблі з мужиками … жінка 40 років 3 дітей вчителька … мда

Апель-синка• 29 ноября 2022
Ответ дляВиолала
Великая? Сучка она великая и продажная тварь.
А еще актриса погорелого театра.
Виолала• 29 ноября 2022
Ответ дляАпель-синка
А еще актриса погорелого театра.

Україна понад усе!• 29 ноября 2022
Ответ дляСноваЗдорова
Не звертайте уваги, церковний хір, то окрема категорія людей))))
Апель-синка• 29 ноября 2022
Ответ дляМайструю крила
Здесь половина не знают что такое оргазм))
Будьте оптимистичнее. Стакан же наполовину полон (хотя я уверена, что на больше!). Половина ЗНАЮТ ))) А вторая половина наверняка тоже узнают рано или поздно )))
Видящие_помогите• 29 ноября 2022
Ответ дляСноваЗдорова
Вместо хора будет кожаная флейта )
Говорящая галограмма Чингисхана.• 29 ноября 2022
Ответ дляМизимец
А я думаю дали пиде, восточные мужчины не остановятся пока даму в койку не уложат.
Автор, не знаю кактх вы отношений ждете, но правильно, что сразу не дали, не ценят они легкодоступных.
неДодекаэдр• 29 ноября 2022
таких 99 % на сайтах знакомств, а про квіти насмішило
Ответ дляВидящие_помогите
Вместо хора будет кожаная флейта )
Гладиолус• 29 ноября 2022
Ответ дляСноваЗдорова
А батьуо в дітей один, чи від різних?
Мизимец• 29 ноября 2022
Ответ дляГоворящая галограмма Чингисхана.
Згодна. Вони дуже наполегливі. Але з розповіді автора я не побачила, що вона його дійсно зачіпила. Навіть не подарував квіти, а це вже показник. Вони ж спочатку такі джентльмени, уважні, щедрі... Якщо дівчина подобається, то переліт в іншу країну для них дрібниця. А тут показав себе одразу з поганої сторони.
Весела бджілка• 29 ноября 2022
Лариса?
автор СноваЗдорова • 29 ноября 2022
Ответ дляГладиолус
А батьуо в дітей один, чи від різних?
Батько в дітей один, але яке це має відношення до теми?
Оксана-004e• 29 ноября 2022
Ну вы отчаянная!
В Европе эти армяне лезут в мессенджеры кау тараканы