СноваЗдорова• 28 ноября 2022
Ловлю тапки. Пішла на побачення з вірменином, який мене заблокував, а потім написав
Забрав мене сьогодні після роботи о 12. Він виглядає старше, ніж на фото, дрібніше. Думаю, і він очікував не те, що побачив. Я висилала йому свої фотки, але ж розумієте, що фотки то одне, а вживу дещо інше. Спочатку казав, що винне дуже гарні очі, потім, що губи. Але в загальному не сказав, що красива, а ,, интересная,,. Сказав, що я на українку не схожа.
Ніяких квітів не привіз, почав чіплятися в машині. Я сказала, що не в моїх принципах це робити в машині. Заспокоївся, і ми поїхали в китайський ресторанчик пообідати. Далі запропонував поїхати з ним на якесь будівництво приватного будинку. Я погодилася. ( Сказав, що купив цей будинок під здачу і зараз ремонтує його)
По дорозі назад знову почав чіплятися , я візьми і ляпни, що зайнялася б з ним сексом в готелі. Він дзвонить замовляє готель, і я кажу, що вже перехотіла. Він ображається, каже, що з ним ще ніхто ніколи так не вчиняв і везе з набутими губами мене в моє місто. Адресу свою я, звичайно, йому не назвала, просто попросила, що висадив мене біля супермаркету. Перед тим сказав, якщо можу, то хотів би зі мною поїхати в Нідерланди з ночівкою( ми в Німеччині, недалеко, але, думаю, що начесав, щоб розвести.
Сказав,щоб написала, коли доберуся додому. Я не написала перша, написав запитав чи вже вдома. Відписала йому.
Склалося враження, що непоганий сам по собі, але жаднуватий. Хоч при грошах, дорога Вольво, своя фірма. Тут стільки писали, що вірмени щедрі, цей не такий або я не та.
Ви знаєте, я рада, що пішла не це побачення. Мені відлягло. Ілюзій нема.
Как_б_не_так• 29 ноября 2022
Ответ дляСкользкая
Ничего себе переляканный, да он ее облапал всю в машине, видать вкусил уже плод укр женщин и в курсе, что они дают в авто
Но-но-но, не узагальнюйте, автор звичайно мочить тут, але всеж-таки. Так само як і німці жлоби, є і нормальні.
Гладиолус• 29 ноября 2022
Ответ дляЛюблю кетчуп
мда...ніякої романтики
Чого це?
Кітайська їжа, екскурсія на будівництво
СноваЗдорова
• 29 ноября 2022
Ответ дляharchushyn
Автор, ви вели себе по дибільному.
Визнайте це як факт, а не ’полоскотала йому нерви’.
Лоскотати нерви-це про флірт.
Ви їбали йому мозок. І собі
Лоскотати нерви-це про флірт.
Ви їбали йому мозок. І собі
Значить, поїбала мозок.
Stiflers Mom• 29 ноября 2022
Автор, лише одне питання до вас, а що це було - ’дам/не дам, дам но не вам’ ? :) Це ви від хвилювання? Чи то був такий задум?
P.S. На вас так нападають, не дуже зрозуміло за що, але - якщо відверто - краще вечеря в ресторані ’з хачиком’, ніж церковний хор з 70-річними подругами
Как_б_не_так• 29 ноября 2022
Ответ дляВорую вкусняшки
Придивіться уважніше до свого хлопця, щось не те він розповідає
Тож якраз і придивляюсь, то ми кіно якесь на цю тематику дивились. В них почуття гумору трошки інше, були в кінотеатрі, то були трохи не приємні сцени, то увесь зал сміявся, а мені ледь погано не стало

Гладиолус• 29 ноября 2022
Ответ дляStiflers Mom
Спорный вопрос. В церковном хоре гонорею подцепить шансов горааааздо меньше.
Ворую вкусняшки• 29 ноября 2022
Ответ дляКак_б_не_так

Почуття гумору залежить від походження та освіти, не тільки від національності
Україна понад усе!• 29 ноября 2022
Ответ дляГладиолус
Ну як що для Вас прийнятно щоб вашіх дітей навчала жінка яка так висловлюється, то для Вас все нормально.
А в мене викликає відразу людина яка має у своєму лексіконі слово ’’хачік’’
Порада, не навчайте дітей у таких вчителів. Ви ж напевне точно знаєте, як вчителі спілкуються поза межами школи, так?
СноваЗдорова
• 29 ноября 2022
Ответ дляStiflers Mom
Ага таке досягнення,що в неї подруги 70+, бо ж мати тридцятирічну подругу то гріх.
Stiflers Mom• 29 ноября 2022
Ответ дляГладиолус
Ну вот как раз и спорим :)
Гонорей всяких очень боюсь, но 70-летние подруги-хористки пугают почему-то больше
Без QR коду• 29 ноября 2022
Ответ дляСноваЗдорова
З хачиком
хачики - это не армяне.. и вообще, это унижение из рашки пошло..
Не нужно было говорить, что вы украинка, не нужно позорить за границей нашу нацию.
СноваЗдорова
• 29 ноября 2022
Ответ дляБез QR коду
Кому не треба було говорити, йому?
Так він мене в групі українців знайшов. Тоже мені. В нього досвід з українками вже в Житомирі був. Він мав там якийсь бізнес. Так що до мене......
Идущаяповолнам• 29 ноября 2022
Ответ дляСноваЗдорова
Дякую. Хай буде другом моїм дітям.
Читати навіть смішно.
Армянин друг моїм 3 дітям
В нього є діти?
Армянин друг моїм 3 дітям
В нього є діти?
Вишневий цвіт• 29 ноября 2022
Ответ дляРадостина
Именно так, что за игры
Взагалі історія дивна, автор якась дивна, але якщо ви не знали, то людина на будь-якому етапі може сказати ’ні’, навіть якщо вони вже годину сексом займаються.
Україна понад усе!• 29 ноября 2022
Ответ дляБез QR коду
Хачики вірмени, в перекладі з вірменської хрест))
СноваЗдорова
• 29 ноября 2022
Ответ дляИдущаяповолнам
Читати навіть смішно.
Армянин друг моїм 3 дітям
В нього є діти?
Армянин друг моїм 3 дітям
В нього є діти?
В нього двоє. Якщо смішно-смійтеся
Їжак в панчохах• 29 ноября 2022
Со мной тоже были шутки на первом свидании. На втором попытка заняться сексом в машине. На третье я сама уже хотела в отель и поэтому провели викенд в спа. Встречаемся 2 месяца. Ттт все устраивает. Цветов не дарит, ему такое и в голову не приходит. Не немец, европеец, ровесник мой
Stiflers Mom• 29 ноября 2022
Ответ дляЇжак в панчохах
А вообще что-нибудь дарит? Какие-нибудь знаки внимания, раз уж без цветов? Или у вас чисто секс, без отношений в перспективе?
Їжак в панчохах• 29 ноября 2022
Ответ дляStiflers Mom
А подарки это на перспективу?) Ну нужен был купальник для спа, поехали и купили. Ясно, что не в бутик. Отели оплачивает, рестораны, ездили в путешествие вместе за его счет. Хз что там получится. Пока у нас хорошее времяпрепровождение, а что получится в итоге - будет видно. Я не спешу
Stiflers Mom• 29 ноября 2022
Ответ дляЇжак в панчохах
По моему опыту - да. Если парень настроен на перспективу, то будут и подарки. Цветы, сладости, украшения, гаджеты, ну чем ещё можно порадовать девушку, которая нравится)
Если люди встречаются чисто ради приятного досуга - там вопросов нет, подарков нет. Оплатить отель, ресторан, такси, купальник для спа, всё как вы описали, т.е. мужчина не дарит подарки, но оплачивает сопутствующие расходы.
Stiflers Mom• 29 ноября 2022
Ответ дляЇжак в панчохах
Но вообще мне другая сторона вопроса была интересна, о подарках. Всё чаще слышу, что европарни наших дам не особо балуют, более того, что даже наши, проживающие в Европе не так давно, перенимают эту неправильную привычку))) Было любопытно, действительно ли намечается такая тенденция.
Їжак в панчохах• 29 ноября 2022
Ответ дляStiflers Mom
Есть еще менталитет. Здесь не принято заваливать девушку подарками, особенно дорогостоящими т.к это партнеры, а не содержантки. Но скоро праздники, посмотрим как будет именно по случаю. А, ну и еще, меня бывший муж до свадьбы не заваливал подарками, да и после я приучала еще лет 5. Это не помешало нашим отношениям стать серьезными.
МинерАлочка• 29 ноября 2022
Ну тут такое . Если хотели секса , то поехали б в отель , а если что то дальнейшего , то видимо он вас неправильно понял. Думаю это был бы одноразовый секс и ничего больше . Нафиг оно надо, взрослая женщина вроде и такое ) Старый хачик )). Тогда уж лучше молодого для одного раза
Їжак в панчохах• 29 ноября 2022
Ответ дляStiflers Mom
Они и своих не балуют. Им в голову не придет гаджеты или другие дорогие подарки покупать. Я вообще не понимаю откуда у наших барышень такие запросы. С какой радости малознакомой барышне дарить дорогие подарки? Это что, невеста, жена? Ну реально. Цветы, конфеты такое. Мой когда со мной в магазин заходит то всегда спрашивает, что я хочу. А так не приносит с собой ничего.
Гладиолус• 29 ноября 2022
Ответ дляУкраїна понад усе!
Мої діти вже дорослі. І звісно я знала хто в них викладав.
Тож, Ви вважаєте що вчітельці Ваших дітей нормально вживати такі слова, а я так не вважаю. На тому
СноваЗдорова
• 29 ноября 2022
Ответ дляГладиолус
Ага, ви у вчителів своїх дітей жили під ліжком і знаєте все про них.
Stiflers Mom• 29 ноября 2022
Ответ дляЇжак в панчохах
С той радости, что эта барышня очень нравится. Хочется ухаживать, привлекать её внимание, радовать. Во времена моей молодости
мужчины дарили подарки, руководствуясь этим мотивом. Мне жаль, что это вдруг стало стыдным, необязательным, ’с какой стати’. Ещё лет 10 и с таким подходом мужчины вообще разучатся красиво ухаживать, карту дал и можно не напрягаться, иди в магазин, сама выбирай.
Гладиолус• 29 ноября 2022
Ответ дляСноваЗдорова
Все знати не треба. Достатньо де якіх речей. Наприклад , загальна культура поведінкі.
В танке• 29 ноября 2022
Ответ дляГладиолус
Та никогда вьі не узнаете,что вживає ваша вчителька. Скажу вам как человек, всю жизнь проведший в педагогике.
Їжак в панчохах• 29 ноября 2022
Ответ дляStiflers Mom
Очень нравится и потому надо дарить дорогие подарки и давать деньги ’на платьюшко’? Если нравится то барышню приглашают в рестораны, на прогулки, в кино, угощают вкусным. Можно и цветы, конфеты подарить если хочется, но это не обязанность, а зависит от человека. Вообще, цветы очень переоценены на мой взгляд.