Кюветчица• 29 ноября 2022
Як ви справляєтесь? Працюючі мами.допис ниття
Як? У кого двоє дітей і ви працюєте, ви витримуєте? Я-ні. Абсолютно. Старшій дев´ять, молодшому 4 . Працюємо з чоловіком доба через дві. Я погана мама і поганий працівник. Сумарний дохід на сім´ю 9 тисяч. Живемо в селі, великого хазяйства не маємо, але курочки та кролі є. Город свій. Пічне опалення, яке виявилося великим плюсом зараз,але не про те я...я прям відчуваю і бачу наскільки я недодаю дітям уваги, це просто очевидно.коли я вдома -то я просто в домі,але не з дітьми, бо щось перу ,готую,прибираю ,або дивлюсь в одну точку..... Я емоціонально незріла, слабка? Може мені до психолога потрібно, але це впирається в гроші.´,яких і так катастрофічно не вистачає. Мені здається,що я втрачаю надію на краще. Тепер ще відключення світла, на роботі проблеми, можна сказати ,по моїй вині, а сьогодні захворіли і діти і я. Лікарняний не можу взяти.. розносите в пір´я, але проміж жовчі іноді бувають цінні поради...
Шаманю второпях• 29 ноября 2022
Коли обидва стали школярами ще й ковідні приколи, то залишилась я без роботи. У моїх ніякого навіть натяку на самоконтроль немає і, походу, нескоро буде. З одним молодшим школярем ще якось можна дати раду, а з двома і онлайном я не впоралась.
Кюветчица
• 29 ноября 2022
Ответ дляОтчебучкина
Автор, а с одним ребёнком всё не так было?
Особисто в мене ні. Та й скажу ,що дві дитини є дві. Навіть елементарні речі потрібно робити вдвічі більше. Сьогодні,коли нарешті пішла іх вкласти і розповісти казочку ,то вони посварились хто перший розкаже мені свою історію
grechka827• 29 ноября 2022
Я не знаю що вам порадити і наче розумію вас, але в мене було три роботи і двоє дітей, я сама не розуміла як я справлялась, але недавно зрозуміла- я думала лише про результат, якась була на нього заточена. Допомагала мама ( все готувала вона) і сиділа 1 повний робочий день з дітьми, чоловік до 19 на роботі з пон по п‘ятницю
Кюветчица
• 29 ноября 2022
Ответ дляШаманю второпях
Я хотіла б звільнитись, дуже, але на сім´ю матимемо 5 тис.... Варіанту для більш оплачуваної роботи в чоловіка немає в районі. Я у відчаї, і мені здається ,на межі чогось поганого....
Отчебучкина• 29 ноября 2022
Ответ дляКюветчица
Автор, я такого не хотела, потому не рожала детей с маленькой разницей в возрасте. Ещё и без денег и муж, судя по всему, не помощник вам. Какой совет вы ждёте? Дети рано или поздно вырастут и будет легче
grechka827• 29 ноября 2022
Ответ дляКюветчица
Мені здається ви десь упустили, по перше вам потрібен час на себе хоч ванна на годинку раз в тиждень, догляд за собою, а по друге старша дитина вже мала б багато чого розуміти і показувати приклад молодшому.
grechka827• 29 ноября 2022
Ответ дляКюветчица
Перестаньте. Вам потрібно розібрати ваш побут, провналізувати і трішки над ним попрацювати, бо хаос і відчай вас до добра не доведе
Кюветчица
• 29 ноября 2022
Ответ дляgrechka827
Довго ви так жили? Готую сама, з меншим сидить свекруха добу,коли ми на роботі. Старша залишається вдома сама( нинішня свекруха їй не бабуся, дочка від першого шлюбу) . Ось чому я відчуваю себе припаскудною мамою.
grechka827• 29 ноября 2022
Ответ дляКюветчица
Перестаньте панікувати, реально, не виніть себе. Якби це смішно не звучало вам потрібно зловити дзен хоч в чомусь. Не діліть дітей, старшій потрібно пояснити що вона ваша помічниця і вже доросла, але ні в якому разі не грузити її своїми ж обов‘язками, просто нехай буде прикладом молодшій
Шаманю второпях• 29 ноября 2022
Ответ дляКюветчица
А бабуся/дідусь і тато старшої дитини де? Діліть з ними турботу про дитину. Так не має бути. У мене самої дев´ятирічка, це ще зовсім невелика дитина.
Ждушечка• 29 ноября 2022
У меня один ребёнок, я работающая мама. Работаю по 12 часов 4 дня в неделю. Тоже иногда занята домашними делами, но дочке время уделяю. Не так много, как хотелось бы. Бывает такое, что она сама играется, а я в телефоне новости читаю. Я думаю, что такое бывает у всех. Даже у тех мам, которые не работают. Ну невозможно же целый день уделить ребёнку, когда нужно приготовить, помыть, постирать, убраться дома. Я думаю, с вами все нормально. Не корите себя
Шаманю второпях• 29 ноября 2022
Ответ дляgrechka827
В 9 років? Нікому вона ще нічого не винна. А от їй батьки зобов´язані приділяти достатньо уваги. Всі ці нові мамини чоловіки надто псують дітям психіку.
grechka827• 29 ноября 2022
Ответ дляШаманю второпях
Ви вмієте читати і розуміти суть?
Шаманю второпях• 29 ноября 2022
Ответ дляgrechka827
Ви вмієте читати і розуміти суть?
Ну, звісно. По-вашому, в 9 років дитина має вести себе ’правильно’ та бути прикладом для молодшого. Це одиничні випадки.
Кюветчица
• 29 ноября 2022
Ответ дляШаманю второпях
Моєї мами з моїх 14, зі своїм батьком би нізащо дітей не залишила, краще вже хай сама буде вдома. А по стороні колишнього чоловіка, то він не дуже переймається. Для дочки робить вигляд,що дуже її кохає, але за всі 4 роки школи так і не допоміг скупити дитину до школи, чи оплатити ліки.про аліменти -мовчу.вона тягнеться до нього, і він періодично її бере до себе, але рідко ,бо немає грошей на паливо( живе за 20 км) одного разу ,мені прийшлось оплатити їм заправку, щоб її привезла та бабуся вчасно в неділю, а не посеред тижня, щоб дитина школу не пропустила. Пишу і самій від себе гидко, не таким я уявляла своє життя.
Кюветчица
• 29 ноября 2022
Ответ дляШаманю второпях
Він всього один, надіюсь останній. Ви так написали , ніби я кожного місяця воджу нових’тат’...
Кюветчица
• 29 ноября 2022
Ответ дляШаманю второпях
Я знаю, що я винна, що все чого не вміють не знають і не мають мої діти-то я не дала і не навчила. Але я виснажена, мені нічим ділитися, в мені дуже мало позитиву і енергії. Я як робот , все роблю на автоматі, бо так треба.... Я не знаю як ще можна це описати....
Мандолина Бу• 29 ноября 2022
Автор, мені здається, що Ваша робота за 5 тис грн в міс зараз нічого не варта, тому що вона Вас позбавляє радості життя і материнства! Як на мене, то краще з чоловіком поговорити, щоб він знайшов більший дохід . А Ви краще приділить увагу дітям . Тимпаче зараз війна, багато не потрібно на життя … Я наприклад в декреті , за цей рік нічого нового не купляла собі. Дитині все не секонді беремо. Тільки на їжу та комуналку трати по суті. І це ми в великому місті живемо. Ну в мене зараз в війну немає настрою на попереднє життя …
grechka827• 29 ноября 2022
Ответ дляШаманю второпях
А що поганого в тому шоб бути прикладом чи хоч намагатись?
Бабканадвоесказала• 29 ноября 2022
Ответ дляКюветчица
Нормальна Ви мама. Просто багато на себе взвалили.
Пораджу Вам поговорити зі старшою дитиною, розказати все як є, що Вам дуже важко і ви не можете сама впоратись. І попрохати її Вам допомагати в тому, що їй по силам. А Ви за це виділяйте їй (конкретно їй) годину в день і щось робіть разом. Чи то поробки, чи то похід в магазин з розмовами по душам по дорозі, чи то готування якогось пирога чи пиріжків чи тортику.
І пів годинки меншій дитині, чи то для просто погратись іграшками, або для розвиваючих занять.
Півтори години в день то наче й не так багато, але Ви не відчуватимете себе поганою мамою. І діти відчуватимуть мамину увагу.
Курс капусты• 29 ноября 2022
В мене одна дитина, другу я просто не стала народжувати, бо не встигла б приділити достатньо уваги.
Ну от ми якось разом з донькою все робили. Я готую, а вона коло мене - чи читає, чи малює, чи допомагає, чи грається.
Долучала її теж до якоїсь хатньої праці.
Тракторні війська• 29 ноября 2022
Та ну. Така зарплата не коштує того. Нехай чоловік шукає іншу роботу. А не на 5000
Уравнобешенная• 29 ноября 2022
Автор,потерпіть,діти виростуть,стануть самостійніші,стане легше. Основна проблема- чоловік,який працює на копійки,а Ви мусите розриватись на всі сторони і по дому і по роботі,село є село,навіть якщо без купи городів,все одно,приватний будинок,кролі,кури,це не жарти...
Тим більше,Ви вже раз виходили заміж,не вдало,не зрозуміло,нащо знову так швидко виходити заміж і народжувати ще дитину,до чоловіка,який ну геть виживає на копійки. 5 тисяч це сльози,це одному прожити тяжко,хіба на городах,закрутках і секонді. А одягти,а взути,а навчати,принаймні в технікумі чи коледжі? Перший чоловік аліментир платить?
Уравнобешенная• 29 ноября 2022
Ответ дляТракторні війська
Це жах,я розумію,провінція і тяжко в селі,но 5 тисяч,це страшно. Нащо ж брав жінку з дитиною і ще народжував?
Уравнобешенная• 29 ноября 2022
Ответ дляБабканадвоесказала
З чоловіком треба поговорити,щоб шукав кращу роботу,а не виживати на його 5 тисяч,а жінка розривається
Бабканадвоесказала• 29 ноября 2022
Ответ дляУравнобешенная
Ну якщо вони в селі, то там може ж дійсно роботи нема. Особливо на зиму.
Але допомогати по господарству міг би, звичайно
Ну,если радикально
1.мужа на заработки по Украине-5 тысяч ни о чем,Вы дома.
2.искать Вам работу онлайн,те же укр.колл центре 7-10 заработаете.но это день в сети,с детьми проблемно.
Чесно,у меня 2е,но я на такие деньги не жила никогда,поэтому трудно посоветовать(Сейчас,с марта,муж остался на Нибулоне без.з.п-мы уехали в Румынию с детьми.Так и пережили это время)С августа он вышел на работу.
Шаманю второпях• 29 ноября 2022
Ответ дляКюветчица
Я взагалі пишу. Дитині і одиного достатньо для травми. Я сама виросла з вітчимом. Хоч він мене не ображав, але я не відчуваю, що то моя сім´я. Після школи я уїхала і більше не поверталась додому. У них своя сім´я, є спільна дитина. А я у них реально зайва була, чужа. Не всі такі, є гарні стосунки з вітчимом. Але судячи, що вашу доньку не беруть свекри, то це теж не ваш випадок. Це дуже жахливо усвідомлювати. Тому ви маєте стати для дочки найближчою. Та працюючи за таким графіком, це неможливо, на жаль. Вона почуватиметься самотньою. Можливо почнете розводити власне гоподарство/садівництво, щось будете продавати. Залучите доньку та будете разом. Я любила з бабусею продавати молоко/яйця/курей на базарі, завжди їй допомагала. Зараз можна розкрутити свою сторінку в інсті, бо базарів нема. Але це теж не швидко та не просто.