Кусачая Я• 29 ноября 2022

Як ваші студенти навчаються в таких умовах?

миссАрфография• 29 ноября 2022
Ніяк що це за навчання?

Кастрюлька• 29 ноября 2022
Самостійно, по іншому ніяк
Благо є інтернет, ютуб, шукає, дивится
Слухи-руки не распускаю• 29 ноября 2022
В темних холодних аудиторіях.
ІФ медунівер.
автор Кусачая Я • 29 ноября 2022
Ответ дляКастрюлька
Самостійно, по іншому ніяк
Благо є інтернет, ютуб, шукає, дивится
Коли часті вимкнення?
автор Кусачая Я • 29 ноября 2022
Якась є інформація про сесії? В КпІ чула відмінили
Кастрюлька• 29 ноября 2022
Ответ дляКусачая Я
Коли часті вимкнення?
Коли є можливість
Кастрюлька• 29 ноября 2022
Ответ дляКусачая Я
В авіаційному поки тиша

Масяня Я• 29 ноября 2022
Никак с 23 ноября. Информации будут ли менять формат сессии нету. КНУ
Катастрофа• 29 ноября 2022
Моя кинула нпачання.Щось там написала,якусь заяву.Сказала,що в цих реаліях не бачить сенсу в навчанні і в нашому дипломі.
Просто каралева• 29 ноября 2022
Как и школьники, которые вряд ли станут студентами, с таким обучением...
автор Кусачая Я • 29 ноября 2022
Зараз вимкнення, до пар підключитися нереально. Або вимкнення серед пар…
автор Кусачая Я • 29 ноября 2022
Ответ дляКатастрофа
Плануєте закордон? У нас , на жаль, немає можливісті і у мене син
Страхованная• 29 ноября 2022
Ответ дляКусачая Я
Да прям вже. Сесії відмінили, дипломи видають просто так?
mymoly• 29 ноября 2022
Ответ дляСтрахованная
Ну це так не працює.
Слухи-руки не распускаю• 29 ноября 2022
Ответ дляКусачая Я
В нашому все як завжди. Навпаки студентам ’пригрозили’ здати все з першого разу і не сподіватись на перездачі. Дуже сподіваюсь що аналогічно ’пригрозили’ і деяким викладачам. Моя принципова - все здає головою, без хабарів. Іноді за третім разом перед комісією. Бо є викладачі які без конверту (ліжка?) не ставлять і все. Всі все знають, легенди роками ходять. Якщо чесно то не розумію як таких тримають
Исправлялочка• 29 ноября 2022
Я викладач, заняття дистанційно. Дуже мало студентів приєднуються на заняття останні три тижні. В мене є розроблений дистанційний курс з теоретичним матеріалом, завданнями, тестами. Записую відео лекційних і практичних занять, щоб у них була можливість подивитися. Сесію скасовано, згідно з наказом, семестрові оцінки будут множитись на 2, екзаменів не буде. Всі наши ресурси, сервера - в Київі, дуже часто не працюють.
Леди_в_ночи• 29 ноября 2022
Думаю в 2023 году парней студентов будут единицы.
ТрамвайGirl• 29 ноября 2022
в одному з медичних (область на заході України) вже й сесію здали (ну або доздають), але там навчання почалося 15 серпня і по суботам вчилися
тепер канікули майже 2 місяці
Заместитель автора• 29 ноября 2022
Ответ дляИсправлялочка
Київі?
Колего, мені соромно...

автор Кусачая Я • 29 ноября 2022
Ответ дляСтрахованная
Так. Відмінили зимову сесію, поставлять по поточним оцінкам
КучМала• 29 ноября 2022
Ответ дляИсправлялочка
Ви гарний викладач , який в таких страшних реаліях, намагається віддано працювати, дякую вам !
автор Кусачая Я • 29 ноября 2022
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Що за університет
Кумушка• 29 ноября 2022
Ответ дляПросто каралева
Кто хочет - ищет возможности. Не знаю, как сейчас, но вначале войны очень отлично наши дети проступали в колледжи и вузы за рубежом.
У меня дети ещё маленькие, но если бы старший был выпускником - выехала бы без колебаний. Собственно, мы выезжали, но уже вернулись.
Сейчас, как никогда, очень много возможностей для детей-старшеклассников и выпускников. У многих знакомых дети поступили. Обычные семьи, средний доход или ниже среднего. Если ребёнку от 14 лет - уже вполне можно отправлять на самостоятельную учебу, под опекой местных волонтёров
Холодная каша• 29 ноября 2022
В колеги першокурсниця постійно спить
Навчання нема
Хоча Богомольця 1 перш змішана форма, в п’ятницю очно пари
Києво Могилянка - самостійно опрацьовує матеріал
Мій першокурсник за кордоном, повноцінне студентське життя
автор Кусачая Я • 29 ноября 2022
Ответ дляИсправлялочка
Ви відповідальний викладач. А який університет
Стопясят раз обсуждала• 29 ноября 2022
Брат в КПИ, 5 курс. Дистанционно. Ещё и работа онлайн. Правда свет у него только после последнего обстрела пропадал. Искал кафе, зону с инетом. Основной упор сейчас на работу. По учебе сам пока не знает когда доберется, хотя бывало что и на повышенную стипендию тянул. Но работа приоритет, учеба конец года, а все руки не дойдут, только очень то что срочное.
120-120-120 (не худею)• 29 ноября 2022
Син навчається в онлайні, коли є така можливість, а коли немає, цікавиться про навчання у педагогів, а деякі інші діти нехтують цим, ніби відчули себе дорослими, їх не цікавить навчання, гуляти то так, а щоб вчилися, навіть умовляння батьків не домомогають.
Юля Неюля• 29 ноября 2022
Ответ дляКатастрофа
Диплом руку не жмет)
Очень глупый поступок.
Заграницей она вряд ли поступит, придется язык учить или много платить.
И здесь при повторном поступлении, если был бюджет, то придется вернуть все деньги за прошлый.
Без диплома никто нигде не нужен, даже на НП и в АТБ его требуют.
Мне странно, что вы это одобрили
автор Кусачая Я • 29 ноября 2022
Ответ для120-120-120 (не худею)
Ви про університет?
Слухи-руки не распускаю• 29 ноября 2022
Ответ дляКусачая Я
Що за університет
Вище писала - мед, ІФ.