Цвиринь• 29 ноября 2022
Стріляє внизу живота зліва (там де яєчник) при місячних
Що це може бути? Стріляє як салют. Вистрільнуло і спокій наступає. Почало з учора, але ось зараз біль наростає….. чим прибрати?(
Я годую, з малою дитиною на руках у швидку не поїду.
оксюморон• 29 ноября 2022
если не проходит второй день, только скорая, пусть хотя бы осмотрят Вас, или семейному позвоните
Н@Диете• 29 ноября 2022
О, у меня сегодня точно такая ситуация была, иду домой, в животе как стрельнет, аж скрючилась. Но в моем случае это кишечник, скорее всего.