Перемелица• 29 ноября 2022
Якшо дитина написала кр по матем на 2 б, що ви в такому випадку робите?
Вчителька сказала шо перездати не можливо кр
Меряю от единицы• 29 ноября 2022
якщо разово,значить дитина не зрозуміла абсолютно тему,з якої зробили к р. беріть додаткові заняття.
якщо постійно вище 6-7 не піднімається- пора наймати репертитора. дитина математику не тягне абсолютно.
Кукарачка• 29 ноября 2022
Ответ дляПеремелица
5 клас гімназія
ну так а що Ви зробите?
Вже що є
Я кричу лише що не уважний. Стримати себе не можу
Вже що є
КонхфЭдкаТузик• 29 ноября 2022
Узнать причину.
Если не знает материал, то садится разбирать самостоятельно или взять репетитора.
Если там механические ошибки, то подтянуть механику
Надо видеть саму работу, что б понимать, что не так.
И не понятно как еще оценивают.
С 5 класса не могут оценивать снизив за количество ошибок, там уже определенные задания = определенном количеству баллов.
И не понятно как еще оценивают.
Завтра не пью• 29 ноября 2022
Меня вообще избивали за двойки. Поэтому я часто скрывала от матери оценки.
Тётя Хрюша• 29 ноября 2022
Чому вчителька така принципова? Зараз у дітей досить важкий емоційний стан, іноді, навіть якщо тема зрозуміла, дитина може рознервуватись і наробити помилок. У нас вчителька досить лояльно ставиться до таких моментів. Підтримую, кажу, що виправиш обов´язково.
КонхфЭдкаТузик• 29 ноября 2022
Тем более сейчас по сути было повторение за 4 класс, там из нового был материал про углы.
Менее Более• 29 ноября 2022
Спитати у дитини, що вона не розуміє і допомоги зрозуміти. Більше нічого. І не сваріть, просто треба з´ясувати, де і що не зрозуміло.
МоДнАя_КоШеЧкА• 29 ноября 2022
а почему нельзя пересдать кр? даже экзамен в универе можно пересдать, а почему контрольную в 5 классе нельзя?
Перемелица
• 29 ноября 2022
Ответ дляНоу коммент
Ніколи не сварила за оцінки. Завжди кажу виправиш.
Та і я не сварю
Просто дитина в мене на 3-ки вчиться( не можу ніяк на 4 перейти(
Бубль Гум)• 29 ноября 2022
Ответ дляПеремелица
5 клас гімназія
Займатися додатково, інтенсивно. Репетитор, самі розбирайте теми. Що ще радити, допомагайте дитині, 5 клас це не 11.
Полтавська галушка• 29 ноября 2022
Початок 5 класу це переважно повторення вивченого в молодші школі. З другої чверті нові теми. Значить у вас дитина зовсім не засвоїла матеріал 🤷 беріть підручник і щодня по пів години хоч розвязуйте все, з самого початку року теми. Або репетитор.
В математиці все випливає з попередніх тем. Не засвоївши нерозуміння буде накопичуватися. Репетитор разів два на тиждень. Чи хочаб раз на тиждень і ви займайтеся.
Незламна• 29 ноября 2022
А что делать, если ходили к врачу, предупредили класрука, КР соответственно не писала, поставили 1, после переписок с учителем сказали написать этот тест, написала, отослала, 1 как стояла так и стоит. Просто на...й, здоровье дороже , хотя обидно.
Простецкая• 29 ноября 2022
Ответ дляПеремелица
Та і я не сварю
ну,так,що 3,що 2,-це один і той же рівень!( як вчиться,так і к/р написала(.
Ms. Dolly• 29 ноября 2022
Ответ дляПеремелица
Та і я не сварю
Таке дивне питання, але - у дитини є завдатки вчитися гарно? Моя колишня однокласниця зараз чудовий дизайнер інтер´єрів, дуже затребувана, але в школі в неї оцінки були 2-3. Батьки її сварили постійно, хоча потім на батьківських зборах ті ж батьки зізналися класній керівниці, що в них самих оцінки в школі вище 3 не підіймалися. Та і якщо дитині не дається математика чи ще щось, то, напевне, вона талановита в іншому