Перемелица• 29 ноября 2022

Якшо дитина написала кр по матем на 2 б, що ви в такому випадку робите?

Вчителька сказала шо перездати не можливо кр
автор Перемелица • 29 ноября 2022
5 клас гімназія
Меряю от единицы• 29 ноября 2022
так постійно? чи разово?
Меряю от единицы• 29 ноября 2022
якщо разово,значить дитина не зрозуміла абсолютно тему,з якої зробили к р. беріть додаткові заняття.
якщо постійно вище 6-7 не піднімається- пора наймати репертитора. дитина математику не тягне абсолютно.
Сегодня я не я• 29 ноября 2022
репетитор, додаткові заняття
Не раскрытый парашют• 29 ноября 2022
Запитала б у вчительки шо таке, чому і т.д.
Ноу коммент• 29 ноября 2022
Ніколи не сварила за оцінки. Завжди кажу виправиш.
Кукарачка• 29 ноября 2022
Ответ дляПеремелица
5 клас гімназія
ну так а що Ви зробите?
Вже що є

Я кричу лише що не уважний. Стримати себе не можу
КонхфЭдкаТузик• 29 ноября 2022
Узнать причину.
Если не знает материал, то садится разбирать самостоятельно или взять репетитора.
Если там механические ошибки, то подтянуть механику
Надо видеть саму работу, что б понимать, что не так.
И не понятно как еще оценивают.
С 5 класса не могут оценивать снизив за количество ошибок, там уже определенные задания = определенном количеству баллов.
Мост_Устал• 29 ноября 2022
Позаймалась б додатково з дитиною на цю тему, а які ще варіанти
Завтра не пью• 29 ноября 2022
Меня вообще избивали за двойки. Поэтому я часто скрывала от матери оценки.
Тётя Хрюша• 29 ноября 2022
Чому вчителька така принципова? Зараз у дітей досить важкий емоційний стан, іноді, навіть якщо тема зрозуміла, дитина може рознервуватись і наробити помилок. У нас вчителька досить лояльно ставиться до таких моментів. Підтримую, кажу, що виправиш обов´язково.
КонхфЭдкаТузик• 29 ноября 2022
Тем более сейчас по сути было повторение за 4 класс, там из нового был материал про углы.
Менее Более• 29 ноября 2022
Спитати у дитини, що вона не розуміє і допомоги зрозуміти. Більше нічого. І не сваріть, просто треба з´ясувати, де і що не зрозуміло.
МоДнАя_КоШеЧкА• 29 ноября 2022
а почему нельзя пересдать кр? даже экзамен в универе можно пересдать, а почему контрольную в 5 классе нельзя?
автор Перемелица • 29 ноября 2022
Ответ дляНоу коммент
Та і я не сварю
Просто дитина в мене на 3-ки вчиться( не можу ніяк на 4 перейти(
Бубль Гум)• 29 ноября 2022
Ответ дляПеремелица
5 клас гімназія
Займатися додатково, інтенсивно. Репетитор, самі розбирайте теми. Що ще радити, допомагайте дитині, 5 клас це не 11.
Полтавська галушка• 29 ноября 2022
Початок 5 класу це переважно повторення вивченого в молодші школі. З другої чверті нові теми. Значить у вас дитина зовсім не засвоїла матеріал 🤷 беріть підручник і щодня по пів години хоч розвязуйте все, з самого початку року теми. Або репетитор.
В математиці все випливає з попередніх тем. Не засвоївши нерозуміння буде накопичуватися. Репетитор разів два на тиждень. Чи хочаб раз на тиждень і ви займайтеся.
Смячиком• 29 ноября 2022
Пояснюю матеріал. Оцінка пофік
Незламна• 29 ноября 2022
А что делать, если ходили к врачу, предупредили класрука, КР соответственно не писала, поставили 1, после переписок с учителем сказали написать этот тест, написала, отослала, 1 как стояла так и стоит. Просто на...й, здоровье дороже , хотя обидно.
Простецкая• 29 ноября 2022
Ответ дляПеремелица
Та і я не сварю
ну,так,що 3,що 2,-це один і той же рівень!( як вчиться,так і к/р написала(.
Ms. Dolly• 29 ноября 2022
Ответ дляПеремелица
Та і я не сварю
Таке дивне питання, але - у дитини є завдатки вчитися гарно? Моя колишня однокласниця зараз чудовий дизайнер інтер´єрів, дуже затребувана, але в школі в неї оцінки були 2-3. Батьки її сварили постійно, хоча потім на батьківських зборах ті ж батьки зізналися класній керівниці, що в них самих оцінки в школі вище 3 не підіймалися. Та і якщо дитині не дається математика чи ще щось, то, напевне, вона талановита в іншому