Только от павербанка работает?? От сети не интересуют. посоветуйте какую купить? сбросьте фото свои и где покупали в интернете и. много ли тянет от павербанка?
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 29 ноября 2022
А мене цікавить, чи можна переробити звичайні,ті що від розетки на батарейки
Оловянный_Прагматик• 29 ноября 2022
Просто от аккумулятора например фонарика.на аккум. Ща доеду домой буду тестировать
Горизонтальный самовар• 29 ноября 2022
стрічка повинна бути на кінці з ЮСБ вилкою. тоді підключаєте її до паур банку і гірлянда працює.
купувала давно на алі. в мене рожева, бо вона - фітолампа для квітів. але я над кухонною поверхнею протягла і добре все освітлює рожевим світлом.
Главный котик• 29 ноября 2022
Купите на 5В - буде від повербанка, чи АБ 6 В.
На 12В - від АБ, що в авто...
Ті що від розетки часто на 12В, тобто треба підвищувальний DC/DC перетворювач, якщо є бажання, щоб працювали від 5В.
На 12В - від АБ, що в авто...