Думы мои думы• 29 ноября 2022

Купила куртку у секонді, як її випрати? Фото

автор Думы мои думы • 29 ноября 2022
Це хоч зимова взагалі? Наче досить товстенька
все по ГОСТу!• 29 ноября 2022
Это лыжная
Suхарик• 29 ноября 2022
Отдавать в химчистку
автор Думы мои думы • 29 ноября 2022
Ответ длявсе по ГОСТу!
Это лыжная

Буде холодна для санок/ гірок?
Баба на горошине• 29 ноября 2022
Ответ дляДумы мои думы

Буде холодна для санок/ гірок?
Фліску під низ і те що треба буде
Вытворунка• 29 ноября 2022
Там є сайт виробника, подивіться їх рекомендації
Марфа Українівна• 29 ноября 2022
жидким средсьвом в деликатном режиме
Марфа Українівна• 29 ноября 2022
есть спецсредства для мембраны, но что-то мне подсказывает, что это маркетинг))
автор Думы мои думы • 29 ноября 2022
Ответ дляБаба на горошине
Фліску під низ і те що треба буде
Дякую!
бЭйбА• 29 ноября 2022
Ответ дляМарфа Українівна
Эту мембрану обработали в сэконде, ее нечего не спасет уже , можно и гала стирать
все по ГОСТу!• 29 ноября 2022
Вспомнила, дочка в сад ходила и я ей этой фирмы в хэнде купила куртяшку. Стирала в стиралке с гелем.
Была сама любимая куртка кстати
Из Хацапетовки• 29 ноября 2022
Жидким порошком просто постирать в воде до 30 градусов)) Главное не в кипятке и не гладить)
grechka827• 29 ноября 2022
Купила куртку в секонді і виставила на олх щоб тут запитати як прати?
дамаБезСобачки• 29 ноября 2022
Та після її обробки в секонді мабуть вже немає сенсу прати спецзасобами. А так будь-який рідкий засіб без ополіскувачі і відбілювача при температурі 30
Оцененная• 29 ноября 2022
Постирать обычно по рекомендации на этикетке. Если мембрана уже испорченна, то ей ничего не поможет. Если с мембраной все ок, то и будет ок
Разачаровусь_очень_быстро• 29 ноября 2022
Можна повне фото? Мій улюблений колір)
Україна понад усе!• 29 ноября 2022
Одяг з мембраною не можна прати рідкими засобами.Або спеціальний засіб, або звичайний порошок і без ополіскувача.
Главный котик• 29 ноября 2022
В нас колись була Trespass, сину подобалась
Казав, що тепло
Етитьская богомышь• 29 ноября 2022
капсула,либо гель для стирки на деликатную стирку 30градусов и 600 оборотов.
Я_на_кожухе• 29 ноября 2022
Ответ дляДумы мои думы

Буде холодна для санок/ гірок?
Не вижу какое наполнение.
У нас была эта марка, не с сека, внутри искусств.пух.
Пальтишком. Дочь не мерзла. Стирала один раз, перед продажей. Вручную, средством доя мембран.

А себе заказала Треспасс с амазона, так она тонковата и хрустит. Не люблю такое покрытие, продала.
дамаБезСобачки• 29 ноября 2022
Ответ дляУкраїна понад усе!
Можна прати рідкими засобами, головне, щоб у їх складі не було ополіскувачі і відбілювача
Україна понад усе!• 29 ноября 2022
Ответ длядамаБезСобачки
Так, вірно, я не правильно написала, не можна рідкими в капсулах, де два-три в одному.
БезВзяток• 29 ноября 2022
Купляла малому такої ж фірми, непогана. Прала в машинці з гелем,вже не раз. Це вже другий сезон, він гуляє в ній на вулиці, не мерзне.
Золотая орда• 29 ноября 2022
мне тут подсказали в воде с солью прополоскать от энергетики чужой , я сделала на всякий случай, может и вам пригодится совет
Подумывающая• 29 ноября 2022
Ответ дляЗолотая орда
автор Думы мои думы • 29 ноября 2022
Ответ дляgrechka827
Звідки ви такі беретеся...
Шукала інформацію про куртку поки їхала додому. Нічого не зрозуміла,знайшла фото в інтернеті такої ж. Тим більше, що я купила на 12 років, а тут на малечу
автор Думы мои думы • 29 ноября 2022
Ответ дляРазачаровусь_очень_быстро
Можна повне фото? Мій улюблений колір)
В мене фото не передає колір, вона така як в старпості.

Трохи дорогувато для секонда, але на вигляд як нова.
автор Думы мои думы • 29 ноября 2022
Ответ дляЗолотая орда

Дякую.
Дуже давно не була в секонді, а сьогодні опинилася на Лісовій..
Взяла 2 пари лижних штанів малій ,
фліски , кігурумі.
Да, я блондинка!• 30 ноября 2022
Ответ дляДумы мои думы

Дякую.
Взяла 2 пари лижних штанів малій ,
фліски , кігурумі.
А лижні штани на дорослих були, не помітили?