Показушница• 29 ноября 2022
Є такі що не мають за що купити дітям навіть солодощі на Миколая?
Що будете дарувати і чи будете взагалі?
Трынди-брынди• 30 ноября 2022
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Всі москалі так роблять
Да и хрен с ними . Я не праздную этот день и не дарю на него подарки, независимо от того, что делают москали.
Веснушка• 30 ноября 2022
Ответ дляПлакат с автографом зимы
Християнство це не тільки Біблія.
Це свято - це, перш за все, просто добра традиція. Це ж не догма. А дотримуватись її чи ні - справа кожного.
Кондуктор маршрутки• 30 ноября 2022
Ответ дляПаравозик
А що хочуть ваші діти на миколая?
Молодша ігри з хімічними дослідами, старша гроші, так як навіть курточку зимову носить зараз мою стару, котра ще й велика на неї. Прорвемося. Головне що ми є один в одного і разом. Може це навіть на краще їм вийде, зрозуміють що не все дається легко і потрібно працювати щоб щось мати.
Веснушка• 30 ноября 2022
Ответ для@нтонин@
Пастила
Вдома її, як хліба, я наробила влітку різної, та він її і не їсть ніколи(
ВсеПроВсехЗнаю• 30 ноября 2022
Ответ дляВеснушка
Як у Біблії може бути про нього згадка, якщо він жив пізніше її написання)) Як і безліч інших святих, яких ми шануємо
Ви шануєте, я не шаную
ВсеПроВсехЗнаю• 30 ноября 2022
Ответ дляПлакат с автографом зимы
Святий Миколай це реальна особа, яка стала символом через свою щиру допомогу людям. При чому тут попи?
Можу припустити, що Миколай - це реальна особа,яка жила давним давно. А попи зробили з нього ідола. Вчать йому молитися, роблять ікони з його зображенням (хоч це навіть не зображення, а фантазія художника)... Ідолопоклонство
Укр_жіночка• 30 ноября 2022
Ответ дляМатьЧасть
Ви голодуєте?
Солодощі ж є на різний бюджет.
Можна відмовитись від чогось іншого в цей тиждень. Чи нє?
Солодощі ж є на різний бюджет.
Можна не вигулювати своє біле пальто? Ви своїй дитині карамельку на Миколая купите?
Царевна в уггах• 30 ноября 2022
Ответ дляСоветничаю тут
У меня вообще печаль 9 числа день рождения у ребенка,а потом Николайчик,а потом новый год.Думаю,голову ломаю что делать,где взять эти деньги (Плачу
Откройтесь. Я помогу с подарком.
Царевна в уггах• 30 ноября 2022
Ответ дляРозаЛюксен
Денег ноль, а нет даже на 7к меньше( кредитка в минусе). Даже незнаю откуда деньги брать детям на подарки, тут хоть бы с долгов вылезти
Откройтесь, помогу деткам на вкусняшки.
Голубая устрица• 30 ноября 2022
А свято Миколая не переноситимуть, у зв´язку з переходом на загально-прийнятий календар? Бо я ще не розібралась у цьому
Показушница
• 30 ноября 2022
Ответ дляСоветничаю тут

Я теж. Напишіть свою пошту. Там і спишемось.
Паравозик• 30 ноября 2022
Ответ дляКондуктор маршрутки
Я можу допомогти з курткою...відкрийте будь ласка свою сторінку і я напишу вам в особисті повідомлення..
ЖивунаБагамах• 30 ноября 2022
Ответ дляВеснушка
Цукор, мед, борошно, жир, солодкі фрукти.. Спекти якісь коржики ппшні - це не радість. Тим більше, якщо до цього ці свята асоціювалися з кіндерами, шоколадками, нутеллою, рафаелками, бегемотиками хепі хіпо і тд
было бы желание поискать, сейчас огромное количество рецептов без муки сахара и жира. Не коржики))) Мука вообще не только пшеничная бывает, сахар тоже заменяется. Но это надо приложить усилия, да, конечно купить легче
Веснушка• 30 ноября 2022
Ответ дляЖивунаБагамах
Згодна, все це є і я шукаю і роблю, але це більше буденність, не свято)
ХикориДикори• 30 ноября 2022
Зачем детей воспитываете рабами желудка.
Нету и нету, чи й не праздник
Кондуктор маршрутки• 30 ноября 2022
Ответ дляПаравозик
Дякую за пропозицію, але я навіть від знайомих не беру допомоги. Ми мусимо самі з цим впоратись.
Паравозик• 30 ноября 2022
Ответ дляКондуктор маршрутки
Гордість)? Ви одна з дітьми ,чи е чоловік?
Кондуктор маршрутки• 30 ноября 2022
Ответ дляПаравозик
Сама
Паравозик• 30 ноября 2022
Ответ дляКондуктор маршрутки
Сама
Тим більше! Ну не хочете брати допомогу , тоді просто поспілкуемось , буде цікаво , я чоловік..
Броніки для Моніки• 30 ноября 2022
Ответ дляВеснушка
В мене інше - малий на жорсткій дієті без солодкого і випічки. Уявлення не маю, як пройдуть свята: Миколая, ДН, НР... В школі, гостях і вдома. Солодощі були неодмінним атрибутом, а тепер що?
Пастила без цукру
Чебуравлик• 30 ноября 2022
Ответ дляВеснушка
Если ребенок взрослый, ему все можно объяснить. В этом году доченька на свой ДР (7 лет) ела только кашу. Она прекрасно понимала, что у нее диета, и ей нельзя другой еды. Когда выздоровела, испекли ей любимый тортик.
Чебурастик• 30 ноября 2022
Тут Миколая 6 відмічають, зп дадуть після 10, тому в цьому році Миколай 19 ще прийде. В планах купити щось за +- 2000
Чебуравлик• 30 ноября 2022
Ответ дляЧебурастик
Вы зашли похвастаться? Тему внимательно прочитали?