Мандолина Бу• 30 ноября 2022

Хто збирає кошти родичам,котрі в ЗСУ на авто та інше,як зробити норм збір?

Звернулися родичі за допомою вперше за 10 міс попросив, решту часу сам вкладався з хлопцями в ремонти. Розумію, що я не інста діва, в фб порядка 300 друзів, от як зібрати хоча б тисяч 50? Я мовчу про ие, що взагалі 200 тис грн треба. Допоможіть з ідеями, будь ласка. Збори не робила сама, тільки донатила
Сам себе Петросян• 30 ноября 2022
Репосты на фб и в инста.
Просить репостить друзей и друзей друзей.
Люди кидают тем, кого знают.

Кукарикуууууу• 30 ноября 2022
Пишите Николаевскому Ваньку, он сбор на 200 тыс за 10 мин закроет.
Лень гуглить• 30 ноября 2022
Ответ дляКукарикуууууу
Знаєте скільки людей до нього пише? Треба самому збирати.
Лень гуглить• 30 ноября 2022
Автор, просто почніть. Зробіть пост з просьбою і просіть друзів про репости.
Xue• 30 ноября 2022
Ответ дляКукарикуууууу
У нього там черга на рік
автор Мандолина Бу • 30 ноября 2022
Ответ дляКукарикуууууу
Дякую, напишу)))
Лень гуглить• 30 ноября 2022
Ще можна пост розмістити в місцевих групах в ФБ

Лень гуглить• 30 ноября 2022
Може ще варто пошукати місцевих волонтерів, які мають вже авторитет і просити про допомогу.
english book• 30 ноября 2022
У нас в групі- 800 людей, збирали на дрони, машини,поміч дит.будинку, та ін. Були і прості збори, але найкращий варіант був тоді, коли були спонсори з призами.
Визначався певний відрізок. Наприклад назбирали 10000грн-перший розігриш, і т.д.
автор Мандолина Бу • 30 ноября 2022
Ответ дляЛень гуглить
Ви так робили?
Лень гуглить• 30 ноября 2022
Ответ дляМандолина Бу
Ви так робили?
Я колись допомагала збирати на лікування дитині. Під час війни не займаюсь збором коштів. Але бачу як роблять інші. Сину вчительки моєї дитини на тепловізор назбирали за 2 дні. Репост про допомогу зробила одна волонтерська організація і пішло) Я вам підкидаю ідеї, а ви вже вирішуйте. Моєму родичу теж назбирали швидко. Просто кожен з рідних, друзів зробив репост зі словами від себе, що це мій родич, друг, сусід і т.д. знаю особисто і швидко зібрали.
Спасу мир• 30 ноября 2022
Напишіть відомим блогерам Самбурська наприклад, часто бачила допомагає.Іще кого знаєте, попросіть про допомогу.
Просериарила молодость• 30 ноября 2022
Я просила партнеров компании где работаю.
Потрындельница• 30 ноября 2022
и лучше открывать монобанку, ну ч крайнем случае дублировать номер карты в первом сообщении.
Каяспер• 30 ноября 2022
у нас в телеграмме рабочий чат, каждый день собираем на авто и другие нужды знакомым и родственникам наших сотрудников. Своим сотрудникам, которые в ЗСУ оплачивает все наша организация, причем не только им, а и их сослуживцам. Но у нас адекватное руководство, большой штат и большие зарплаты, поэтому сбор на авто закрывается за пару дней сейчас, раньше вообще закрывался за несколько часов, рекорд был 40 минут и сбор на авто закрыт. Пробуйте организовать сбор на своей работе.
Я_поехала• 30 ноября 2022
на ФБ, на работе создали чат, постоянно кому то собираем, знакомые, знакомые знакомых, бывшие сотрудники...не стесняюсь, всех дергаю когда срочно нужно.
Тётушка Лошадь• 30 ноября 2022
Зробити монобанку.+ФБ+Инстаграмм
автор Мандолина Бу • 06 декабря 2022
Ответ дляКукарикуууууу
А як його знайти в інсті цього Ванька? Гуглю по назві, не знаходжу
Кубик Рубика• 06 декабря 2022
Ответ дляМандолина Бу
Он в тг https://t.me/vanek_nikolaev