куркулиха• 30 ноября 2022

Криво виростає постійний зуб

в дитини на місці передніх двох нижніх молочних зубів уже видніються постійні.
так добре їх видно)) і молочні уже хитаються)
але постійні ростуть якось більше зсередини і трохи ширші ніж молочні.
тобто якщо спроектувати їх ріст, то вони задінуть "двойки", які поруч.
от не знаю що з цим робити.
чи ок, що зуби виростають не прямо "під" молочними, а на пару мм зсередини.
і що "впруться" в молочні двійки

P.S. дитина перша, сестер братів і молодших діток в сім´ї не було. тому не судіть строго))))
Вечный двигатель• 30 ноября 2022
Що робити? - Починати активно ходити по дитячих стоматологах для косультації і слухати що скажуть спеціалісти. Само не розсосеться
иркин• 30 ноября 2022
Ширшими вони і мають бути.
Зуби через пару місяців всі посунуться ще 100 разів. Чим частіше будете давати кусати і гризти сирі овочі та фрукти, тим рівніше вони потім стануть.
Бабка-ежика• 30 ноября 2022
Если уже есть постоянные, вам к стоматологу на удаление молочных. Постоянные потом займут своё место. Челюсть будет расширяться и места хватит. Если не хватит - расширитель для челюсти (ортодонт назначит)
ПироженкА• 30 ноября 2022
молочні треба виривати, у сина так було, вже так добре підросли, поїхали в стоматологію, їх лікар видрав і все
автор куркулиха • 30 ноября 2022
Ответ дляВечный двигатель
дякую. ми в Польщі, тут з цим важко
il-mari• 30 ноября 2022
ми не виривіли, дитинка язичком розхитувала і самі віпали, стали на свої місця..
Вечный двигатель• 30 ноября 2022
Ответ длякуркулиха
дякую. ми в Польщі, тут з цим важко
Спробуйте зробити гарні фото і знайти онлайн консультацію. Ви ризикуєте тим що в дитини повирастає казна як і можливо потім може знадобитись серьйозна ортодонтія.
sky-labs• 30 ноября 2022
Нужен расширяющий аппарат. Чем раньше поставите тем лучше будет результат, не прийдется ставить брекеты и вырывать зубы.
Сейчас самое подходящее время для установки несъемного аппарата.
автор куркулиха • 30 ноября 2022
Ответ дляsky-labs
вперше чую...
sky-labs• 30 ноября 2022
Ответ длякуркулиха
вперше чую...
Не удивительно :)
Гу го гу го гу• 30 ноября 2022
Ответ длякуркулиха
дякую. ми в Польщі, тут з цим важко
Вы в школу ходите? Школьный стоматолог бесплано может полечить зубы
Любительшаурмы• 30 ноября 2022
Нужно к ортодонту,он поставит пластину будете носить и самостоятельно подкручивать.Они стоят в пределах разумного.И чем раньше начнёте,тем меньше денег позже тратить. Пока запишитесь к врачу,расшатывайте молочные,которые шатаются и грызите морковь с яблоком.