Добрый Жук• 30 ноября 2022
Та щоб вони сказились! Ті хто вибирав нову представницю України на місс всесвіт
Дівка може й гарна була, але зараз дуже ненатуральна.
Може в мене смак пропав і вона гарна?
Результат:
вже голосів:
341 (53.96%)
Так, гарна
239 (37.82%)
Ні, багато бабла вклала
52 (8.23%)
Резалт
Добрый Жук
• 30 ноября 2022
Ответ дляВидящие_помогите
Она по-вашему некрасивая? Серьезно? Почему тут постоянно пытаются.....объективно красивых женщин, не понимаю этого.
Вона гарна, але ненатуральна.
Мені, як українці, хотілося б, щоб нашу країну представляла натуральна красуня, тоді б був шанс перемогти
90x60x90• 30 ноября 2022
Ответ дляА я женатая
Гарна. Світлоока, миловидна. Що не так?
Наштукатуренная как по мне.Сврего ничего нет.
Радостина• 30 ноября 2022
От ті, хто пише норм. Мені цікаво, які ви? От чесно. Ну гарна ж дівчина по сучасним міркам. Та і так гарна.
Видящие_помогите• 30 ноября 2022
Ответ дляДобрый Жук
Вона гарна, але ненатуральна.
А что плохого в ’натуральности’?
90x60x90• 30 ноября 2022
Ответ дляДобрый Жук
Вона гарна, але ненатуральна.
Ось,і я про це.
Здрасьтенька• 30 ноября 2022
Ответ дляДобрый Жук
Вона гарна, але ненатуральна.
А что плохого, если и не натуральная? Мир меняется, смиритесь, а то будете скоро как бабка, совсем перестанете понимать молодежь и вашей любимой фразой станет: а вот в моей молодости☝️
Кундалини• 30 ноября 2022
Ответ дляМяо мой мяо
Сделанный нос так в глаза бросается, губы…
Тоже заметила, и с таким дорогим тюнингом типа работает в забегаловке....
Ширли-Мырли• 30 ноября 2022
Дівчина гарна на сучасний смак
Але з мінусів - дуже ненатурально виглядає. Така краса є в кожної другої любительки втручання в свою зовнішність. Ніякої ізюмінкі, так сказать.
Я б проголосувала за брюнетку від України. Вони вигідніше виділяються. Та й темне волосся більш українське
Капитанша• 30 ноября 2022
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Покажите себя, сравним
Не покажет, потому что нечего. Обычная бабская зависть).
Добрый Жук
• 30 ноября 2022
Ответ дляВидящие_помогите
А что плохого в ’натуральности’?
Для конкурсу погано.
Та й смаки у нас різні.
Качок не люблю
Та й смаки у нас різні.
Качок не люблю
90x60x90• 30 ноября 2022
Мені сподобалось друге фото і лише булочки які вона тримає,але паляницю б краще і було б яскравіше.
АнтиТанкист• 30 ноября 2022
Нос сделаный 100%, про губы молчу аж валик над губой. Чудесно, что бьюти индустрия дает такую возможность, но это конкурс ж красоты , а не конкурс работ хирургов и косметологов.
На самом деле у нас много молодых девченок, которые такие как, в Украине есть из кого выбирать
МинерАлочка• 30 ноября 2022
Ответ дляСтрекоза любви
Колись на Місс Всесвіт наче вимоги були пов’язані з відсутністю втручання хірургічного в обличчя, але я можу помилятися. Дівчина нормальної, приємної зовнішності, користується досягненнями косметологічної індустрії. Але, на мою скромну думку, на Місс Всесвіт не тягне.
сейчас у каждой хирургичне втручання, тогда просто некого будет отбирать, у каждой почти губы сделаны, кто может себе позволить это
Жена_КотораяСтена• 30 ноября 2022
Ответ дляКапитанша
Та понятно.
Добрый Жук
• 30 ноября 2022
Ответ дляЗдрасьтенька
Сама ви бабка! Я цінитель жіночої краси. Я сприймаю втручання, але в міру. Тут далеко не в міру.
Добрый Жук
• 30 ноября 2022
Ответ дляКапитанша
Ще раз кажу, я завжди ціную красу.
Себе не покажу) я ж не на конкурс
Кы-ы-ы-ця• 30 ноября 2022
Ответ дляЖивунаБагамах
Она и до была хорошенькая, а сейчас что называется проинвестированная.
А где вы ее увидели до?
Крошечка-хаврошечка• 30 ноября 2022
Ответ дляКундалини
ні, ця дівчина волонтерила весною, вона родом з Чернігова