Плюшевая дыба• 30 ноября 2022
Харчове виробництво
Змушені закрити вже другий цех з харчового виробництва. Через теперішнє становище з електрикою, зупиняється навіть харчове виробництво. До сьогодні наш цех був на одній лінії з "критичною інфраструктурою". А сьогодні вночі, нас без попередження перекинули на звичайну. Після вимкнення електрики, були вимушені викинути на сміття декілька тон на пів готової продукції, і розпустити персонал.
Плюшевая дыба
• 30 ноября 2022
Ответ дляXue
Хто не переналаштовується на нічні зміни, нажаль, зникає.
В нас денна та нічна зміна, вимикають цілодобово, графіки не працюють.
Остановщица• 30 ноября 2022
Ответ дляXue
А где гарантия, что по ночам будет э/э?
Остановщица• 30 ноября 2022
Автор, очень жаль, сочувствую. Надеюсь, вы сможете все восстановить, когда ситуация с электричеством наладится.
Плюшевая дыба
• 30 ноября 2022
Ответ дляФрося_Бурлакова
Почему вы так быстро сдались?
Не здались поки, працюємо по можливості. Але це великі витрати, так як сьогодні. Замовлень з усієї країни повно, але на жаль виконати не в змозі.
Плюшевая дыба
• 01 декабря 2022
Ответ дляОстановщица
Багато людей залишиться без зарплатні.
Фрося_Бурлакова• 01 декабря 2022
Ответ дляПлюшевая дыба
А який продукт ви виготовляєте?
Можливо звертайтеся напряму до керівництва міста. Успіх на стороні сміливих.