Тракторні війська• 01 декабря 2022
Напишіть відверто свою думку. Я живу в дурдомі?
До слова, я розлучена. З колишнім зв’язок не підтримую фактично. Є його сестра. Те що я буду писати нижче не входить ні в одні рамки, але повірте мені я не троль і все це правда. Тому і пишу тут бо вже не розумію чи то я дурна чи в дурдомі живу.
Коротко про неї: вона має чоловіка, двоє дітей. Діти ходять в школу. Вона іноді працює іноді ні, але то не суть. Значить лбдина приходить тоді коли вона захоче!!! Їй наплювати глибоко і далеко що я не хочу щоб вона приходила часто! Не відкривай двері напишете ви. Ок, вона буде 30 хв одного разу вона такі і стояла там під дверима і гупала і кричала відкривай! Ми сварились , я матюкала її посилала , а лбдина просто не реагує. Вона приходить просто так випити чай, відкрити і заглянути в холодильник що є. Поскаржитись на життя свої проблеми і просить поради весь час. Ми одного разу майже бились з нею, але ще тоді я була одружена, бо вона приводила своїх дітей а їй в спортзал треба було йти і щоб я сиділа з ними ьо вони ж не заважають. Я живу на першому поверсі , одного разу то було 2 роки тому я не відкривала двері їй, а вона через вікно залізла (вона спортивна жінка, для неї це раз плюнути ) без дітей, але їй було дуже весело з цього. От вчора прийшла поїла вибачте і пішла собі на ліжко лягла бо їй на кухня не зручно сидіти, при тому я просила не йди, я зайнята
Я вже не витримую. Вона жива 5 хв від мене. Чесно я сходжу з розуму. За те коли їй нічого не треба то вона буде і хамити і навіть за 100 грн може добити мене, щоб віддала бо вона там щось купила.
Чесно це все виглядає нереально але це так(
Ваші думки шановне панство? Я дуже морально змучилася
Колишньому пофіг
Сказав розбирайтесь самі
Колишньому пофіг
Сказав розбирайтесь самі
Вам телефонограмма• 01 декабря 2022
Автор, понимаю вас у нас такая соседка, могла в выходной день прийти сесть и смотреть у нас телевизор или прийти на др который ее не звали, просто прийти в наглую и сесть. Или тарабанить в дверь пол дня если ей не открывали, на любые возмущения сразу обиды и слезы. Помогло просто с ней поругаться и она перестала ходить и переключилась на других соседей. Вам могу советовать ругаться с ней или вызывайте полицию, потому что это жесть просто. Это чувство когда ты у себя дома, но дом тебе как будто не принадлежит. Такие люди не понимают адекватных просьб не тревожить или не приходить, только ором или ссорами можно выпроводить с дома. Поэтому вам терпения и скорейшего выгона ее с вашей квартиры
Главный котик• 01 декабря 2022
Ответ дляПупуговка
После ’влезла в окно’ смех...простите
А це реально, враховуючи висоту вікна ? Здається, що автор тролить
Леди Репях• 01 декабря 2022
Ставить решётки на окна и вызывать полицию.
Если будете вестись на это, то Вы докажете свою бесхребетность.
Мядуза аля моргонер• 01 декабря 2022
эта игра будет длиться столько, сколько вы будете в нее играть
Бусурманша• 01 декабря 2022
Ответ дляБочка порохУ
Поліцію викликайте...
Та ну ... мне уже популярно рассказали , что полиция ничего не сделает ....
Усатая полосатая• 01 декабря 2022
Купіть перцовку і забризгайте їй обличчя коли буде ломитися, вам нічого за це не буде, а вона відчепиться. А взагалі по тексту ви в ролі жертви. Я не уявляю щоб без мого бажання до мене хтось прийшов. Закрили вікна і двері та не пускаєте, якщо вибиває викликайте поліцію. Дитячий садок якийсь