Ангелочек с рожками• 01 декабря 2022
Консультація лора
Дівчата, були у лора на консультації, лор вважається в місті хорошим, приймає в обласній і в часній. В обласну не пробилися, пішли часним порядком. За 10 хв. консультації заплатили 450 грн. У нас питання, що ортодонт перед тим як почати лікування - вирівнювання зубів, сказав проконсультуватися у лора на питання аденоїдів. Ми проконсультувалися, лор сказав 1-2 ступінь, хірургія не потрібна, можете йти і ставити спокійно брекети. Я пояснила для чого прийшла, і пояснила, що дитина дихає ртом вночі. Пішли до ортодонта - він каже, ну то так, хірургічно не треба, але вона дихає ротом, і лікування пластинкою або брекетами буде не результативне, крім того, як знімемо їх - почне знову все псуватися, зсуватися. Результат буде не дуже. Каже, що лор повинен був назначити вам краплі в ніс, типу вони теж лікують чи що роблять, що дитина може почати дихати носом. Лор же про це знав....
Тобто краплями можна вилікувати?
В лікарні мені кажуть, записуйтесь до лора повторно, так це ж знов гроші. Вони - типу зробимо знижку 50-100 грн, але ж це теж я вважаю не правильно, я в шоці.
Тобто краплями можна вилікувати?
Ангелочек с рожками
• 01 декабря 2022
Комусь назначали краплі в нос для такого? Можна написати назви, почитаю в інеті про них.
І чи допомогли вони вашій дитині?
Попижёновна• 01 декабря 2022
назонекс назначають в таких випадках але він не лікує аденоіди. їх тільки вирізати чи чекати поки дитина переросте.
Муууумие• 01 декабря 2022
Нам призначали Флікс ,або Назонекс
Але ,на період лікування нам сказали не ходити в садок
Допомагав і той і той препарат.
Дитина переставала дихати ротом
Допомагав і той і той препарат.
Дитина переставала дихати ротом
Ангелочек с рожками
• 01 декабря 2022
Ответ дляМуууумие
Нам призначали Флікс ,або Назонекс
Допомагав і той і той препарат.
Дитина переставала дихати ротом
Допомагав і той і той препарат.
Дитина переставала дихати ротом
Дякую за відповідь. Так дитина переставали поки ви приймали? Чи повністю перейшла на носове дихання?
Муууумие• 04 декабря 2022
Ответ дляАнгелочек с рожками
Я вибачаюсь,не побачила ваше запитання.
Перейшов на носове дихання, але до першої болячки,як тільки пішов до садка.
Зараз він туди не ходить,тому ця проблема про себе не нагадує