Xвостокрутелка• 01 декабря 2022

Хочу трохи понити.

Пів року тому організація в якій я працюю подала заявку на участь в одному конкурсі. Мене обрали представником. І звичайно на мої плечі лягло дуже багато роботи, окрім основної ще додатково розробка та підготовка проекту. Не буду вдаватися в подробиці, але мені було важко не тільки морально, але й фізично. Працювала ночами. Але я розуміла за що я працюю. У випадку, якщо наша організація входить в 10, то я отримаю підвищення та багато приємних бонусів. Ближче до часу Х, мене ще й накрив непоганий нервовий зрив. Я перестала їсти на фоні постійних нервів та переживань. Єдиний, хто з моїх близьких знав про мою участь, це чоловік. Друзям і рідним нічого не говорила. Тому і підтримку чекала саме від нього. Але він мене ще й винною зробив. Типу " ти зі своєю роботою зовсім здуріла. День і ніч в роботі. Ми всі голодні...". Але все ж таки я змогла сама себе зібрати до купи. В результаті наша організація увійшла в трійку. Сьогодні начальник підписав наказ про переведення на іншу посаду. На роботі всі радіють, вітають. А вдома навіть говорити про це не можна, бо " мені вже в печінці твоя робота".
Може я вже придираюсь, але для мене це був дуже важливий професійний етап. Я тільки хотіла, щоб мене підтримали і пораділи разом зі мною. І ні першого, і ні другого.
Зараз я розумію, що при хорошій підтримці можна легко гори звернути. Але якщо її немає, то ой як не просто їх звертати ((
Дівчатка, поділіться як ваші чоловіки реагують на ваші успіхи в професійному плані.
freedom_2015• 01 декабря 2022
Вітаю вас

Пешеходик• 01 декабря 2022
СовНарКом• 01 декабря 2022
А яка ситуація з роботою у Вашого чоловіка?
Begemot-2277• 01 декабря 2022
Вы супер!
вкрации• 01 декабря 2022
Ну, задумайтесь с кем живете, идите вперед и не надейтесь на него, он- потенциальный предатель
автор Xвостокрутелка • 01 декабря 2022
Ответ дляfreedom_2015
Вітаю вас
Дякую )
Последний вагон• 01 декабря 2022
Хотілося б і сторону чоловіка вислухати)))
автор Xвостокрутелка • 01 декабря 2022
Ответ дляСовНарКом
Він себе не сильно обтяжує. До кращого не прагне, на жаль.
JENYABEST• 01 декабря 2022
Вы молодец! Рада за Вас.
И Вы правы на 100% от мужа важна поддержка.

автор Xвостокрутелка • 01 декабря 2022
Ответ дляBegemot-2277
Вы супер!
Дякую)
СовНарКом• 01 декабря 2022
Ответ дляXвостокрутелка
Я схиляюсь, що він Вам просто заздрить
JENYABEST• 01 декабря 2022
Ответ дляСовНарКом
Я схиляюсь, що він Вам просто заздрить
Я тоже так думаю
Чебуравлик• 01 декабря 2022
Хвастаетесь? Возьмите пирожок
СовНарКом• 01 декабря 2022
Ответ дляЧебуравлик
Хвастаетесь? Возьмите пирожок
Не заздріть
Сумчатая кошка• 01 декабря 2022
Автор,вы умница!
У мужа скорее зависть к вашим успехам.
Делайте выводы
Чебуравлик• 01 декабря 2022
Ответ дляСовНарКом
Не заздріть
То она от радости тему создала и высосала с пальца , типа муж там что то сказал . Создала тему для похвастаться
БЦАшка• 01 декабря 2022
Вітаю Вас! Ви справді молодець !
Ягодка опять• 01 декабря 2022
Ви досягли такої мети чудової, це просто кайф! Маєте право відпочити і приділити час свому коханому, що, мабуть, засумував за вами)
автор Xвостокрутелка • 01 декабря 2022
Ответ дляСумчатая кошка
Автор,вы умница!
У мужа скорее зависть к вашим успехам.
Делайте выводы
Можливо. Але ж він тільки в плюсах. Не розумію, чому може таке взагалі відбуватися. Ми ж одна сім´я. Я, наприклад, би раділа його успіхам. І підтримувала в бажанні щось змінити.

Братья Капли• 01 декабря 2022
Ответ дляXвостокрутелка
Ну всё. Пусть борщи варит.
Муркамурковна• 01 декабря 2022
Ви його могли просто заї.... ти розмовами про роботу, реально, він женився на вас, а не на вашій роботі!
А ви молодець! Вітаю!
Пс.. Ща начнеться.. Але я зразу скажу.. Що сім я і робота це різні речі і робота має залишатись за порогом
Патриоточка• 01 декабря 2022
ваш чоловік реагує на зовсім інше - на відсутність борщу.
зараз вам напишуть,що він повинен годувати сім’ю,варити макарони і підтримати вас, але і ви не сходьте з розуму з тими проєктами.
тут або сім’я або ваша карьера.
у вас є обов’язки що до батьківства і таке інше...
ви ж не холостячка, що може робити що завгодно.
Тримаю свічку• 01 декабря 2022
Ответ дляXвостокрутелка
ну, он то наверное хочет домашнюю прислугу, а не зам.директора в доме.
мог бы и поддержать, вы молодец. мужики как всегда в своем репертуаре
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 01 декабря 2022
Чоловік комплексує на фоні ваших успіхів. На жаль, інколи так буває, коли жінка в першу чергу будує кар´єру, а потім вже- в´є родинне гніздо. Але то є ваш вибір, тому вітаю.
Xue• 01 декабря 2022
Жіночка, яка готує пару разів на тиждень і жіночка, яка прибирає хоч раз на тиждень можуть вас врятувати. А можуть і ні, якщо чоловік знайде щось новеньке, до чого чіплятися. Будьте з вашими рідними емоційно, ви їм потрібні.
автор Xвостокрутелка • 01 декабря 2022
Ответ дляМуркамурковна
А ви молодець! Вітаю!
Може, як Ви і кажете заї...ла. Так, я часто про це говорила. Декілька місяців у мене це було головною темою. Хоча з іншого боку, з ким мені про це було говорити, окрім нього? Мені просто необхідно було говорити. Бо якби це все в мені варилося, я б не витримала.
автор Xвостокрутелка • 01 декабря 2022
Ответ дляXue
Та я і готувала в міру своїх можливостей. Якщо вже зовсім аврал, то купувала або замовляла готове. Ніхто точно не голодав.
Xue• 01 декабря 2022
Ответ дляXвостокрутелка
А, от, не треба час витрачати на невдячну працю. Краще цікаво проводити час, спілкуватись.
ЛЮБА• 01 декабря 2022
Ваш муж гавнюк (уж простите )
А это вам
РойЛеля• 01 декабря 2022
Як же важко жінці будувати кар´єру, якщо там все виходить, то вдома завал, а як вдома все тримаєш під контролем, то не виходить вище стрибнути по роботі.
А на те і друге немає ні сил, ні часу.
Як знайти баланс сама не розумію!
Мене дім, кухня і діти з їхніми уроками так вимотують, що я не розумію, коли взагалі роботою займатись.
Ніяк не вирвусь з цього кола