Xвостокрутелка• 01 декабря 2022
Хочу трохи понити.
Пів року тому організація в якій я працюю подала заявку на участь в одному конкурсі. Мене обрали представником. І звичайно на мої плечі лягло дуже багато роботи, окрім основної ще додатково розробка та підготовка проекту. Не буду вдаватися в подробиці, але мені було важко не тільки морально, але й фізично. Працювала ночами. Але я розуміла за що я працюю. У випадку, якщо наша організація входить в 10, то я отримаю підвищення та багато приємних бонусів. Ближче до часу Х, мене ще й накрив непоганий нервовий зрив. Я перестала їсти на фоні постійних нервів та переживань. Єдиний, хто з моїх близьких знав про мою участь, це чоловік. Друзям і рідним нічого не говорила. Тому і підтримку чекала саме від нього. Але він мене ще й винною зробив. Типу " ти зі своєю роботою зовсім здуріла. День і ніч в роботі. Ми всі голодні...". Але все ж таки я змогла сама себе зібрати до купи. В результаті наша організація увійшла в трійку. Сьогодні начальник підписав наказ про переведення на іншу посаду. На роботі всі радіють, вітають. А вдома навіть говорити про це не можна, бо " мені вже в печінці твоя робота".
Може я вже придираюсь, але для мене це був дуже важливий професійний етап. Я тільки хотіла, щоб мене підтримали і пораділи разом зі мною. І ні першого, і ні другого.
Зараз я розумію, що при хорошій підтримці можна легко гори звернути. Але якщо її немає, то ой як не просто їх звертати ((
Дівчатка, поділіться як ваші чоловіки реагують на ваші успіхи в професійному плані.
вкрации• 01 декабря 2022
Ну, задумайтесь с кем живете, идите вперед и не надейтесь на него, он- потенциальный предатель
Xвостокрутелка
• 01 декабря 2022
Ответ дляСовНарКом
А яка ситуація з роботою у Вашого чоловіка?
Він себе не сильно обтяжує. До кращого не прагне, на жаль.
СовНарКом• 01 декабря 2022
Ответ дляXвостокрутелка
Я схиляюсь, що він Вам просто заздрить
Сумчатая кошка• 01 декабря 2022
Автор,вы умница!
У мужа скорее зависть к вашим успехам.
Делайте выводы
У мужа скорее зависть к вашим успехам.
Делайте выводы
Чебуравлик• 01 декабря 2022
Ответ дляСовНарКом
Не заздріть
То она от радости тему создала и высосала с пальца , типа муж там что то сказал . Создала тему для похвастаться
Ягодка опять• 01 декабря 2022
Ви досягли такої мети чудової, це просто кайф! Маєте право відпочити і приділити час свому коханому, що, мабуть, засумував за вами)
Xвостокрутелка
• 01 декабря 2022
Ответ дляСумчатая кошка
Автор,вы умница!
У мужа скорее зависть к вашим успехам.
Делайте выводы
У мужа скорее зависть к вашим успехам.
Делайте выводы
Можливо. Але ж він тільки в плюсах. Не розумію, чому може таке взагалі відбуватися. Ми ж одна сім´я. Я, наприклад, би раділа його успіхам. І підтримувала в бажанні щось змінити.
Братья Капли• 01 декабря 2022
Ответ дляXвостокрутелка
Ну всё. Пусть борщи варит.
Муркамурковна• 01 декабря 2022
Ви його могли просто заї.... ти розмовами про роботу, реально, він женився на вас, а не на вашій роботі!
А ви молодець! Вітаю!
Пс.. Ща начнеться.. Але я зразу скажу.. Що сім я і робота це різні речі і робота має залишатись за порогом
А ви молодець! Вітаю!
Патриоточка• 01 декабря 2022
ваш чоловік реагує на зовсім інше - на відсутність борщу.
зараз вам напишуть,що він повинен годувати сім’ю,варити макарони і підтримати вас, але і ви не сходьте з розуму з тими проєктами.
тут або сім’я або ваша карьера.
у вас є обов’язки що до батьківства і таке інше...
ви ж не холостячка, що може робити що завгодно.
тут або сім’я або ваша карьера.
Тримаю свічку• 01 декабря 2022
Ответ дляXвостокрутелка
ну, он то наверное хочет домашнюю прислугу, а не зам.директора в доме.
мог бы и поддержать, вы молодец. мужики как всегда в своем репертуаре
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 01 декабря 2022
Чоловік комплексує на фоні ваших успіхів. На жаль, інколи так буває, коли жінка в першу чергу будує кар´єру, а потім вже- в´є родинне гніздо. Але то є ваш вибір, тому вітаю.
Xвостокрутелка
• 01 декабря 2022
Ответ дляМуркамурковна
А ви молодець! Вітаю!
Може, як Ви і кажете заї...ла. Так, я часто про це говорила. Декілька місяців у мене це було головною темою. Хоча з іншого боку, з ким мені про це було говорити, окрім нього? Мені просто необхідно було говорити. Бо якби це все в мені варилося, я б не витримала.
Xвостокрутелка
• 01 декабря 2022
Ответ дляXue
Жіночка, яка готує пару разів на тиждень і жіночка, яка прибирає хоч раз на тиждень можуть вас врятувати. А можуть і ні, якщо чоловік знайде щось новеньке, до чого чіплятися. Будьте з вашими рідними емоційно, ви їм потрібні.
Та я і готувала в міру своїх можливостей. Якщо вже зовсім аврал, то купувала або замовляла готове. Ніхто точно не голодав.
Як же важко жінці будувати кар´єру, якщо там все виходить, то вдома завал, а як вдома все тримаєш під контролем, то не виходить вище стрибнути по роботі.
А на те і друге немає ні сил, ні часу.
Як знайти баланс сама не розумію!
Мене дім, кухня і діти з їхніми уроками так вимотують, що я не розумію, коли взагалі роботою займатись.
Ніяк не вирвусь з цього кола
А на те і друге немає ні сил, ні часу.
Як знайти баланс сама не розумію!
Ніяк не вирвусь з цього кола