Xвостокрутелка• 01 декабря 2022

Хочу трохи понити.

Пів року тому організація в якій я працюю подала заявку на участь в одному конкурсі. Мене обрали представником. І звичайно на мої плечі лягло дуже багато роботи, окрім основної ще додатково розробка та підготовка проекту. Не буду вдаватися в подробиці, але мені було важко не тільки морально, але й фізично. Працювала ночами. Але я розуміла за що я працюю. У випадку, якщо наша організація входить в 10, то я отримаю підвищення та багато приємних бонусів. Ближче до часу Х, мене ще й накрив непоганий нервовий зрив. Я перестала їсти на фоні постійних нервів та переживань. Єдиний, хто з моїх близьких знав про мою участь, це чоловік. Друзям і рідним нічого не говорила. Тому і підтримку чекала саме від нього. Але він мене ще й винною зробив. Типу " ти зі своєю роботою зовсім здуріла. День і ніч в роботі. Ми всі голодні...". Але все ж таки я змогла сама себе зібрати до купи. В результаті наша організація увійшла в трійку. Сьогодні начальник підписав наказ про переведення на іншу посаду. На роботі всі радіють, вітають. А вдома навіть говорити про це не можна, бо " мені вже в печінці твоя робота".
Може я вже придираюсь, але для мене це був дуже важливий професійний етап. Я тільки хотіла, щоб мене підтримали і пораділи разом зі мною. І ні першого, і ні другого.
Зараз я розумію, що при хорошій підтримці можна легко гори звернути. Але якщо її немає, то ой як не просто їх звертати ((
Дівчатка, поділіться як ваші чоловіки реагують на ваші успіхи в професійному плані.
Блoшка-матрешка• 01 декабря 2022
Вы и муж работаете,что за выбросы-мы все голодные!Так пусть готовит и все делает вместе с Вами.Попривыкали,что женщина лошадь и все должна,и работать и дома все делать ..
А по факту да,многие мужики не любят,когда жена успешнее мужа.И только Вам решать жить так дальше или ну его на.ик.
Если есть дети,то 100 раз нужно подумать!!
А если нет,то ничего не держит,я бы ушла недумая..

Муркамурковна• 01 декабря 2022
Ответ дляXвостокрутелка
Може, як Ви і кажете заї...ла. Так, я часто про це говорила. Декілька місяців у мене це було головною темою. Хоча з іншого боку, з ким мені про це було говорити, окрім нього? Мені просто необхідно було говорити. Бо якби це все в мені варилося, я б не витримала.
Це нормально в жіночому розумінні.... Говорити про те, що тебе турбує і тд... Але станьте на сторону вашого чоловіка... Він живе не з коханою жінкою, а з проектом.. ...
Я це все прошла... Тому і кажу якщо хочете сім ю то робота залишається на порозі.. Шо в мене шо в чоловіка.. Вдома ми чоловік і жінка, мама і папа, друзі, коханці. Але не проекти і робота
Губы рыбы• 01 декабря 2022
Ответ дляМуркамурковна
Ви його могли просто заї.... ти розмовами про роботу, реально, він женився на вас, а не на вашій роботі!
А ви молодець! Вітаю!
Пс.. Ща начнеться.. Але я зразу скажу.. Що сім я і робота це різні речі і робота має залишатись за порогом
О, а куди подівся ваш суржик?
Муркамурковна• 01 декабря 2022
Ответ дляГубы рыбы
О, а куди подівся ваш суржик?
На місці
Замороженная селедка• 01 декабря 2022
Ответ дляXвостокрутелка
Він себе не сильно обтяжує. До кращого не прагне, на жаль.
Тогда ваши успехи ему как кость в горле. Помалкивайте. Вашим успехам порадуется только тот кто знает им цену и цену успехам вообще.
МаксХмара• 01 декабря 2022
Ответ дляXвостокрутелка
Все правильно, це не просто була робота а важливий етап для вас в плані кар´єри , ваш успіх, такі переживання розділяють з близькими,вітаю що Вам це вдалось в такий непростий час 💐Схиляюсь до думки що Ваш чоловік роздратований що через роботу десь втратилася домашня ’рабиня Ізаура’ яка і заробітню плату в дім принесе і вдома все зробить , і коня на скаку зупинить як у нас попривикали.Тепер ж залежно наскільки буде більший об´єм роботи Ви ж будете завантаженіша?значить більша частина по дому впаде на нього, якщо він працює менше як Ви.А так, заробляли менше, на життя вистачало якщо подбали як фінанси розподілити , вдома приготовлено/прибрано і тд, його і влаштовувало, так мені здається з його вкиду про дім.Ну і так, якщо найближча людина Вас не підтримала у важливому для Вас етапі , то дзвіночок ((
Strelka_007• 01 декабря 2022
Чесно кажучи, підтримую коментарі про сім´ю в сім´ї і роботу на роботі. Сама колись була в подібній ситуації. І ні до чого тут ´заздрість´ яку приписали чоловіку чи ще щось.
Якщо чоловік, наприклад, працює по 14 годин на добу і добре заробляє, все інше свідомо на себе бере жінка, але зароблені гроші в сім´ю.
Авторе, який профіт родині від вашого успішного проекту і підвищення? Це покращить якість життя всіх членів родини? Ви, нарешті, будете проводити разом час? Матимете час на спілкування з дітьми?
Скоріше ні. Тепер планка буде ще вище. Тому, в житті важливий баланс, який ви порушили.
Якось так, роботу навіть найважливішу лишайте на роботі, і матимете міцну щасливу родину.
Стешк@• 01 декабря 2022
Ответ дляМуркамурковна
Strelka_007• 01 декабря 2022
Ответ дляXвостокрутелка
Можливо. Але ж він тільки в плюсах. Не розумію, чому може таке взагалі відбуватися. Ми ж одна сім´я. Я, наприклад, би раділа його успіхам. І підтримувала в бажанні щось змінити.
А які в нього тепер плюси, зможете назвати кілька?

Алина-1240• 01 декабря 2022
Мой побывав у меня на работе над унитазом завис,а потом говорил,не напоминать ему,бо тошнота подкатываету меня совсем слабодухий
Угги в горошек• 01 декабря 2022
Ответ дляXвостокрутелка
Мій тільки підтримує, але й він сам розвивається. А ваш просто заздрить, він же типу мужик, а тут дружина і такий успіх
Я не Тролль• 01 декабря 2022
Ответ дляПоследний вагон
Хотілося б і сторону чоловіка вислухати)))
А яка тут може бути сторона? Чоловіку важливіше, щоб дружина вдома борщ варила, а не реалізовувалась в кар´єрі.
Я думаю, чоловіку в ситуації автора ніхто б не став дорікати, що вдома їсти не наварено.
Домашка• 01 декабря 2022
Може він банально за вами скучив. Ви емоційно - на роботі, не зним, навіть коли вдома.
Можливо приревнував і це не про заздрість, можливо грають роль його страхи, що тепер вас буде ще менше в родині і ви станете ще далі від нього, ще більш невротичні, розхвильовані.
Я завжди радію успіхам жінок, і Вас вітаю щиро.
Але не забувайте про родину, ви там теж потрібна, з теплом, ніжністю та коханням, а проектам - місце на роботі.
Ищу-брожу• 01 декабря 2022
Ответ дляЧебуравлик
То она от радости тему создала и высосала с пальца , типа муж там что то сказал . Создала тему для похвастаться
А це що забороняють? Коли є чим, то можна в похвалитися
Угги_в_горошек• 02 декабря 2022
Ответ дляЯгодка опять
Ви досягли такої мети чудової, це просто кайф! Маєте право відпочити і приділити час свому коханому, що, мабуть, засумував за вами)
Я тоже думаю что сейчас самое время уделить недельку бы отдыха с семьёй на море/ курорте,но кто знает есть ли возможность у автора
NikIrinaS• 02 декабря 2022
Он пол года волновался за вас. Стал считать работу причиной вашего плохого состояния. Потом не выдержали его нервы. Может ваше повышение слишком дорого стоит. Может за амбициями вы не видите сколько теряете. Я была в похожей ситуации, но повышение не светило и муж много зарабатывал.