Підскажіть будь ласка, може в кого таке було. Мала apple watch 2, на телефоні встановлена програма сповіщеннь про повітряну тривогу, годинник при включеному і виключеному звуці видавав невеликий але чутний сигнал, не такий як інші сповіщення. Отримала на днях новий годинник apple watch 8, все перенеслось зі старого, а от сигнал повітряноі тривоги не має, як було в apple watch2…..
Ответ дляM24
маю сьомий, і є звук про тривогу навіть коли вимкнений звук. Програма ’Тривога’ встановлена на телефон. Можливо залежить від того яка програма?
Я про годинник запитую, а не телефон. Програма Тривога! Вона одна