Пузата Хата• 01 декабря 2022

iElectronics Винница

Привет! Сталкивались когда-то с таким магазином техники I electronics? Если да, поделитесь опытом. Если нет - заранее вас предупреждаю никогда там ничего не покупать. Продают залоченые телефоны (r-sim) , если есть желание почитайте о них отзывы в Гугл.
МадамОхмури• 01 декабря 2022
R-sim зараз повноцінно не працює
МадамОхмури• 01 декабря 2022
Ви хотіли операторський iPhone 12 за 150 баксів і без проблем?
автор Пузата Хата • 01 декабря 2022
Ответ дляМадамОхмури
R-sim зараз повноцінно не працює
Я про те й кажу, а вони їх продають під видом неверлок. Буквально сьогодні побачила відео в Тік ток про цей магазин, багато людей яких вони обманули
автор Пузата Хата • 01 декабря 2022
Ответ дляМадамОхмури
Ні, я , як і всі інші хотіла звичайний телефон, причому 150$ ? 😂 Ви трошки не розумієте про шо йде мова. Не страшно купити залочений тел, як страшно не знати шо він залочений, шарите ?
МадамОхмури• 01 декабря 2022
Ответ дляПузата Хата
А люди які беруть телефони втричі дешевше чим думають?
МадамОхмури• 01 декабря 2022
Ответ дляПузата Хата
А, бо ми ціленаправлено такий брали, і знали, що берем, не в Україні правда
автор Пузата Хата • 01 декабря 2022
Ответ дляМадамОхмури
Ну по перше не всі шарять за ціни, якщо там різниця в 100-150$ всього, і шо тепер ? Це привід най0бувати людей ?)
автор Пузата Хата • 01 декабря 2022
Ответ дляМадамОхмури
Там інша ситуація. Вони під видом неверлок продають, там не попереджають. Якщо вже сам додумаєшся спитати, може тобі й скажуть, якщо «снізойдут с нєбєс»
Просто зазвичай магазини техніки пишуть де який телефон, а цей магазин - ні, і потім люди отримують, вставляють сім, і не можуть повернути
МадамОхмури• 01 декабря 2022
Ответ дляПузата Хата
По крайній мірі потрібно вказувати на це, правду писати, ніхто би не брав
МадамОхмури• 01 декабря 2022
Ответ дляПузата Хата
Це вже шахрайство
автор Пузата Хата • 01 декабря 2022
Ответ дляМадамОхмури
Це вже шахрайство
Отож я і шукаю людей які теж зіштовхнулись з цим… можливо якось можна вплинути на цей магазин. Бо відгуки видаляють на сторінці, в гуглі теж початково видаляють.