Девальвация• 02 декабря 2022
Сумы, посоветуйте у какого гинеколога рожать?
Девочки, кто недавно рожал, посоветуйте пожалуйста врача. Буду ехать из Киева, хочу послушать советы с кем договариваться на роды. И сколько сейчас это стоит у вас в городе?
Девальвация
• 02 декабря 2022
Ответ дляtroya87
Зайдіть у фейсбук в групу ’Лікарі та пацієнти Суми’, там багато інформації .
Дякую почитала, але там більше за гінекологів питають, та відповіді про пологи та лікарів майже немає
Плакулька• 02 декабря 2022
Я народжувала у Материнської. Не легкі були пологи. Вона душе швидко прийняла вірне рішення, скоріше інтуітивно, за що я їй дуже вдячна.
Патриотка• 02 декабря 2022
Ответ дляПлакулька
це вона на Басах зав відділенням обсервації?