Девальвация• 02 декабря 2022

Сумы, посоветуйте у какого гинеколога рожать?

Девочки, кто недавно рожал, посоветуйте пожалуйста врача. Буду ехать из Киева, хочу послушать советы с кем договариваться на роды. И сколько сейчас это стоит у вас в городе?
troya87• 02 декабря 2022
Зайдіть у фейсбук в групу ’Лікарі та пацієнти Суми’, там багато інформації .

НеГолосую• 02 декабря 2022
Наталья Кобылецкая. Огонь!
НеГолосую• 02 декабря 2022
вот
https://pologsumy.com/kobylecka-nataliya-anatoliiv...
автор Девальвация • 02 декабря 2022
Ответ дляtroya87
Дякую почитала, але там більше за гінекологів питають, та відповіді про пологи та лікарів майже немає
Плакулька• 02 декабря 2022
Я народжувала у Материнської. Не легкі були пологи. Вона душе швидко прийняла вірне рішення, скоріше інтуітивно, за що я їй дуже вдячна.
troya87• 02 декабря 2022
Ответ дляДевальвация
https://www.facebook.com/groups/LikaraTaPacientiSu...
Патриотка• 02 декабря 2022
Ответ дляПлакулька
це вона на Басах зав відділенням обсервації?