Брюльтик• 02 декабря 2022
Кто готовит хачапури по аджарски, какой сыр кладете?
Кроме сулугуни?
Попадалочка• 02 декабря 2022
Ответ дляАРЧИК Джан
сулугуни и адыгейский.
Классный Ник и фото, думаю в хачапури вы точно експерт.
Маша хороша• 02 декабря 2022
Ответ дляАРЧИК Джан
сулугуни и адыгейский.
я так же, самый вкусный вариант. дочке иногда еще немного моцарелки, она так больше любит
Брюльтик
• 02 декабря 2022
Ответ дляЧаюри
А блін, окрім сулугуні) То моцарела, що там ще. У Вас не продається такий сир?
Продается
Педиатор_я• 02 декабря 2022
Дівчата , хто готує, дайте рецепт тіста , а то в мене постійно вони якісь сухі .
Кастрюлька• 02 декабря 2022
Ответ дляЧаюри
Скільки Ви даєте масла? Я ніяк не приноровлюся, за рецептом дуже жирно, а без масла не те.
Я по рецепту Юлии Смол делала. Нам понравились. Но не знаю, насколько они приближены к оригиналу 🤷
Педиатор_я• 02 декабря 2022
Ответ дляЧаюри
Може у Вас духовка сушить? газова?
Духовка газова , так .
Полтавська галушка• 02 декабря 2022
Я робила по рецепту Клопотенка, у начинку сулугуні +моцарела. Сулугуні+адигейський мені не зайшов, якась сухувата начинка вийшла...
Педиатор_я• 02 декабря 2022
Ответ дляЧаюри
От і у мене теж газова, треба ставити банку з водою на деко, щоб не сушило, я тут на зйомній хаті трохи приноровилася пекти хліб)
Дякую за пораду, спробую ! Теж на зйомній квартирі , духовка якась незрозуміла , не пристосуюсь ніяк (
Как_б_не_так• 04 декабря 2022
В ідеалі йде жирний несухий сулугуні і імеретинський (тут я такого не бачила) 50/50.
Я беру сулугуні і розсольну моцарелу або адигейський (тільки вологий, у розсолі).