Не стесняюсь• 02 декабря 2022

Якісні жіночі шкарпетки, порадьте будь ласка

Дівчата де купуєте собі класні якісні шкарпетки? Щоб гарно тянулись. Всім дякую
ГейСюда• 02 декабря 2022
дюна
и они + по невоняшкам
Ирпень выдержали без бздо

vikahma09• 02 декабря 2022
Я раніше вважала найкращі пума- зіпсувалась якість. Кальцедонія- може мені не щастить, не подобаються. Спенсер- попротиралися( Тепер купую самі копійчані в магазинах типу Єва, деякі носяться відмінно.
66сезон666серия• 02 декабря 2022
Дюна, стираються швидко, але вони такі м’які і приємні до тіла. А ще демікс подобаються, пума - не дуже
Не любовница• 02 декабря 2022
Я Конте который год беру разные, без дореканий
navariya• 02 декабря 2022
Подивітся в сторону турецьких, бамбук.
Після укр. мені зайшло (суб´єктивно).
Літо - осінь відходила - не протерлись.
Протираються шкарпетки, коли взуття неякісне...
Дама-мадама• 02 декабря 2022
Ответ дляГейСюда
дюна
и они + по невоняшкам
Ирпень выдержали без бздо
дюна обычный шипотреб, и легка хода испортилась.
Автор если есть деньги классные кальцедония, особенно мне нравяться с кашемиром , но цена без скидки кусаеться, но в принципе на все качественное кусается
Четырёхсторонний скотч• 02 декабря 2022
якщо бавовна, то Conte, LC Waikiki (і бавовну, і віскозу брала - норм). якщо із вовною, то дещо в вайкікі купувалося непогане, та якось на амазоні вихватила із ущільненою ступнею, високі:
https://www.amazon.com/gp/product/B07Z8J4WWL/ref=p...
добивала корзину ними, вони по знижці $5.95 за 3 пари були, а вийшло так, що найулюбленішими зимовими шкарпетками стали.