Не стесняюсь• 02 декабря 2022
Якісні жіночі шкарпетки, порадьте будь ласка
Дівчата де купуєте собі класні якісні шкарпетки? Щоб гарно тянулись. Всім дякую
66сезон666серия• 02 декабря 2022
Дюна, стираються швидко, але вони такі м’які і приємні до тіла. А ще демікс подобаються, пума - не дуже
Дама-мадама• 02 декабря 2022
Ответ дляГейСюда
дюна
и они + по невоняшкам
Ирпень выдержали без бздо
и они + по невоняшкам
Ирпень выдержали без бздо
дюна обычный шипотреб, и легка хода испортилась. Автор если есть деньги классные кальцедония, особенно мне нравяться с кашемиром , но цена без скидки кусаеться, но в принципе на все качественное кусается
Четырёхсторонний скотч• 02 декабря 2022
якщо бавовна, то Conte, LC Waikiki (і бавовну, і віскозу брала - норм). якщо із вовною, то дещо в вайкікі купувалося непогане, та якось на амазоні вихватила із ущільненою ступнею, високі:
добивала корзину ними, вони по знижці $5.95 за 3 пари були, а вийшло так, що найулюбленішими зимовими шкарпетками стали.