Хто стикався з подібною ситуацією?
Вже другий місяць не надходять виплати на дітей ВПО. Я реєструвалася на початку жовтня, через Дію і виплати на себе отримала. Дітей від першого шлюбу, які проживають зі мною, не змогла туди зареєструвати, не співпадають прізвища, тож довелося звернутися в Цнап. Довідки отримала одразу і в Дію підтягнулися, але виплати так і не надійшли. Зверталася в Цнап не один раз. Сьогодні сказали що свідоцтва про народження дітей не проходять на зарахування виплат, видає помилку в серії, Порадили поміняти свідоцтва, начебто це допоможе. Може в когось було таке?
Ответ дляDutch.net
Может, в утсзн/цнапе вбили в базу с ошибкой? Букву вместо цифры, или наоборот? Раньше же не было проблем с серией?
В тому і справа, що вони перевірили всі ці варіанти з буквами і цифрами. Кажуть що я не одна з такою проблемою, тому і цікавлюся, чи є ті хто вже поміняли свідоцтва і отримали зарахування.
А може проблема в базі?