кнопкодав• 03 декабря 2022

Что с моим ребенком?

У нас есть поставленный детским психиатром Рас в 4 с половиной года.
Сейчас ему 6, и случаются такие истерики, после которых хоть волком вой.
Но меня пугают не истерики. Люди, скажите, что это может быть с моим ребенком..
Это длится уже какое-то время и не прекращается.
Ребенок иногда говорит такие фразы "У меня что-то на теле. что-то подмышками, убери мои подмышки, они мне мешают". "что-то на лице", "Игрушки следят за нами глазками", "Не могу контролировать свое тело", "Что-то не так с моим голосом", "Мы во сне", "Ты надо мной смеешься? ", "
Ты что-то скрываешь от меня? ", "Ты хочешь меня уничтожить "...
Хочу сразу сказать, что у нас в роду и в роду мужа не было больных психиатрически! Вообще!
Все работали, все были здоровыми в этом плане. Я до 4 х его лет не знала, что такое этот проклятый Рас.. Не хотела бы и дальше знать. Его эти фразы я записывала специально, чтобы ничего не забыть.
Думала, пройдет, что война, стрессы. Такого раньше не было. Началось с 4-5х лет.
Махал ручками, разговаривал сам к себе, тряс веревочку, все признаки Рас.
А тут это... и я не знаю, что мне думать. Вряд ли кто-то скажет. чтобы я не переживала
Но мысли у меня плохие и страшные. Разве может ребенок в таком возрасте болеть чем-то таким, чем только взрослые болеют?
Мы с ним только вдвоем живем,
поговорить мне не с кем даже. Странные фразы происходят каждый еднь.
Темноты он боится еще, как свет стали выключать..
Я все время плачу. Даю ему время от времени лекарство, которое приписал психиатр, но не каждый день, чтобы не подсаживать, эффекта не вижу никакого...
Мысли о том, что будет дальше, меня убивают. Иногда не хочется жить.
Одна_на_всей_планете• 03 декабря 2022
Можливо, щоби побачити ефект, варто давати ліки по схемі, яку написав лікар? Щоби був накопичувальний ефект.
Заместитель автора• 03 декабря 2022
А як вам лікар прописав давати ліки, ви так даєте?
Галябалована• 03 декабря 2022
Мені здається, що тільки спеціаліст зможе дати відповіді на ваші питання. Діти іноді фантазують і мають свій якийсь уявний світ, але є ж і певний діагноз у дитинки. Шукайте лікаря, а може і не одного для консультації . І ліки мабуть не допомагають, бо даєте не регулярно. Здоров’я дитинці ❤️
Тектоническая расческа.• 03 декабря 2022
Диету соблюдаете? В Фейсбук есть группа для родителей таких деток , там очень много информации. Подпишитесь и читайте.
Полиэтиленовый привет• 03 декабря 2022
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Да нет от РАС никаких лекарств. Успокоительное или ноотропы. Чтоб мама что-то давала.
Одна_на_всей_планете• 03 декабря 2022
Ответ дляПолиэтиленовый привет
Хай навіть так. Заспокійливе чи ноотропи зроблять дитину спокійнішою, не дозволять розвинутися страшним істерикам тільки при регулярному застосуванні. Інакше це і є ’щоби мама щось давала’.
Ответ дляПолиэтиленовый привет
Диета значительно улучшает качество жизни. Рас это метаболические нарушения.
Полиэтиленовый привет• 03 декабря 2022
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Ну вот пусть мама напишет, что за фантом там прописан, посмотрим, есть ли там чему накапливаться, да ещё и эффективно.
Полиэтиленовый привет• 03 декабря 2022
Ответ дляТектоническая расческа.
Речь о лекарствах.
Одна_на_всей_планете• 03 декабря 2022
Ответ дляПолиэтиленовый привет
А у вас є якесь підґрунтя судити, чи правильні ліки виписав лікар?
автор кнопкодав • 03 декабря 2022
Ответ дляПолиэтиленовый привет
Тоже так думаю.. Но нигде не встречала, чтоб так было, как у нас.. И еще боюсь, что это не аутизм..
Полиэтиленовый привет• 03 декабря 2022
Ответ дляОдна_на_всей_планете
А у вас есть полномочия выяснять?
Одна_на_всей_планете• 03 декабря 2022
Ответ дляПолиэтиленовый привет
А у вас есть полномочия выяснять?
Удалено администрацией...
автор кнопкодав • 03 декабря 2022
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Коли я давала те, що нам приписали, в тій дозі.в якій приписали, то дитина була квола, не гралася, плівся язик, і валилася з ніг! Я зменшила дозу, до такого , щоб ціх страшних побочок не було. Це нейролептик.
І ноотропи не роблять дитину спокійною. Вони напвпаки стимулюють Цнс. Їх виписують, тільки тим, хто ’ушов в себе, не говорить, не контактує зі світом.’ Мій контактує і в себе не уходить, говорить.
Із заспокійливо дуже мало що дається дітям в цьому віці. В нашому випадку це нейролептик в каплях Риспетрил і валеріанка. Всі інші сиропи , смачні, дорогі - це просто сахар. Анонім під ніком Полиєтиленовій пакет написала все вірно.
Одна_на_всей_планете• 03 декабря 2022
Ответ длякнопкодав
Разом із тими ’страшними побочками’ ваша дитина стала спокійнішою, не було істерик, дивних фраз?
tarveldy• 03 декабря 2022
Це може бути і ехолалія, дитина розмовляє?
автор кнопкодав • 03 декабря 2022
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Ні, все верталось так, як і було. Не стала спокійнішою. Він більш спокійніший був від валерьянки.
Як вам така відповідь? Хочете сказати, що ви знаєте більше ніж я про своє дитя?
Ви навіть в ліках не розумієтеся.
Не знаєте, що для чого і від чого.
автор кнопкодав • 03 декабря 2022
Ответ дляtarveldy
Розмовляє, заговорив пізно,
але говорить не чітко. Не думаю що це ехолалії.
автор кнопкодав • 03 декабря 2022
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Я знаю все за 2 роки про наш діагноз і про всі можливі способи. І я думаю, що ви в цьому не знаєтеся, тому що ви не лікар, в вас немає такої дитини, і такої проблеми. Але ви начитались форуму і хочете висказати свою цінну думку.
Радость моя• 03 декабря 2022
Не знаю чи бувеє шизофренія в такому віці. То краще до лікаря. Бо гадати немає сенсу.
Жынси_на_флиси• 03 декабря 2022
Буває...Мені теж схоже на шизофренію.
автор кнопкодав • 03 декабря 2022
Ответ дляРадость моя
Я приходила з цим до тої самої лікарки, яка ставила нам рас,
вона взяла всю сумму за нашу консультацію,
але вона нічого не відповіла суттєвого, тільки більше мовчала.
Да, я читала статті, де розказано, що таке трапляється але рідко, і все ж трапляється,На ютубі є відео, про американскьу родину, де такий діагноз у обох маленьких дітей. Ті діти придумали собі друзів, нескінченну кількість різних, з різними іменами.
Одна_на_всей_планете• 03 декабря 2022
Ответ длякнопкодав
Ви навіть в ліках не розумієтеся.
Не знаєте, що для чого і від чого.
Та я взагалі від того далека, слава Богу.
Відаовідь ваша як відповідь.
Просто шукайте іншого лікаря, дотримуйтесь дієти. Хай дитина буде здорова. Але ситуація у вас ненормальна. А ви її не вирішуєте, а все чекаєте, що від епізодичної подачі ліків усе саме пройде. І на форумі радитесь, щоб вам щось підказали з ваших же слів. Це як лікування по фото, але без фото.
автор кнопкодав • 03 декабря 2022
Я больше по-русски буду писать, говорите, что хотите,
мне так удобнее
Одна_на_всей_планете• 03 декабря 2022
Ответ длякнопкодав
У мене нема ніякої думки про РАС. І знань ніяких нема. Але чи є вони в інших порадниць?
автор кнопкодав • 03 декабря 2022
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Відаовідь ваша як відповідь.
А як ви бачите вирішення? Ви знаєте до скількох лікарів ми тобі обходити? За яку сумму ми проходили обстеження? З чого ви взяли, що я нічого не робила? Сама придумала і сама повірила? Дякуйте богу, що у вас такого нема.
Жынси_на_флиси• 03 декабря 2022
Потрібно давати ліки регулярно. Так і дитинці краще і ви з розуму не з´їдете.
автор кнопкодав • 03 декабря 2022
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Тут много матерей, у которых есть такие дети. Думаю, что вы не правы. Добавлюсь, что не существует лекарств, которые полностью лечат, как от рас, так и от других расстройств. Их просто нет. А если вы ничего не знали об этом,зачем комментировали? Просто же, чтобы что-нибудь отписать и поставить себе галочку, ’я же умная’.
ЖенаАйтишнеГа• 03 декабря 2022
Ответ длякнопкодав
Для чого ви взагалі створили тему на форумі, щоб на всіх визвірятись?
Так точно!• 03 декабря 2022
Автор ,в моєї дитини зпр. Була підрзра на рас .
Багато про рас читала і бачила таких дітей в реаб центрах . І в багатьох джерелах написано ,що всі діти з рас дуже різні .ну і звичайно лікар може помилитись з діагнозом .
Вам лишається тільки працювати з дитиною і максимально її адаптувати до життя в цьому світі .
Знайдіть якусь групу з батьками дітей з рас і задайте питання .
Терпіння вам .