Лукава Кішка• 03 декабря 2022
Дівчата, хто з Трускавця, підкажіть будь ласка б´юті майстриню з руками
Буду кілька днів, треба ботокс вколоти, без рекомендації трохи страшно. Може хто місцевий, знає гарну дівчину, може робили і залишились задоволені, можно в приватні повідомлення, бажано з номером тел. Дуже дякую!
Чупа-чупс• 03 декабря 2022
И это не девушка, это врач с большим опытом работы, девушки как наколят, будет беда
Кружите меня,кружите• 03 декабря 2022
Ответ дляЯ вся ваша
Нет таких нормальных, тут маникюршу найти не могу, а вы про ботокс
В Трускавець воду їздять пити, а не манікюр робити.
энциклопУдия• 03 декабря 2022
Ответ дляКружите меня,кружите
И маникюр и все остальное там делают. Одно другому не мешает
Я вся ваша• 03 декабря 2022
Ответ дляКружите меня,кружите
А якщо я мешкаю в трускавці, то мені манікюр не потрібен?? Перед тим як дурню писати, подумали б
Кружите меня,кружите• 03 декабря 2022
Ответ дляЯ вся ваша
І що, все життя без манікюру?
Я вся ваша• 03 декабря 2022
Ответ дляКружите меня,кружите
І що, все життя без манікюру?
От нафіга продовжуєте дурню писати??? Манікюр в трускавці в кожному будинку, але нормально зробити не вміють, моя манікюрша виїхала за кордон, якщо вам то цікаво.
Кружите меня,кружите• 03 декабря 2022
Ответ дляЯ вся ваша
Не могла подумати, що Трускавець така глуш. Майстер манікюру, краще так.
Лукава Кішка
• 03 декабря 2022
Ответ дляЧупа-чупс
Ездим в Дрогобыч к косметологу
Дуже дякую!
Лукава Кішка
• 03 декабря 2022
Ответ дляXue
Ото ви ризикова
Та ні, навпаки боюся, тому і питаю.
Лукава Кішка
• 03 декабря 2022
Ответ дляami
Робила тут, все сподобалося, ще до них прийду
Якого саме косметолога порекомендуєте?
Лукава Кішка
• 03 декабря 2022
Ответ дляXue
Особисто я ніколи не пішла б до майстра, до якого не буде шансу піти на коригування чи на виправлення помилок (не дай боже). Якщо то ваш єдиний шанс - ваше рішення, звісно.
Я там буду три тижні, маю час на корекцію