Покорительная• 03 декабря 2022

Черновцы, кто без света?

У вас графики совпадают? У нас не особо что-то. Надолго и часто свет отключают?
Мурзилка• 03 декабря 2022
Свет есть пару часов в день
Выключат утром обед и вечер на 3 часа
Ну и ночью нету
Подтяжка• 03 декабря 2022
У всіх так. Комусь плюс-мінус попадає в графвки, а хтось живе, як сліпі кошенята, коли дадуть, тоді й радіють.
Pelmeshek• 03 декабря 2022
Я думала, що там не вимикають..
автор Покорительная • 03 декабря 2022
Ответ дляМурзилка
Свет есть пару часов в день
Выключат утром обед и вечер на 3 часа
Ну и ночью нету
Я вчера еще ’радостную’ новость прочитала, что отключения до конца зимы точно((
автор Покорительная • 03 декабря 2022
Ответ дляPelmeshek
Я думала, що там не вимикають..
Та конечно, и сейчас без света(
Мурзилка• 03 декабря 2022
Ответ дляPelmeshek
Я думала, що там не вимикають..
Pelmeshek• 03 декабря 2022
Ответ дляПокорительная
Та конечно, и сейчас без света(
Тримайтеся, думала, що хоч десь щастить людям.
Pelmeshek• 03 декабря 2022
Ответ дляМурзилка
Що смішного?)
автор Покорительная • 03 декабря 2022
Ответ дляPelmeshek
Спасибо и вы держитесь!
Мурзилка• 03 декабря 2022
Ответ дляPelmeshek
Що смішного?)
Ну то так завжди думать ви так далеко від ракет
У вас і світло є.
У вас безпечно.
Ага …
автор Покорительная • 03 декабря 2022
Ответ дляМурзилка
У вас і світло є.
У вас безпечно.
Ага …
Девочки, не ссорьтесь.
Pelmeshek• 03 декабря 2022
Ответ дляМурзилка
У вас і світло є.
У вас безпечно.
Ага …
Ви праві. Мені ще радісно було думати, що десь є куток, де більш менш все ок. Бо коли все це по всій країні - оце мені страшно, бо ніби не бачу тоді просвітлення всього цього.
Ще здається, що якщо погано не по всій країні, от наприклад з е/е, то і нам скоріш відремонтують..
Точный сантиметр• 03 декабря 2022
не Чернівці, Ужгородський район, проблема навіть не в тому, що надовго відключають, а що немає ніяких графіків і не знати коли включать чи виключать(
автор Покорительная • 03 декабря 2022
Ответ дляТочный сантиметр
У нас каждый день новый, но не с вечера публикуют а в тот же день, только толку от него..
Точный сантиметр• 03 декабря 2022
Ответ дляПокорительная
наше обленерго вже не публікує графіки, тільки черги на відключення, і ми в першій
Мурзилка• 03 декабря 2022
Ответ дляПокорительная
Брат живет в селе пару км от города
Там света нету 2-3 дня
Котел без света не работает
Короче ужас (
автор Покорительная • 03 декабря 2022
Ответ дляМурзилка
Брат живет в селе пару км от города
Там света нету 2-3 дня
Котел без света не работает
Короче ужас (
Да, в селах жесть, я знаю(
Смурфетта• 03 декабря 2022
Квартиры на съем наверное резко упали в цене, и риелторы обнищали ))) пардон
автор Покорительная • 03 декабря 2022
Ответ дляСмурфетта
Не думаю)
Замороженная селедка• 03 декабря 2022
Пишіть скарги, Львівська найбільше скарг виключають на 4 години.
автор Покорительная • 03 декабря 2022
Ответ дляЗамороженная селедка
Сколько раз в день?
Замороженная селедка• 03 декабря 2022
Ответ дляПокорительная
Сколько раз в день?
Один
Замороженная селедка• 03 декабря 2022
Ответ дляПокорительная
Сколько раз в день?
Міністр енергетики України Герман Галущенко розповів, що минулого тижня надійшла рекордна кількість скарг від абонентів на те, що в обленерго недотримуються встановлених графіків вимкнення світла, пише 032.ua.

“Аналіз, який Міненерго провело спільно з НКРЕКП та Держенергонаглядом свідчить, що невдоволення громадян обґрунтоване”, – наголосив чиновник.

За його словами, найбільше невдоволення було серед мешканців Києва, Львова, Полтави та Київської області. Якщо будуть встановлені факти зловживань, то керівники ОСР (оператори системи розподілу, обленерго) нестимуть персональну відповідальність за недотримання графіків.
автор Покорительная • 03 декабря 2022
Ответ дляЗамороженная селедка
Один
У нас 2-4....
Точный сантиметр• 03 декабря 2022
Ось у нас знову вимкнули, світло було 3 години. Дозвонитись неможливо ні на урядову гарячу лінію, ні на міненерго, про обленерго і слів нема, постійно короткі гудки( сиди гадай коли увімкнуть сьогодні, якщо взагалі увімкнуть
Верочка 100%• 03 декабря 2022
ІФ світла більше нема чим є , а хто б подумав що так буде…..
Дежурняшная• 03 декабря 2022
В принципе соответствует графику, второй день 3 часа через 3 по два-три раза в день, вчера вечером третий раз не отключали, хотелось бы и сегодня так, но вряд ли, последнее отключение как раз на час пик вечерний припадает.
автор Покорительная • 03 декабря 2022
Ответ дляДежурняшная
Но это же триндец 3 через три...А с холодильником что?
Дежурняшная• 03 декабря 2022
Ответ дляПокорительная
Вроде бы нормально держится пока что, морозилка не успевает разморозиться, а в самом холодильнике тепловато конечно.
автор Покорительная • 03 декабря 2022
Ответ дляДежурняшная
Нам дали на 2 часа и вырубили снова