Птица секретарь• 03 декабря 2022

Хто повернувся із ЗУ в Київ, у Вас був період адаптації?

Доброго вечора, порадниці.
Завтра повертаємося з дитиною 2 роки з спокійнлго села ЗУ додому. Пробули тут 10 місяців. Все подобалося, крім відсутніх умов(води в хаті, домашніх помічників ППМ, робот пилососа, зручної укомплектованої кухні). На днях здали нерви, що толком приготовити навіть немає як, пакуємо речі і завтра повертаємося.
Но чоловік каже, щоб була готова, що перший час може бути важко, потрібно пройти адаптацію.
Розкажіть будь ласка, як у Вас все було.
Дякую.
Результат:
вже голосів: 50
30 (60%) Не замітила дискомфорту
16 (32%) Інше
4 (8%) Було важко
Доставучая• 03 декабря 2022
Смотря куда вы возвращаетесь. Я из Киева, на ЗУ была месяц, потом вернулась, тогда было хорошо, спокойно. Но это ж Киев.

Так точно!• 03 декабря 2022
Мы вернулись в июле. Тогда было тихо. Сейчас хз как вам будет...смысл был там столько сидеть?
Идеальная оптимистка• 03 декабря 2022
Хто повернувся з моря пальм і сонца чи була адаптація)))?
Чесно кажучи це індивідуально. В мене геть не було пісря теплих країв ха 6 місяців. У знайомої після села в Данії на антидепресантах.
Це робота над собою і розуміння воасних бажань
автор Птица секретарь • 03 декабря 2022
Ответ дляДоставучая
Забула вказати, так Київ
Завтра не пью• 03 декабря 2022
ну, печка сейчас это удобство)) у меня электропоита, сегодня 6 часов без света)
автор Птица секретарь • 03 декабря 2022
Ответ дляТак точно!
Я в декреті, була можливість.
Зарядка для хачапури• 03 декабря 2022
Ответ дляПтица секретарь
Забула вказати, так Київ
вказали

автор Птица секретарь • 03 декабря 2022
Ответ дляЗавтра не пью
У нас пічка з газовою приставкою, но вона лише як опалення. Готувала я на звичайній газовій плиті.
автор Птица секретарь • 03 декабря 2022
Ответ дляЗарядка для хачапури
вказали
Точно, в назві.
Доставучая• 03 декабря 2022
Ответ дляПтица секретарь
Забула вказати, так Київ
Ну, смотрите постоянные отключения света, если у вас дома все на электрике прикиньте траты.. Плюс отопление. Если электрический котёл - *опа. С работой опять таки *опа. Перспектив никаких. Идёт холодная зима. Ну не знааааю, смотрите сами. Плюс ещё дети..
Идеальная оптимистка• 03 декабря 2022
Ответ дляПтица секретарь
Я в декреті, була можливість.
До чого декрет. Багато хто працює віддалено. Чого там сидіти якщо зараз все лише розпочалося.
автор Птица секретарь • 03 декабря 2022
Ответ дляДоставучая
Плита газова, опалення централізоване.
Я в декреті, тому пока робота то таке.
Дитина маленька, 2 роки.
Идеальная оптимистка• 03 декабря 2022
Ответ дляДоставучая
Не думаю чтотна западной по другому.
никогда такого не было• 03 декабря 2022
Давно повернулися. Вдома-кайф. Сама собі господиня. З відключеннями не зручно, вибішує, але потім заспокоююсь, правда у нас газова плита, аби не гірше. Знайома повернулася в Миколаїв. І то радіє, хоча вода тільки технічна і все таке.
Доставучая• 03 декабря 2022
Ответ дляПтица секретарь
Плита газова, опалення централізоване.
Я в декреті, тому пока робота то таке.
Дитина маленька, 2 роки.
Короче, всё как у меня, только я без детей. Тогда терпимо. Ну, мне.
4есотка• 03 декабря 2022
Я радовалась после трех месяцев в селе безумно, вернувшись в Харьков и глухого села, даже обстрелы не так пугали, как отсутствие комфорта.
автор Птица секретарь • 03 декабря 2022
Ответ дляИдеальная оптимистка
А що Ви маєте нп увазі розпочалося лише саме зараз?
Війна з 24 лютого і я ніколи не забуду період до 5 березня, поки ми не виїхали.
Всюди бахкало, продуктів не було, на вулицю ніхто не виходив, повна розпач і безвихідь.
автор Птица секретарь • 03 декабря 2022
Ответ дляИдеальная оптимистка
Не думаю чтотна западной по другому.
Коди минулого разу був масовий обстріл, не було саітла добу. Потім коли включили світло, всі кинулися до світла і згорів в селі трансформатор
Без світла були 3 дні. Но так як опалення і готовка на газу, то нормально. Освітлювала нічниками від юсб, які підзаряжала від павербанк.
Я такая боевая• 03 декабря 2022
В столиці великий вибір лікарів, аптек, продуктів, працює доставка. ДУже велика різниця між забитим селом. Світло вимикають по графіку. В Києві більше трьох мільйонів людей живе, чомусь всі вони в глухі села не їдуть. Мабуть, що в столиці легше переживати цю кризу, принаймі поки що.
Запасіться паувербанками і повертайтеся додому. Вдома й стіни лікують.

автор Птица секретарь • 03 декабря 2022
Ответ дляникогда такого не было
Я і тут сама собв господиня, ми самі жили.
Но я певно видохлася.
Дома плита газова, надіюсь, що газ буде.
Но саме більше переживаю за опалення. Воно у нас централізоване, правда.
курасаны• 03 декабря 2022
Мы всего месяц были во Львове, со всеми удобствами. Нам выделили две спальни - для нас с мужем и детскую, свой санузел. Техника, кухня оборудована… но как только это мразье выгнали с Киевской области мы сразу домой помчали. Я готова была землю целовать, все мое, все привычное, никого не стесняю… Если вдруг опять придется… даже думать не хочу( Но у нас свой дом, хоть и небольшой, газовый котел, газовая плита, есть генератор. Главное, чтобы работа была и деньги.
Доставучая• 03 декабря 2022
Ответ дляПтица секретарь
Просто тут ещё такой момент что вы могли ’пересидеть’. Вот я месяц была и вернувшись норм влилась, будто бы не уезжала а вы ооочень долго были. Вам может будет тяжело влиться. Может зимуйте там уже, и на весну приедете. А то с этими блекаутами ничего не ясно и невозможно планировать
автор Птица секретарь • 03 декабря 2022
Ответ дляЯ такая боевая
Ой, дуже дякую за підбадьоруючі слова.
Маємо павербанк на 36000 МАН. Як думаєте цього хватить?
Я такая боевая• 03 декабря 2022
Ответ дляПтица секретарь
Все вже по іншому. Працюють навіть кінотеатри. Працюють ТЦ, Макдональдс, кав`ярні всі працюють.
Сьогодні нас вже нічим не налякати. Ні ядерними бомбами, ні нападом з Білорусі, ні холодом, ні замерзлими какашками. Ми вже лякані, тому атмосфера навіть в темряві не така депресивна як в лютому і березні. Все не так як до війни. D Києві кипить і бурлить життя і це заспокоює.
Я такая боевая• 03 декабря 2022
Ответ дляПтица секретарь
Ой, дуже дякую за підбадьоруючі слова.
Хватить, а як буде мало то докупите. Якщо у вас малюк, то накупіть термосів різних об`ємів.
Не гоню• 03 декабря 2022
Ми як повернулись, у мене було враження, що я до п’ятизіркового готелю приїхала:
Вау, ліжко, а не матрас на підлозі
Вау, холодильник, а не раритет Саратов з дверима на гвинтах.
Вау, ванна.
Вау, кондиціонер!
Вау, посудомийка!!!!
А як діти раділи письмовому столу!
А вже як я раділа, шо мишей нема, годі й казати.
Але ми влітку повернулись.
Xue• 03 декабря 2022
Всі, хто повернулися, захлинаються від щасятя і кажуть ’чого ми там сиділи’.
Я такая боевая• 03 декабря 2022
Я поїздила по світу і у Львові була і зрозуміла, що комфортнішого для життя від Києва поки що немає із того що я можу собі дозволити. Як же дома добре, тут кожну людину відчуваєш, ти тут свій і це надає сили і впевненості.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 03 декабря 2022
Вернулись в сентябре с Мукачево в Киев. Странно, но очень спокойно чувствую себя все время. Адватации никакой не было, ни один нерв не шелохнулся при тревоге.
Принцепесочка• 03 декабря 2022
Какой дискрмфорт может быть дома?