Птица секретарь• 03 декабря 2022

Хто повернувся із ЗУ в Київ, у Вас був період адаптації?

Доброго вечора, порадниці.
Завтра повертаємося з дитиною 2 роки з спокійнлго села ЗУ додому. Пробули тут 10 місяців. Все подобалося, крім відсутніх умов(води в хаті, домашніх помічників ППМ, робот пилососа, зручної укомплектованої кухні). На днях здали нерви, що толком приготовити навіть немає як, пакуємо речі і завтра повертаємося.
Но чоловік каже, щоб була готова, що перший час може бути важко, потрібно пройти адаптацію.
Розкажіть будь ласка, як у Вас все було.
Дякую.
Результат:
вже голосів: 50
30 (60%) Не замітила дискомфорту
16 (32%) Інше
4 (8%) Було важко
Рябушка Ку• 03 декабря 2022
Яка адаптація вдома? Повернулась і кайфую з першого дня!

Кы-ы-ы-ця• 03 декабря 2022
До кінця війни Київ буде об´єктом номер один для атак ракетами, дронами на жилі будинки в тому числі, на відміну від села в ЗУ.
Маргарита и Мастер• 03 декабря 2022
Ответ дляПтица секретарь
Плита газова, опалення централізоване.
Я в декреті, тому пока робота то таке.
Дитина маленька, 2 роки.
В деяких районах Києва одночасно нема води ніякої, опалення, світла, зв´язку )))) то все з´являється на кілька годин переважно вночі ) тому, вирішувати вам, як вам буде вдома. А, ліфт теж не працює )))
40каградусная• 03 декабря 2022
Пусть муж расскажет вам что за адаптацию он вам устроит. Может он уже там горем завел
40каградусная• 03 декабря 2022
Гарем)
Нервогенератор• 03 декабря 2022
я с начала войны выезжала один раз на три дня к родителям 4 месяца назад, а тут второй раз выпала возможность поехать на западную. всего меня не было дома 7 дней (3 дня там + остальное время на дорогу), из своей квартиры я ездила туда одна. Так вы знаете такая перезагрузка...хорошо себя чувствую, несмотря на то, что столько времени была в поезде
Колдунья-вещунья• 03 декабря 2022
Ответ дляПтица секретарь
А що Ви маєте нп увазі розпочалося лише саме зараз?
Війна з 24 лютого і я ніколи не забуду період до 5 березня, поки ми не виїхали.
Всюди бахкало, продуктів не було, на вулицю ніхто не виходив, повна розпач і безвихідь.
То ще було норм. Зараз куди цікавіше.