Кокосиха• 03 декабря 2022

Сварка серед дітей. Відносини з кумою.

В мене двоє дітей. Дочка 12р та син котрому майже 6ть. У куми син 12р. Ми дуже тісно спілкуємось. Моя кума дуже гарна і люблена мною жінка. Но трапилась неприємна обставина, діти між собою посварилися. А трапилося це, ось так. Ми з кумою та дітьми пішли на каву до спільної подруги. Діти тим часом, попросилися на прогулянку, після котрої мій син прийшов голосно волаючи, і коли я спитала що трапилася, то і донька не стримала сліз. Син куми тим часом ще гуляв з іншими дітьми, та і сама кума вийшла на двір до туалета, тобто вона не чула, що мені розповіли діти. А розповіли мені, що син куми разом з іншим хлопцем дражнили мого малого туфелькою та принцесою, після чого він стукнув ногою сина куми та плюнув на нього. Після чого син куми дав моєму малому здачі. Стукнув його ногою по ногам,мій впав. Коли я вийшла на двір кума спитала, що сталося, я відповіла, що діти посварилися, невдаваючись у подробиці. Вона з початку сказала, що ну як завжди мій син винен(але я ніколи,нічого поганого про нього не казала) а потім покликала сина і запитала що трапилось. Він відповів ,що малий його вдарив і плюнув йому в обличчя, нащо вона йому сказала збирайся і пішли додому. Мені ні слова, у дітей також нічого не запитала. Зібралася і ушла. І ось вже пройшло 5днів, вона мені не пише і не дзвонить. Тобто обрала сторону ображеної сторони. А я не можу теж їй подзвонити, після того, як моя доня сказала, що мій здачі отримав за те що забруднив білі кросовки сина куми. Чесно кажучи ситуація неприємна, і я не розумію хто перший повинен піти на зустріч і як себе при цьому вести. Дуже сумую за кумою, ми ніколи так довго не мовчали. Дівчатка ви розумні , скажіть будь ласка як би ви повели себе на місті мене.
Скажу ще, я не з тих мам, якщо мій маленький, то йому все можна. З своїм сином побалакала. Але і не він перший розпочав. Не стримав свої емоції, і як міг напевно себе захищав. Стукнув по нозі , та попав на білий кроссівок, і в додачу плюнув. Зі слов сина куми йому в обличчя. Моєму 6ть, тому 12. Мій за зрістом вполовину меньше . Виглядає як дитячий садочок, але кума зі мною не спілкується. Мені варто першою її набрати? За свою українську мову вибачаюся, я ще у процесі переходу на неї
Результат:
вже голосів: 361
175 (48.48%) Подивитися результат
69 (19.11%) Зробити вид що все гаразд
62 (17.17%) Кума перша повинна набрати
55 (15.24%) Я перша повинна подзвонити
Липка-прилипка• 04 декабря 2022
Ответ дляЖелезная тетя
ну заплачу штраф. Велика біда. Але можливо спасу життя цій дитині в майбутньому.
По вам психушка плачет.

РозаФиалковна• 04 декабря 2022
Ответ дляКокосиха
Йому фактично ще 5ть років. В кінці січня буде 6ть. Так він ще не може контролювати свої емоції і рухи. Треба направляти.
Тем более. В шоке от теток, которые рассказывают, что надо сказать спасибо, что не покалечили
Видимо, мамки таких подростков, которые возвышаются в своих глазах путем травли малышей на площадках.
klux• 04 декабря 2022
Ответ дляКокосиха
З дочкою балакала. Каже це не в перший раз. Кажу чому не заступилася за нього. Відповіла, що він син моєї куми, і вона знає що ми через це можемо посваритися. Взагалі вона за словом у карман не полізе. Культурно може поставити на місце якщо треба. Вона з сином куми вчиться у одному класі. І багато чого знає про нього, чого не знає мати. Ну і мені не розповідає, а я і не питаю.
она не защищает брата, потому что из-за этого вы можете поссориться с кумой? Каким образом? что за странные мысли в голове у вашей дочки?
Я так понимаю, вы 6-тилетку часто подкидываете старшим? Зачем?
Вилами по воде• 04 декабря 2022
Ответ дляКокосиха
Ну так і поставила б культурно на місце. Я своєї думки не змінюю, ваш малий молодець і ви завжди маєте бути на його боці.
Ноунэйм• 04 декабря 2022
Ответ дляklux
может, у людей не было возможности?
Вы же тоже не смогли приехать за мамой
Я была за сотни километров. И муж военный. Мне ехать куда?чтобы меня пытали там и детей бросить?а они были там на тот момент. Нет оправдания этому поступку.Моя ненависть просто огромная.
Липка-прилипка• 04 декабря 2022
Ответ дляНоунэйм
І в мене...тікала з Маріуполя, залишила мою маму там,а я не знала що знею,чи жива вона,благала їх хоч заїхати до неї подивитмся,чи жива, бо зв´язку не было місяць до того, а потім ще місяць. Це було пекло жля мене,а я далеко з дітьми. Так вони до неї і не заїхали.Ніколи не пробачу.Ненавиджу їх всіх.
Русню ненавидьте, а не куму. Какие поездки по Мариуполю? Вы о чем? Слов нет
Ноунэйм• 04 декабря 2022
Ответ дляБаксы_сдам
Может, опасно было заезжать? Боялись попасть под обстрел и погибнуть.
Да,я думаю. Но я сужу по себе. Я за своими близкими бы поехала. Мама мрей кумы ,это как моя мама.

автор Кокосиха • 04 декабря 2022
Ответ дляPelmeshek
Так плохо что сразу не удалось с детьми этот вопрос решить. Вот чтоб и кума, и ее сын, и ваш сын.
Если б в кучке все проговорили эту ситуацию, то небыло бы этой тишины и недопонимания.
Не знаю как поступила бы дальше.
Не знаю детей ваших. Первый ли это случай с дразнилкой.
В любом случае наступать на ногу нельзя и плевать нельзя. Это бы донесла до своего ребенка.
А с кумой как быть. Вы говорите, что молча ушла. Прям развернулась и демонстративно ушла не хотя разобраться в ситуации?
На обиженных воду возят в таком случае.
Ось і я цього не зрозуміла. Я б хотіла почути обидві сторони. І побалакати з дітьми. Пояснити і молрдшому і старшому що так робити не можна. І усе. Ніяких звинувачень, та недомолвок. А так, я розумію вона ображилася. Але мої діти для мене так само дорогі, як і її син для неї.
nabludatel• 04 декабря 2022
Ответ дляklux
Щоб каву спокійно попити без свого запального сина, який б´ється ногами і плюється
Сумчатая кошка• 04 декабря 2022
Ответ дляnabludatel
Моя дитина спілкується з однолітками. Я не навязую її ні 1-річним, ні 12-річним.
А тут мама захотіла кави випили і залишила свого 6-річку з вдвічі старшими хлопцями (чомусь не з сестрою).
І тепер виправдовує що він поліз битися, хоча його ніхто першим пальцем не зачепив.
І хлопці з якими вона залишила сина ще й винні залишилися
Малий пішов з сестрою, мама, напевно, мада їх зв´язати одне з одним, що на майданчику ніхто ні до кого не підходив.
Воно видно, що ваша дитина під постійним наглядом. Але так буде не завжди. І якби зараз нормально відвідували школу, то ви б і не знали з ким може говорити чи взаємодіяти дитина, з 12 ти річними теж може, вони ж також до школи ходять.
klux• 04 декабря 2022
Ответ дляНоунэйм
К своей маме ехать.
Может, у других людей так же не было возможности, они боялись, не хотели рисковать и тд. Извините, но, похоже, что вы просто нашли виноватых
Баксы_сдам• 04 декабря 2022
Ответ дляРозаФиалковна
У меня сыну почти 12 лет. Даже представить себе не могу, чтоб он дразнил компанией пятилетнего ребенка.
А младший молодец, не растерялся.
РозаФиалковна• 04 декабря 2022
Ответ дляЖелезная тетя
Штрафом за избиение чужого ребёнка не отделаетесь. Попадутся грамотные родители, ещё и посадят. Ну, может условкой отделаетесь.
Ноунэйм• 04 декабря 2022
Ответ дляЛипка-прилипка
У вас нет близких?ваша хата с краю?в Европе, небось, прячитесь,на пособии?
klux• 04 декабря 2022
Ответ дляБаксы_сдам
А младший молодец, не растерялся.
подкиньте им в компанию на пару дней 6-тилетку без тормозов - очень удивитесь ))))))
Липка-прилипка• 04 декабря 2022
Ответ дляНоунэйм
Я своего сына вывезла, да. Прячусь на пособии
nabludatel• 04 декабря 2022
Ответ дляСумчатая кошка
Так, моя дитина під наглядом.
Я не залишаю її на дітей подруг, в той час як я пю каву.
автор Кокосиха • 04 декабря 2022
Ответ дляPelmeshek
Не знаю как поступила бы дальше.
На обиженных воду возят в таком случае.
Так ушла, хоча я її просила почекати, щоб я зайшла в дім забрала дітей і пішли разом. Вона ці слова проігнорувала. І ось вже 5й день мовчить. Тобто це дійсно вона образилися.
Ноунэйм• 04 декабря 2022
Ответ дляklux
К своей маме ехать.
К чему ваши комментарии?вы не знаете ни меня, ни кого-то из моего окружения.Диалог бесполезен.Я не вам вообще писала.

Баксы_сдам• 04 декабря 2022
Ответ дляНоунэйм
Я сама выезжала под обстрелы. В первую очередь думала про ребенка. Это такой животный страх. Морщин отключаются, только инстинкты.
РозаФиалковна• 04 декабря 2022
Ответ дляЛипка-прилипка
По вам психушка плачет.
Самое страшное, что такие среди нас.....
Ноунэйм• 04 декабря 2022
Ответ дляЛипка-прилипка
За$@ись
Возьмите с полки пирожок.
Липка-прилипка• 04 декабря 2022
Ответ дляНоунэйм
За$@ись
Возьмите с полки пирожок.
Могу себе позволить)
klux• 04 декабря 2022
Ответ дляНоунэйм
Это форум, меня просто поразил ваш комент, потому и ответила
Как можно обвинять чужих людей, если сам ничего не сделал для своих родных?
Я прекрасно понимаю, почему вы побоялись ехать в Мариуполь, странно, что вы не понимаете своих кумовей
Pelmeshek• 04 декабря 2022
Ответ дляКокосиха
Наверное все же я бы сделала вид, что ничего не произошло.
Т.е. не подымала б эту тему до след. подобного случая. Например до след. дразнилки.
Но я не обращаюсь к подругам, я конкретно обращаюсь к ребенку обидчику если вижу, что подруги не реагируют.

И такой момент, когда сына моего обижают, я проговариваю, что бы ответила я. Не знаю на сколько это правильно. Т.е. я не говорю, а ты ему скажи так и так. Говорю, я бы ответила так и даю пару вариантов. Хочется чтобы я не навязала, а показала как можно ещё, дала варианты решения ситуации, а там пусть выберет что ему ближе, а может и вовсе ответит иначе, но он услышал как можно отвечать.

Ещё было говорила, что язык нам дан для того чтобы им пользоваться и нужно им уметь отвечать.

Как-то услышала от него: ’Кто обзывается - тот сам так называется!’ - или что то в этом духе. О, думаю, супер, где-то услышал, нравится этот вариант.

На след. раз идеально бы чтобы хоть кто-то был его возраста в компании.
Баксы_сдам• 04 декабря 2022
Ответ дляklux
А чем сын Автора без тормозов? Старшие первые начали дразнить. Развлекались так. И Судя по описанию, там очень трудный подросток.
Правильно_Валерчик• 04 декабря 2022
Ответ дляnabludatel
Я шокована вашими виправданнями.
Ваш син на слово відповів ударом, ще й плюнув. Це зовсім нерівнозначна і неадекватна відповідь. З такою щапальністю у вашої дитини будуть великі проблеми.
Это да, но в 6 лет ребенок ещё особо не умеет отвечать словом в ответ. У него обида, сработала реакция защитить себя, это же мгновение , импульс ..
Железная тетя• 04 декабря 2022
Ответ дляРозаФиалковна
Ага, багатьох посадили ....
Ноунэйм• 04 декабря 2022
Ответ дляklux
Мне всё равно на ваше мнение. Вы вообще не вникаете т пишете ,,чужих людей ’Это не быои чужие люди. Это были самые близкие. Насколько я их любила,настолько я их сейчас проклинаю и буду проклинать. Моя ненависть не знает границ. Ненавижу всей душой.
Семена рукколы• 04 декабря 2022
Ответ дляРозаФиалковна
Как будто я написала
Моя тоже уехала в марте, не писала, не звонила, мои сообщения игнорила, а в августе вернулась и сказала, что была в Германии ) причём другие ее подруги всё знали. Секретом это было почему-то только для меня.
Ну ок, я сделала выводы
Я даже не знаю,вернулась ли она