Кокосиха• 03 декабря 2022
Сварка серед дітей. Відносини з кумою.
В мене двоє дітей. Дочка 12р та син котрому майже 6ть. У куми син 12р. Ми дуже тісно спілкуємось. Моя кума дуже гарна і люблена мною жінка. Но трапилась неприємна обставина, діти між собою посварилися. А трапилося це, ось так. Ми з кумою та дітьми пішли на каву до спільної подруги. Діти тим часом, попросилися на прогулянку, після котрої мій син прийшов голосно волаючи, і коли я спитала що трапилася, то і донька не стримала сліз. Син куми тим часом ще гуляв з іншими дітьми, та і сама кума вийшла на двір до туалета, тобто вона не чула, що мені розповіли діти. А розповіли мені, що син куми разом з іншим хлопцем дражнили мого малого туфелькою та принцесою, після чого він стукнув ногою сина куми та плюнув на нього. Після чого син куми дав моєму малому здачі. Стукнув його ногою по ногам,мій впав. Коли я вийшла на двір кума спитала, що сталося, я відповіла, що діти посварилися, невдаваючись у подробиці. Вона з початку сказала, що ну як завжди мій син винен(але я ніколи,нічого поганого про нього не казала) а потім покликала сина і запитала що трапилось. Він відповів ,що малий його вдарив і плюнув йому в обличчя, нащо вона йому сказала збирайся і пішли додому. Мені ні слова, у дітей також нічого не запитала. Зібралася і ушла. І ось вже пройшло 5днів, вона мені не пише і не дзвонить. Тобто обрала сторону ображеної сторони. А я не можу теж їй подзвонити, після того, як моя доня сказала, що мій здачі отримав за те що забруднив білі кросовки сина куми. Чесно кажучи ситуація неприємна, і я не розумію хто перший повинен піти на зустріч і як себе при цьому вести. Дуже сумую за кумою, ми ніколи так довго не мовчали. Дівчатка ви розумні , скажіть будь ласка як би ви повели себе на місті мене.
Скажу ще, я не з тих мам, якщо мій маленький, то йому все можна. З своїм сином побалакала. Але і не він перший розпочав. Не стримав свої емоції, і як міг напевно себе захищав. Стукнув по нозі , та попав на білий кроссівок, і в додачу плюнув. Зі слов сина куми йому в обличчя. Моєму 6ть, тому 12. Мій за зрістом вполовину меньше . Виглядає як дитячий садочок, але кума зі мною не спілкується. Мені варто першою її набрати? За свою українську мову вибачаюся, я ще у процесі переходу на неї
Результат:
вже голосів:
175 (48.48%)
Подивитися результат
69 (19.11%)
Зробити вид що все гаразд
62 (17.17%)
Кума перша повинна набрати
55 (15.24%)
Я перша повинна подзвонити
Кокосиха
• 04 декабря 2022
Ответ дляВездевлазиющая
может ей не нравится ваш ребенок? тем более у вас двое, у нее один.
вы крестили ее ребенка или она ваших?
у меня была ситуация, когда мне неприятно стало общаться с подругой, которая вечно говорила про своего сына и его достижения и мне не нравилось поведение этого мальчика, я просто перестала с ней общаться. хотя она пишет мне и не понимает в чем дело. а я просто не хочу с ней общаться. эта ситуация на вашу не похожа и вообще вас не касается, просто рассказала свой опыт.
в любом случае вам нужно поговорить. по реакции поймете
вы крестили ее ребенка или она ваших?
Ой ну вже і не знаю. Я за нею такого ніколи не помічала. Вона любить малого і малий її. Я писала вище, вона мені розповіла що її малий ревнує до мого. Кажить ти його більше любишь ніж мене. Але це неправда звісно. Кожна мати любить свого дитя, їй воно найдорожче.
Света С Приветом• 04 декабря 2022
Автор, читать больно. Вы для чего сакцентировпли про язык? Чтоб плодить споры здесь? Или вы выпячиваете свой принципиальный переход? К чему это все? Здесь много адекватных людей, всем и так все ясно.
Дальше будем продолжать? Про детей мнением с вами делиться? Или от меня вы не хотите его услышать?
Секретница• 04 декабря 2022
Всегда выбирай своего ребенка, а не посторонюю тетку.
И второе, зачем навязывать детям 12 лет, у которых свои игры, маленького ребенка.За ребенком 6 лет должен следить взрослый человек.Вседа.
А дети повели себя как дети.Ваш малой достал уже.И если сестра терпит, у нее нет выхода, то сын кумы не потерпел.
Но повторюсь, что случилось, то случилось.А теперь надо стоять за своего ребенка.
Секретница• 04 декабря 2022
Ответ дляКокосиха
Де ви побачили у моєму пості, що мого малого треба було развлекати? Вона не тільки сказала, щоб не трогали, а і чому негідно в такому віці чіплятися до меньших і давати їм здачу вибивши ноги і поваливши на землю. На що їй відповили що він отримує здачу за забрудненний кросівок.
Потому что шестилеток должны развлекать и контролировать взрослые.Они на пике эгоизма, вы не побухивать с кумой должны, а выйти и смотреть за собственным дитем.
Полтавська галушка• 04 декабря 2022
Ответ дляВареный лук
Це булінг в адресу вашого сина. Ваш
син молодець - відстояв себе, і це 6 років проти 12. Я б підтримала дитину свою,а куму послала до синочки спитати, чому той регулярно дражнить і зачіпає вдвічі меншого за себе- може тому що мізків мало? Чи може тому що своїх однолітків чіпати сцить .
Підтримую.
Полтавська галушка• 04 декабря 2022
В мене з подругою діти однолітки,але разом не вміють грати, максимум на годину вистачає потім починається колотнеча,мені шкода мою дитину тому зустрічаємось без дітей,бо розумію що просто будемо сваритись
Розавенная• 04 декабря 2022
Ответ дляКокосиха
Дякую за вашу точку зору. Буду ще не раз балакати зі своїм сином. Пояснювати, що так не можна. Тобто в цій ситуації, винен мій син. І реакція куми досить правильна. Вірно?
В цій ситуації винні Ви, бо 6 річній дитині не місце у компанії підлітків. Малого будуть дражнити і ображати ще довго, бо він тягар для компанії хлопців 12+.
Якщо з першопричиною ми розібрались, то далі винні обидва хлопця - і той що дражнив і ваш, який розраховував або на сестру, або на те зо «малих не ображають» та помилився.
Не пускайте малого гратися зі старшими дітьми. Різниця у віці дуже велика.
Любавишна• 04 декабря 2022
кто обижал - тот и виноват. соответственно- сын кумы,он еще и старше. Куме я бы не звонила.
Вбигудях• 04 декабря 2022
Ответ дляКокосиха
Ось з чого ви так вирішили? Кума дуже любить свого сина. І все. Малому моєму у січні було 5р, ми купили Фейверк, ви знаєте що мені сказала кума? Що у її малого ніколо такого не було, і що тепер він їй буде мізки виносити, тим паче що він просив у тата на новій рік, але тато відповів що їх і так багато запускають на новий рік, надивишься, нічого гроші на вітер витрачати. А до цього, коли ще не було мого сина, а тільки моя донька, така саме мова була про аніматорів, син куми питав чому у нього ніколи їх не було.
Потому что кума сразу сказала, что опять мелкий во всем виноват. То есть старший не раз уже ей жаловался.
Видно, ваш был уверен, что его как всегда не тронут
Единорог помог• 04 декабря 2022
Малий почувався безпорадним від дражнилок, захищався як міг. Може почнете не про подругу думати, а про своїх дітей, яким очевидно ця ’ дружба’ не сіла не впала, бо приносить тільки біль і приниження.
Единорог помог• 04 декабря 2022
Ответ дляЖелезная тетя
Вам повезло, що син куми вашого не покалічив. Плюнути підлітку в лице при свідках. Да в хлопця сильні нерви.
А принижувати малого, самостверджуватись за його рахунок йому сильні нерви допомогають?.
Автор, навіщо нав´язуєте дітям дружбу з неадекватом?
Единорог помог• 04 декабря 2022
Ответ дляКокосиха
Ми більше ніж подруги. Я і не влажу як ви кажете. Напередодні діти гралися в м´яча, 8дітей, як ви думаєте хто попав моєму сину по голові м´ячем. І до цього були таки випадки. Але ж постійно мовчати, теж не варіант. Треба ж і дорослому хлопцю казати, як треба себе поводити у суспільстві.
Бідні ваші діти.
Единорог помог• 04 декабря 2022
Ответ дляЖелезная тетя
Якби вам плюнули в лице -яка б була ваша реакція?
Зустрічайтесь з кумою без дітей і буде вам щастя.
Якби мій 13- річний діставав 6- річного мені було б соромно.
Единорог помог• 04 декабря 2022
Ответ дляУсатая полосатая
Син куми дражнив, а ваш перший вдарив і плюнув за що і получив. Ваш винен.
Що не стерпів приниження?
Единорог помог• 04 декабря 2022
Ответ дляnabludatel
Я шокована вашими виправданнями.
Ваш син на слово відповів ударом, ще й плюнув. Це зовсім нерівнозначна і неадекватна відповідь. З такою щапальністю у вашої дитини будуть великі проблеми.
Старший вже підріс з думкою що принижувати менших і самостверджуватись за їх рахунок це ок, це не шокує? Мене б шокувало.
Единорог помог• 04 декабря 2022
Ответ дляКокосиха
Бідна дитина. Не дивно, що він бьеться за себе. Від вас захисту очевидно немає. Тому він і про м´ яч не розповів. Що це змінить? Мати все одно не захистить і потащить до того хлопця ’ дружити’.
PORKA• 04 декабря 2022
Ответ дляКокосиха
Подаріть сину куми фейверк. Зробіть приємне ій і ії сину.
Разумная Губка• 04 декабря 2022
Ответ дляКокосиха
Всі 3відповіді мимо. Я намагалася об´єктивно змалювати сітуацію. Ви написали, що кума так повилася бо я одношусь до її сина однабоко. Звідкіля ви це взяли? Про його недбале навчання, вона сама розповідає. Про цигарку? Можливо мені треба було промовчати. Про любов до всього живого? Мої діти люблять і людей і тварин і батьків. Дитина моя вийшла з сестрою, і ще 3ма дітьми із хати. Там до них долучилися ще 2 дівчинки. Не бачу нічого такого якщо мама посидить поп´є кави, поки діти у дворі по грають. Це село на одну вулицю. Вони були за каліткою. А ось одразу побалакати треба було, я так і думала. Зайдемо до хати, діти скажуть що було. Ми скажемо, що так робити не можна. Але я побалакала тільки зі своїма. Що думає кума і о чом вона розмовляла не знаю.
Автор, там всі діти були віку біля 12 років. Нащо ви повісили на цих пвдлітків свого шестирічку?? Ви і є причиною цього конфлікту. Нема що робити малій дитині в компанії підлітків, вона там зайва абсолютно, дуже велика різниця у віці.
Самі глядіть свого сина і ніяких проблем не буде більше.
Кокосиха
• 04 декабря 2022
Ответ дляPORKA
Зараз не можна. А так була така думка.
Кокосиха
• 04 декабря 2022
Ответ дляРазумная Губка
Так. Самому меньшому 3р. Але він у той час спав. Його сестрі 14. Вона з ним теж гуляє, поки батьки по господарству справляються. Це село. Я вас почула. Звісно він тепер буде гуляти з дітьми, але щоб я чи чоловік був поруч.
Кокосиха
• 04 декабря 2022
Ответ дляРазумная Губка
Я згодна з вами. Це моя провина. Не можна доручати своїй доньці брата. Він не її дитина.
Ответ дляНоунэйм
Да,я думаю. Но я сужу по себе. Я за своими близкими бы поехала. Мама мрей кумы ,это как моя мама.
Як вашій кумі пощастило, що ви зникли з її життя.
Так не потрібно їхати по чужу маму, поїхали б за своєю.
А то як виявилося себе шкода, і чоловіка, а раптом допити, тортури, ризики? А кумі по Маріуполю норм, подумаєш обстріли, місто окуповане дрібниці які. Ось ви б розвернулись, от всіх би спасли, але теплий диван все не пускає.
Ноунэйм• 04 декабря 2022
Ответ дляШеллар
Мне глубоко пох на ваше мнение
, пишите ещё какую-нибудь хрень,вы же больше меня знаете, кто где был на тот момент и что происходило. Я устала отвечать на дебильные комментарии .Как вы живёте такие недалёкие, которые читают между строк
PORKA• 05 декабря 2022
Ответ дляНоунэйм
Там самолеты летали. Как вы можете судить о том, что было легко в Мариуполе заехать куда то? Вы из какого города уехали с детьми и не поехали за своей мамой? У кумы нет детей? Сколько бензина было у них? Вы видели в каком состоянии выезжали машины из Мариуполя?
Мы уехали из Харькова сами с детьми. Для того чтобы вывезти маму из Харькова, я нашла перевозчика за 6000,00 грн и их забрали прямо из дома. Что сделали вы?
PORKA• 05 декабря 2022
Если ребенок кумы уже ревнует свою маму, то вполне возможно, что по накатанной будет ревновать и своих друзей, по отношению к вашему сыну. Так что им действительно лучше не попадать в одну компанию.