миссАрфография• 04 декабря 2022
Загранпаспорт для ребёнка 9 лет, где сделать срочно? Киев, Ирпень
У дочки есть старый, просрочен 1.5 как.
Нужен срочный, кто делал по цене и срокам подскажите пожалуйста
Копирайторша• 04 декабря 2022
В паспортном сервисе. В Вишневом делали, за 10 дней был готов 1700 с копейками
миссАрфография
• 04 декабря 2022
Ответ дляРостки жимолости
Київ ,на Проспекті Перемоги їдьте.
Так буде найшвидше
Це там де ТЦ Украина?
Ростки жимолости• 04 декабря 2022
В Ірпені через ЦНАП не замовляють. І не подавайте через ЦНАП в інших містах. Через міграційну службу тільки.
Але прискорити можна тільки подаючи через ДП Документ.
Ростки жимолости• 04 декабря 2022
Ответ длямиссАрфография
Це там де ТЦ Украина?
Так. Я з Ірпеня. Також робила і потрібно було терміново
миссАрфография
• 04 декабря 2022
Ответ дляРостки жимолости
Який термін і ціна?
english book• 04 декабря 2022
Ответ дляРостки жимолости
Чому?
В мене мабуть половина знайомих робила через ЦНАП Солом´янського району,на Чоколовському бульварі 40.Термін місяць-півтора звичайний.Через ДП Документ робили ті,кому треба трохи швидше.
Ростки жимолости• 04 декабря 2022
Ответ дляenglish book
Чому?
Ну тому що автору потрібно терміново. А через ЦНАП це додаткові днів 7 не менше. Це в кращому випадку.
english book• 04 декабря 2022
Ответ длямиссАрфография
Який термін і ціна?
Ціна 1396 звичайний,2036-терміновий.
Це в ДП Документ.
english book• 04 декабря 2022
Ответ дляРостки жимолости
Автор не написала потрібний термін.Може її місяць цілком влаштовує,а може 5 днів треба.
Ростки жимолости• 04 декабря 2022
Ответ длямиссАрфография
Який термін і ціна?
Я замовляла у серпні. Ще пропала на період коли не пробувала система і ажіотаж був страшний.
Тому по термінах для вас не актуально буде. А от про шляхи я вам написала. Бо також послухала порад та через ЦНАП подала у Бучі.
Вартість 1300 здається. Наразі до 10 днів повинні виготовити. Якщо знову всі у терміновому порядку не вирішили виїжджати з України.
Ростки жимолости• 04 декабря 2022
Ответ дляenglish book
Я напевно не так розумію російською мовою слово ’срочно ’?
english book• 04 декабря 2022
Ответ дляРостки жимолости
Люди,які не в темі,звикли що влітку робилося по 3 і більше місяці,і тому хочуть ’срочно’.Коли їм кажеш,що зараз місяць робиться звичайний,вони дивуються,і вже ’срочно’ не треба.
Тому я й запитала,наскільки терміново він потрібен.
миссАрфография
• 04 декабря 2022
Ответ дляenglish book
Ціна 1396 звичайний,2036-терміновий.
Це в ДП Документ.
Терміновий це скіль днів?
english book• 04 декабря 2022
Ответ длямиссАрфография
Терміновий це скіль днів?
Вони прибрали термін виготовлення зі свого сайту.Краще подзвоніть до них і спитайте,який термін зараз на виготовлення.Бо ситуація змінюється постійно на краще.
Знайомі,які робили там 2 місяця назад,отримали на 17 день.Місяць назад,на 13-й.
До війни,терміновий був до 7-10 днів.
Цветик-семицветик• 04 декабря 2022
Ответ длямиссАрфография
Який термін і ціна?
Срочный 2 недели, не срочный 1,5 месяца в ДП документ.
Ужгород• 04 декабря 2022
вот сдавала на срочный, 2100 в цнапе, мне показалось что даже меньше 2-х недель вышло, надо глянуть