Аноним Советчик• 04 декабря 2022
Не заплатив назад
От я дура!
Прокатала 200 гривень, от якби в мене їх з собою не було, щоб тоді?іди з одного району в інший пішком?
Якщо що назустрічі наполягав він, я сказала тільки якщо просто познайомитися
Бюст Березуцкого• 04 декабря 2022
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Серйоно
Ви ходите на побачення в бус до мужиків які селфі в дзеркалі роблять? Ахаха
На фоні бабушка сфоткала!!!…..
Як ви його найшли?
Мальчун-задирун• 04 декабря 2022
Ответ дляПропеллер на 6 персон
Автор, я так розумію з батьком дитини ви не живете? Невже вам одного мудака мало, що ви натхненно шукаєте ще одного?
Удалено администрацией...
Чумачечая_• 04 декабря 2022
Ответ дляСтекловыжималка
А для чого цей поц фоткає туалети
Щоб поспiлкуватись). Не було буса. Яка рiзниця де?))
Стекловыжималка• 04 декабря 2022
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Серйоно
На вашому фото інша справа, там мучачо з мамою, а не селфі
Пропеллер на 6 персон• 04 декабря 2022
Ответ дляСтекловыжималка
А для чого цей поц фоткає туалети
Щоб розуміли, що він не ніщеброд якийсь, гадить не в бусіку.
Любимка-анонимка• 04 декабря 2022
Ответ дляСтекловыжималка
Ну то з однієї категорії
Новогодняя пальма• 04 декабря 2022
Ответ дляАноним Советчик
А що мені себе похорони в 22 роки?
Удалено администрацией...
Само_достаточная• 04 декабря 2022
Вы такая молоденькая, учитесь ценить себя, тогда и мужчины нормальные обратят внимание. А наличие ребенка обязывает быть вдвойне осмотрительной, а не бросаться в омут с головой. Вы же понимаете, что легко так можете нарваться на насильника или маньяка. Или Ваша цель найти приключения? Знакомьтесь для чего?
Любимка-анонимка• 04 декабря 2022
Ответ дляБюст Березуцкого
На фоні бабушка сфоткала!!!…..
Як ви його найшли?
Кого? Це не автора буснік, це просто дурак
Мальчун-задирун• 04 декабря 2022
Ответ дляАноним Советчик
Він???
Ну и чучело . В дермоньнитовых капцях с рынка за 500 гр . Откуда у поцика на такси 😁
Педиатор_я• 04 декабря 2022
Ответ дляАноним Советчик
Він не попереджав про такі розклади,а для мене це останні гроші,я трошки в шоці бо могла дитині чи собі щось купити поїсти
Так а чому ви йому ці питання не задали? Сказали б що не маєте грошей, а дитина чекає. Навіщо платили самі.
Пропеллер на 6 персон• 04 декабря 2022
Скільки часу ви спілкувалися, на які теми? Автор, розкажіть нам. Я так сумую за такими темами на порадниці, вони зараз дорогоцінна рідкість.
Пусин Кукин• 04 декабря 2022
Ответ дляЛюбимка-анонимка
В машині сидіти можна, а їздити ні, що за брєд?
Машина не його
Без комплексов• 04 декабря 2022
Ответ дляПропеллер на 6 персон
І не в ліфті!
Sweet_Dreams_• 04 декабря 2022
Автор покажите себя . Без лица . Интересно на сколько у Вас самооценка занижена .
Примарочка• 04 декабря 2022
Автор на майбутнє більше не робіть такого той хто кличе на таке побачення іншого не очікувати і не вестись!!це ваш урок ви ще молода і хотіли розвіятись вам можна зрозуміти
В каждой бочке...• 04 декабря 2022
Я знаю историю, как мужчинка вызвал такси, достал деньги. Дождались машину, даму посадил, прощальные поцелуи с купюрами в кулачке, потом сказал водителю - трогай. Ну тот и поехал. А деньги то где были, там и остались. Мне отдельную тему создавать, или тут обсудим, чтобы автора от комментариев разгрузить? ))
Без комплексов• 04 декабря 2022
Ответ дляSweet_Dreams_
Яка різниця, у кого яка зовнішність. Тут або ти погоджуєшся на бус Богдан, або - ні.
Sweet_Dreams_• 04 декабря 2022
Ответ дляБез комплексов
Естественно.
Вопрос в другом .
Пишущаяся• 04 декабря 2022
Ответ дляАноним Советчик
Він не міг на ньому приїхати
А что так, без колёс развалина?
Пишущаяся• 04 декабря 2022
Ответ дляАноним Советчик
До речі каву не взяв він.
Я трошки в шоці з цього всього.
Да чего там в шоке, уроком будет к мужикам не ездить.
Пишущаяся• 04 декабря 2022
Ответ дляАноним Советчик
Так,а ви звідки знаєте?
Удалено администрацией...
Пишущаяся• 05 декабря 2022
Ответ дляАноним Советчик
Я його попередила перед цим,що спати з ним не збираюсь,то навіщо було обіцяти оплату в дві сторони?

И кофе. А сам нищеброд.
Пропеллер на 6 персон• 05 декабря 2022
Ответ дляБез комплексов
Згадала своє саме стрьомне побачення. Я студентка, запросив мене на каву син декана, відмовляти я не наважилася. Пару годин одягалася, переміряла речі всієї секції, намарафетилася, гарно виглядала, думала в яке ж місце він мене поведе. Повів в кіоск типу ’Кулинічі’, замовив мені каву собі нічого. Я була в дикому шоці і це було помітно. Тому мій кавалєр вирішив розрядити обстановку анекдотом. ’ Спускаються Гена і Чебурашка в підвал. Чебурашка говорить: обережно, Гена, тут слизькі ступень-пень-пень-пеньки. А Гена відповідає: деякую, Чем-бум-бум-рашка’. Боже, дівчата, я сміялася як божевільна, я думала гірше ідіотського побачення нічого бути не може. Виявилося може: ідіотський анекдот на цьому побаченні. Хлопцю було десь 22 роки, на останньому курсі вже був.
Пишущаяся• 05 декабря 2022
Ответ дляАноним Советчик
А що мені себе похорони в 22 роки?
С мудаками не встречаться.
Барабан для взрослых• 05 декабря 2022
Ответ дляПропеллер на 6 персон
Ну вот видите, столько лет прошло а вы помните))
Меня вот вчера на железную дорогу приглашали на первое свидание.
Камни собирать
Пропеллер на 6 персон• 05 декабря 2022
Ответ дляПишущаяся
А что так, без колёс развалина?
Вище автор писала. Службове авто, не можна їздити в неробочий час. І про це Богдан її попередив, але Автор все одно поїхала...