Nareshti• 05 декабря 2022

Я не могу поверить в такое дно. Азовсталь

Пташку зачморили в Фейсбук, вже не так сиділа в полоні оказується, «щоки наїла, друга Савченко».

Отак приходиш з полону, захищаючи… Кого? Таких кончалиг, які мають свинство розкривати рота до жінки, яка тебе захищала?

Це дно, товариші. Навіть якщо це Порохоботи.
Фантуля• 05 декабря 2022
Ответ дляЕленнн
якось так...

’Валерій Прозапас
4 ч. ·
Всі ж розуміють, що чимось треба відвести увагу зокрема від поїздки Арахамії до Фірташа, шикарного життя заступника ОП Тимошенка, мільярдів Резниченка на фірму подруги, та махінацій деяких ’слуг’ з гуманітаркою?
Кращої технології ніж ’ображений герой’ бути не може - бо простого мовчання ’позитивних’ вже недостатньо.
Її і застосувли, і всі повелися.
Якщо на таке можна розвести фейсбучних ерудитів, то уявіть що можна витворяти з народом простіше, один Поворознюк чого вартий.
Та пофіг Єрмаку-Подоляку на вас, на нас, на Пташку, на залишившихся в полоні, на всіх симпатиків Зеленського і Порошенка, що стоять в одному строю і живуть в одних бліндажах - їх цікавить виключно власна тушка в теплому кріслі, раз продовжують займатись таким говн.. .’
Ща вас назвуть таємним агентом рашки)
Olga Zelenyak• 05 декабря 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
А я наївна, думала, що ці люди щиро переживали за азовців, і за Пташку зокрема, не знаючи чи взагалі вони повернуться живими з полону..
Конечно же нет. Эту тему было удобно тягать, чтобы рвать на груди рубашку, театрально причитая.
Если завтра Залужный выйдет и скажет что-то типа: Зеленский молодец, они и ему напихают.
Пока все делают вид, что все заслуги и все хорошее это Залужный, а все плохое это Зеленский. Хотя и ежу понятно, что военное руководство Зеленский не осуществляет. Но открыто катить бочку на Залужного сейчас это слишком. По крайней мере пока он комплимент Зеленскому не отвесил жирный. А вот этого уже фанатики Порошенко терпеть не станут. Это для них уже слишком и забрало падает.
Порошенко ведь понес (нет) ответственность за Илловайский и Дебальцевский котлы, за ДАП, за то что Донецк с Луганском не отвоевали и за всех пленных времён своего президентства. А Зеленский не несёт.
Mrs.Ochmonek• 05 декабря 2022
Ответ дляPopeye the Sailor
Расскажите о логике тех, кто в войну разжигает внутри страны конфликты, сталкивая лбами поклонников Зеленского и Порошенка. В чем суть? Какова конечная цель этой акции?
суть в тому, що чомусь заламуєте руки з приводу розпалювання, і саме цим ви і розпалюєте уже хто зна скільки разів повторивши про срач.
А не автор, яка справедливо обурена, як і кожна порядна людина, таким незаслуженим хейтом Пташки.
Mrs.Ochmonek• 05 декабря 2022
Ответ дляPopeye the Sailor
Пока что это вы ,, як папуги,, всех банить зазываете десятый раз
Ні. Перечитайте себе і порахуйте скільки разів ви звинуватили іншихв срачі, напевно, вже 10. Я ж кажу, як папуги)
Mrs.Ochmonek• 05 декабря 2022
Ответ дляMassaraksh
А в нас цими званнями героїв розкидаються як хабарями в податковій.

https://youtu.be/gcANUIHyJSY
Я не хочу бути Героєм України, не цінує героїв моя країна

Положинський ще 13 років тому все сказав. Це дівча того часу ще під стіл пішки ходило
Правильно сказав: не цінують, а знецінюють - ті, хто почав на рівному місці хейтити Героїню.
А в останній вашій фразі прослідковується ще й ейджизм, не тільки знецінення
Mrs.Ochmonek• 05 декабря 2022
Ответ для taka
Любители ’война не один рік’, уясните в своих головах - война началась 24.02.22. До этой даты вся движуха под названием ’вова приди, вова спаси, бамбас всех кормит’ это не война, это любители рюского мира пробовали на вкус этот самый ’мир’. Поэтому еще раз повторяем дату 24.02.22. Запомнили? Еще раз - война началась 24.02.22. Повторять перед завтраком 3 раза
Вам, напевно, і повторювали цю нісенітницю перед сніданком 3 рази, щоб ви забули, що у 2014-му році росія напала на Україну
Еленнн• 05 декабря 2022
Ответ дляФантуля
Ща вас назвуть таємним агентом рашки)
мда..,потрібно завжди вказувати,що-Валерій Прозапас- людина воює,пише з фронту. (а інет там-побочка старлінків)
Mrs.Ochmonek• 05 декабря 2022
Ответ дляМушля51
Мне другое интересно. Вот мужика тоже бы так засрали? Или только на бабу всем обязательно накинуться надо?
Как-то это паскудно все
Люди не соромляться обговорювати зовнішність, яка не відповідає їхнім уявним ’стандартам’ колишньої полоненої
Mrs.Ochmonek• 05 декабря 2022
Ответ дляЕленнн
якось так...

’Валерій Прозапас
4 ч. ·
Її і застосувли, і всі повелися.
А ви не помітили, що і тут Героїню продовжили ображати ваші соратники?
artdeco• 05 декабря 2022
Просто вона юна i позитивна дiвчина, що з образом мученицi нiяк не в´яжеться.

Про щоки - через гормональнi збоi вага може збiльшитися, плюс вона i була не худенька.
В народу на жаль не та широта мислення допустити, що не всi однаково важко переживають стрес, що людина може мати просто захисну реакцiю позитиву i усмiшки, а також, що мiг попрацювати гарний психотерапевт з нею вже на свободi, що могли давати антидепресанти або iншу терапiю.
Про все це люди не думають, не вмiють.

Особливо сумно, коли це люди з вищою освiтою.
Птеродактиль• 05 декабря 2022
Удалено администрацией...
Павлик Равлик• 05 декабря 2022
Ответ дляNareshti
Героям Слава!

Одне діло побачити какаху, яку в туалеті кожен день бачиш, інше - коли та какаха так тхне що в тебе отруєння від цього пішло.

Бо таких каках я за свій вік ще не бачила, щоб людину яка тебе захищає обсирали — чесно, я б навіть не додумалась що такі є.

Але може молода ще і люди ще здивують
А цей коментар какахами не тхне?
Соната любви• 05 декабря 2022
почему все молчат про таких наших защитников.
ни слов благодарности, ни наград, ничего.

Соната любви• 05 декабря 2022
Soufit• 05 декабря 2022
Ответ дляIlonaMask
Мені здається, за те, що гарно сказала про нашого президента, а багато кому це не сподобалося.
А не сподобалося це рашні, які як і авторша з нульових акаунтів, почали поливати людину, видаючи себе за українців.
Anitia• 05 декабря 2022
Ответ дляЕленнн
якось так...

’Валерій Прозапас
4 ч. ·
Її і застосувли, і всі повелися.
На жаль…
Хоча, авжеж, зараз вам накидають «банів», але це реалії.
Павлик Равлик• 05 декабря 2022
Удалено администрацией...
Оксана-004e• 05 декабря 2022
А почему решили, что хейтят имеено порохоботы? Это новый загон от ОП?
Мушля51• 05 декабря 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ну да, это же так важно…
Как мужиков, так нахваливают, хотя если уже прицепиться к их внешности, ну далеко от идеала.
А женщину всем надо дрючить за это. Вообще офигеть, люди на войне, а не на показе мод🤦‍♀️
Soufit• 05 декабря 2022
Ответ дляNareshti
Ви тут зговорили всі чи що? Тобто таке треба замовчувати?
Якби ви написали: ’Подивіться до чого кацапня докотилась, хейтять Пташку, видаючи свої дописи за дописи українців, потім розтягують все це по ТГ каналах, та інших ресурсах!’, то вам би ще й подякували. А так, припхався трьохденний нульовик, щоб обзивати українців ’кончалигами’ і робить вигляд, що нічого не розуміє, ага.
При тому, вже не перша тема, такого плану.
Оксана-004e• 05 декабря 2022
Ответ дляИРБИ
Фонд Порошенко закупив БТР Спартан за 29 500 фунтів за штуку, Притула анонсував закупку в тому ж місті за ті ж Спартани за 100000 фунтів за штуку. Питання - хто наживається на крові?
Как кто? Порошенко же!!
Оксана-004e• 05 декабря 2022
Ответ дляФантуля
Підписана на всі офіційні і не офіційні джерела Азова, ніде не побачила підтримку Пташки, дівчинку шкода, головне , щоб не як Надюха виявилась , в результаті . Ми , українці, аже мали бути обережними з героями, які повертаються з полону
Нам вообще надо быть осторожными со всеми героями, каких мы таковыми назначаем. А то выходит перевернутая реальность - подлецы становятся героями, а настоящих героев преследуют. Масс медиа творит чудеса
Соната любви• 05 декабря 2022
Ответ дляОксана-004e
они думали, что все люди начнут облизывать зе, раз сама Пташка его распиарила, какой он молодец.
эффект вышел противоположный ожиданиям.

люди стали писать все что они думают о зе.

такая правда не понравилась.

людей возмутил не процесс награждения Пташки.
если бы она, получив награду, просто сказала - спасибо, никому бы до нее не было дела.

но раз она добровольно решила замарать свою честь и достоинство, кто ей доктор.
Оксана-004e• 05 декабря 2022
Ответ дляБойовий горобець
я так розумію що хейтять її за те що вона всіх обісрала хто не сцить кип‘ятком від Зе? тобто вона така героїня а ви такі лузери на диванах щей бубочку не обожнюєте!
а не за те що нагороду прийняла, бо заслужила
Оксана-004e• 05 декабря 2022
Ответ дляСоната любви
эффект вышел противоположный ожиданиям.

такая правда не понравилась.

Я ходила читать комменты и не увидела там рашистов, а пострадавших от действий зелёной власти, которая привела к полномасштабной, и которые не то, что не благодарят, а ненавидят зе - видела. Так что очень понимаю людей.
Реверанс• 05 декабря 2022
Ответ дляksusha1155
Зразу ясно для чого ваша тема)))) Адміни ще сплять по ходу.
Nareshti
Участник проекта с 26.10.2022
Все темы политический срач
Русский тролль трудится над украинскими мозгами
Реверанс• 05 декабря 2022
Ответ дляNareshti
Мабудь для того, що люди напали на звільнену з полону захисницю?

Те що їй приписують всі гріхи за те, що вона подякувала президентові, все одно не дає права змішувати її з лайном.

Мені соромно що серед нас є такі кончені
у вас вся россия конченная,занимайтесь своими не лезьте к нам.
маскировка не удалась,у вас ус отклеился
автор Nareshti • 05 декабря 2022
Все, моє терпіння з цим форумом вичерпано. Уроборос.
автор Nareshti • 05 декабря 2022
Продовжуйте далі обсирать захисників, один одному давати під зад, обвинувачувати один одного в рашизмі.

Я попросила адмінів аидалити мій акаунт.

Я була права…
avicber• 05 декабря 2022
Ответ дляNareshti
Мені аж дурно стало з того всього, який сором
Ви б почитали для початку.
По-перше не зачморили, а едина ідітка написала
По-друге вона вже перепросила за те.