Пташку зачморили в Фейсбук, вже не так сиділа в полоні оказується, «щоки наїла, друга Савченко».
Отак приходиш з полону, захищаючи… Кого? Таких кончалиг, які мають свинство розкривати рота до жінки, яка тебе захищала?
Це дно, товариші. Навіть якщо це Порохоботи.
Mrs.Ochmonek• 05 декабря 2022
Ответ дляPopeye the Sailor
Автор зарегана пару дней и строчит, на работе она. Не кормите рашабота
Невже рашаботу потрібно висвітлювати проблему що серед нас є ті, які хейтять наших Героїв? Якась вивернута логіка
Mrs.Ochmonek• 05 декабря 2022
Ответ дляNareshti
І які ж я російські наративи продвигаю? Вже геть у вас кляма попадала з тими рашаботами.
Ті, хто пишуть про рашаботів, скоріш за все ними і є. Блокуйте, бо будуть як папуги товкти одне і те ж
Птица-синица• 05 декабря 2022
Ответ дляMussja
Це не одна гниль, таких багато. В мене свої рахунки з представниками ЄС. Можу вам показати воюючих і волонтерячих з Свободи. Підходить?
Не, не подходит,мы ведь про Слугу народа говорим, про партию действующего президента, которая вау-вау, не то что конченные продажные порохоботы. Которые почему-то почти все на фронте, многие с 2014. Это еще даже до тех пор было, пока кто-то хотел смотреть путину в глаза и договариваться) Я не топлю за Пороха, он ... еще та, но вот как-то странно отличаются моральные и жизненные ценности команды ЕС и СН.
Птица-синица• 05 декабря 2022
Ответ дляИРБИ
А чому він гниль? Що не так?
Ну девушка мне его предоставила как не самого хорошего представителя ЕС. Значит наверное плохой в ее глазах, а у меня сейчас времени нет разбираться в этом. Суть то в другом.
Mrs.Ochmonek• 05 декабря 2022
Ответ дляNareshti
Я за свободу слова. Нехай говорять, просто цікаво де вони бачать російський наратив. Я дійсно не розумію.
Ніде вони його не можуть бачити, просто таким чином вам рота затуляюиь, самі при цьому зацікавлені, щоб подія минула, а душок про Пташку залишився - а саме, щоб її подяка ніби-то нівелювала її Героїзм
Птица-синица• 05 декабря 2022
Ответ дляMussja
Псевдовоюючий. Фоткається тільки на різних кінцях фронту
Ну Вакарчук тоже то тут, то там. Но если сравнивать Вакарчука и Потапа))
Так и с ЕС и СН.
Mrs.Ochmonek• 05 декабря 2022
Ответ дляPopeye the Sailor
И с вами вдвоем общаться? Так переходите в личку и общайтесь, нечего срач разводить на всеобщее обозрение
Не вам вказувати, де і кому спілкуватись. Не заходьте в тему і справа не буде, все просто
Птица-синица• 05 декабря 2022
Ответ дляPopeye the Sailor
Ого, новые правила. Запрет диалогов и срача на женском форуме))) Вы новый админ?))
Ответ дляПтица-синица
А я ніде не писала які класні слуги. Тому мимо. Чому, якщо Пороха то автоматично записуєте в прихильники Зеленського? Я не є його палкою шанувальницею, бачу як + так і -
Соната любви• 05 декабря 2022
это же надо до такой степени опустить, чтобы Березовца назвать гнилью и псевдовоюющим.
вся сущность зе любителей.
Березовец- в первую очередь журналист и исполняет свой журналистский долг.
вся сущность зе любителей.
Mrs.Ochmonek• 05 декабря 2022
Ответ дляYulia-3262
А хто винний в розмінуванні кордонів і здачі Півдня? За ’евакуацію’ Азовців в полон, за Маріуполь. Я розумію що Коломойський з його трупою артистів. Але ж не голову Ко нам тулять по телику.
Дівчинку шкода, вона не винна що саме її вибрали для просування політики партії. Впевнена що і пост той ’славетний’ для найвеличнішого написала вона з сарказмом. І зараз з нею ’працюють’ партнери тих хто обробляв її в полоні.
Після Перемоги Ко і його артисти ще будуть відповідати перед нашим народом, але зараз реально неначасі. Просто сумно що з наших людей знову роблять ідіотів
А нам сумно за вас, якщо у вашому розумінні когось обов´язково вибрали для чийогось просування. Ще скажіть ’її заставили’
Птица-синица• 05 декабря 2022
Ответ дляMussja
Вы ответили на мой пост про порохоботов и слуг народа. Если честно не сильно улавливаю логическо-следственные цепочки в вашем последнем ответе.
Mrs.Ochmonek• 05 декабря 2022
Ответ дляStrelka_007
З приводу НАУ - туди варто як в МП сходити представникам служби божої. Бо керівництво НАУ - це торгаші землями університету, колишній регіонал Луцький, якого вже вигнали колись а він дорвався назад бо ще не все майно Університету продав. І команда в нього такая сама, яких верне від всього українського. Там клоака, за якою плаче СБУ.
+млн
Mrs.Ochmonek• 05 декабря 2022
Ответ дляPopeye the Sailor
Так может вам на работу пойти , семьей заняться с утра то самого ? Вместо очередных срачных страданий тут?
Или вы тут уже работаете таки?
А ви отримуєте таки задоволення?
Птица-синица• 05 декабря 2022
Ответ дляСоната любви
вся сущность зе любителей.
Ну так это же не Безуглая, тут вникать надо, анализировать, понимать. Каждому нравится тот уровень, который ему понятен)
Ответ дляNareshti
Я вперше чую про Найєм і навіть не знаю хто це, але чула щось що Притула купити хотів воєнним дорожче чим Порошенко. Я пропустила ці теми або ж вони тут не обговорювались.
обговорювались, дійсно,анонсував закупку, у ПП оприлюднили ціни,за якими закупляються,- у притули вийшло дорожче набагато.. притомні люди в ауті... Але тему потім потерли.
Ответ дляПтица-синица
Я відповіла на ваш пост, в якому написали, що вояки і волонтери з ЄС. А я знаю багато не дуже м´яко кажучи хороших представників ЄС. А воють і волонтерять багато людей, не партійних взагалі, або з інших партій. Але ви чомусь тільки ЄС бачите
Ответ дляLen_to4ka
Люди хворі. Особисто для мене це поза сумнівом.
Пташку нагородили , вона за це подякувала . Логічно? Очевидно не для всіх…
Звільнили з полону , і за це подякувала. Що не так ?? Деякі і досі сидять в полоні . Вона вже ні , за це вона вдячна.
Вона не просто подякувала, вона похвалила, за мужність, за роботу і так далі. От тут Остапа і понесло )
Ответ дляЕленнн
Фонд Порошенко закупив БТР Спартан за 29 500 фунтів за штуку, Притула анонсував закупку в тому ж місті за ті ж Спартани за 100000 фунтів за штуку. Питання - хто наживається на крові?
Соната любви• 05 декабря 2022
Ответ дляИРБИ
ну как кто?
порошенко.
притула святой, любимец всех.
что там с 600 млн грн, пофиг.
порошенко.
притула святой, любимец всех.
что там с 600 млн грн, пофиг.
Птица-синица• 05 декабря 2022
Ответ дляMussja
Суть не в том, что я вижу там ЕС.
Суть в том, что я не вижу там СН!
Птица-синица• 05 декабря 2022
Ответ дляMussja
Журналісти трохи інакше одягаються )
Как? В местах боевых дий? В костюм с бейджиком?)
Соната любви• 05 декабря 2022
Ответ дляФантуля
Підписана на всі офіційні і не офіційні джерела Азова, ніде не побачила підтримку Пташки, дівчинку шкода, головне , щоб не як Надюха виявилась , в результаті . Ми , українці, аже мали бути обережними з героями, які повертаються з полону
а мне ее не жаль.
она выбрала свой путь.
могла бы войти в историю с честью и достоинством.
не все, кто героически начинают, также достойно и заканчивают.
деньги, материальные блага и так далее, некоторым ослепляют разум.
она выбрала свой путь.