Nareshti• 05 декабря 2022

Я не могу поверить в такое дно. Азовсталь

Пташку зачморили в Фейсбук, вже не так сиділа в полоні оказується, «щоки наїла, друга Савченко».

Отак приходиш з полону, захищаючи… Кого? Таких кончалиг, які мають свинство розкривати рота до жінки, яка тебе захищала?

Це дно, товариші. Навіть якщо це Порохоботи.
автор Nareshti • 05 декабря 2022
Ответ дляСоната любви
если бы существовала свобода слова, я бы написала.

а так, смысл, на мое сообщение сразу же нажалуются зе любители.

они же ненавидят всех, кто не стоит на коленях перед зе и не облизывает его.
Я не буду жалітись. Я за правду. Пишіть. Можете в лс.
Perla9• 05 декабря 2022
Ответ дляNareshti
Вперше чую. Інформацію про це в гуглі не знаходжу. Розповідайте, де пруфи?
https://www.google.com/amp/s/bykvu.com/ua/bukvy/11...
автор Nareshti • 05 декабря 2022
Ответ дляPopeye the Sailor
Так может вам на работу пойти , семьей заняться с утра то самого ? Вместо очередных срачных страданий тут?
Или вы тут уже работаете таки?
А давайте я сама розберусь як мені жити моє життя?
zana076• 05 декабря 2022
Ответ дляYulia-3262
А хто винний в розмінуванні кордонів і здачі Півдня? За ’евакуацію’ Азовців в полон, за Маріуполь. Я розумію що Коломойський з його трупою артистів. Але ж не голову Ко нам тулять по телику.
Дівчинку шкода, вона не винна що саме її вибрали для просування політики партії. Впевнена що і пост той ’славетний’ для найвеличнішого написала вона з сарказмом. І зараз з нею ’працюють’ партнери тих хто обробляв її в полоні.
Після Перемоги Ко і його артисти ще будуть відповідати перед нашим народом, але зараз реально неначасі. Просто сумно що з наших людей знову роблять ідіотів
Никто ни за что не ответит(
автор Nareshti • 05 декабря 2022
Ответ дляPerla9
Удалено администрацией...
Дякую за відповідь.
Popeye the Sailor• 05 декабря 2022
Ответ дляNareshti
Разведение срача на этом форуме и есть ваша жизнь? Прискорбно
автор Nareshti • 05 декабря 2022
Ответ дляPopeye the Sailor
То якби ви не вмішались срача б не було, я б отримала підтримку і все🧐
vikat• 05 декабря 2022
Ответ дляNareshti
Я не знала що дно настільки пробито. В фейсбук зазвичай не сиджу, а на форумі такого дна не бачила тут.
Ой, да ладно. Редко заходите?
spain2406• 05 декабря 2022
Ответ дляYulia-3262
Не будуть відповідати... По-перше, давайте доживемо до перемоги,і по-друге, переможців не судять. Вас влаштує такий фінал?
Popeye the Sailor• 05 декабря 2022
Ответ дляNareshti
Выздоравливайте
автор Nareshti • 05 декабря 2022
Ответ дляPerla9
Але я не розумію, навіщо їй це робити? Ще й з офіційної сторінки?

Якби вона хотіла таке зробить вона б іншу сторінку завела.

Схоже на фотошоп якийсь. Я без наїзду.
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 05 декабря 2022
Автор, а ви таки майстер провокацій. Ви вже відповіли чому назва теми російською, а текст українською? Хочете показати внутрішній розкол? Так не вийде. Бо все одно українці знайдуть порозуміння.
Strelka_007• 05 декабря 2022
Ответ дляspain2406
Мене не влаштовує. Поясню чому. Купа внутрішніх ворогів України на своїх керівних посадах лишається, недоторканні. І що найстрашніше: погляди вони НЕ міняють, в страшну годину вдарять Україні і українцям в спину.
автор Nareshti • 05 декабря 2022
Ответ дляvikat
Ой, да ладно. Редко заходите?
Вперше за рік, мене там просто немає, пару років назад робочий акаунт заблочили мо змінила призвіще, а нормальної підтримки в фейсбук немає, тому й вирішила не режструватись знову. Мабудь на краще навіть
vikat• 05 декабря 2022
Ответ дляNareshti
Я имела в виду на Советчице редко бываете
автор Nareshti • 05 декабря 2022
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
Так, відповідала.

Скоріше ви і ваше стадо добре провокують, бо зміщують акцент на тому що я рашист і бот, замість того щоб дійсно побачити проблему.
Безимени890123• 05 декабря 2022
Автор, сподіваюсь ви під оригінальним постом стільки ж часу провели і коментарів написали в підтримку Захисниці (не випадково з великої літери). Бо це не тут треба обговорювати і розводити черговий срач, а підтримати дівчину там, де вона побачить. А ви і вам подібні грають на руку ворогу, бо і в цій теми обов´язково знайдуться люди, які категорично не підтримують діючу владу, на що мають повне право, тема стане черговим приводом для збурення суспільства, темою, що показує нібито невдячність українців в ставленні до своїх військових.
Автор, ви провокатор. Бо, як би ви написали тему з закликом підтримати Захисницю, написати адресовані їй слова подяки, це була б гідна тема, а так - срач на радість москолоті
автор Nareshti • 05 декабря 2022
Ответ дляvikat
Коли як, то неділю читаю кожен день, то півроку не заходжу.
spain2406• 05 декабря 2022
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
І ця тема - приклад порозуміння. І що не тема, то немає жодних протирічь, і всі такі згуртовані і єдині.
автор Nareshti • 05 декабря 2022
Ответ дляБезимени890123
Ну я ще не звикла що свою думку треба так з усіх сторін подати щоб тебе не записали в провокатори. Я в ці ігри грати не вмію і написала від душі, як є, понадіючись на свободу слова, але як бачу треба вміть сказать, що думаєш.
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 05 декабря 2022
Ответ дляNareshti
Так, відповідала.

От бачите, ви вже й стадом називаєте...
То розкривайте цю проблему, хто ж не дає?
автор Nareshti • 05 декабря 2022
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
От бачите, ви вже й стадом називаєте...
Так ви й не даєте, то пишете що я бот, то пишете що срач, до суті так і не прийшли.

Мені начхати на те, за кого людина, Порошенко чи Зеленський. Я чесно кажучи не люблю їх обох.

Я про те, що захисницю зневажливо закидають гімном!
автор Nareshti • 05 декабря 2022
Та пішли ви з своїми срачами. Самі в тому гімні й варіться, більше і слова не напишу, добре, ви перемогли, витравили.

Будем робити вигляд що в нас все класно і гідно.
Безимени890123• 05 декабря 2022
Ответ дляNareshti
Покажіть, будь ласка, скрін ваших дописів підтримки під оригінальним постом на ФБ. Чи там ви також дві сторінки відповідей накатали, як тут, борючись з хейтерами. Який сенс вашого допису тут, тим більше з такими вихідними даними. Навіщо ця тема, якщо є розлоге обговорення на ФБ, окрім провокації.
Оксана-004e• 05 декабря 2022
А можно ссылку на эту страницу в фб?
coch100• 05 декабря 2022
Ответ дляksusha1155
В нас після легітимного так суспільство розділилось у поглядах на керівника держави, до того не відсвічували так у соцмережах. Чи фейсбук не був таким популярним
Мне кажется раньше начали. Легитимного тоже в соцсетях поливали. Все помнят и йолку, и Азирова с бимбами ))
Народ мы такой , только иногда не в ту сторону язык телепает у некоторых)
Безимени890123• 05 декабря 2022
Ответ дляNareshti

Автор, ви впевнені, що назва вашої теми саме про це?
Olen4a• 05 декабря 2022
От за порохоботів трохи обідно.
Ви впевнені, що ті, хто її хейтять, саме порохоботи, а не, приміром, шанувальники Бойка чи Юльки?)

Сонцесяйний боневтік не та людина, яку я хотіла б бачити на місці президента, але до чого тут Пташка?
Sanechko• 05 декабря 2022
Ответ дляNareshti
А замдекана из киевского НАУ уже засуетилась: говорит, что ’я не я и хата не моя’

Она заявила, что ее аккаунты взломали, и она все утро искала злосчастный комментарий, но поиски успехом не увенчались. Однако, именно о ситуации с Екатериной Полищук (’Пташкой’) ничего не сказала. Написала только, что уважает всех защитников и защитниц родины.

Стоит ли говорить, что пользователи не поверили ее заявлению от слова ’совсем’?
А помилок скільки у цієї пані Ірини- жах
ИринаКа• 05 декабря 2022
Ответ дляNareshti
Вибачте, я не розумію що ви маєте на увазі.

В мене зараз 5 годин, може не виспалась, то не доходить.

Але якщо вам норм що Пташку обзивають і змішують з лайном, ну вибачайте
Ваша тема - привід змішувати її з гівном. Пальто обляпали