Пташку зачморили в Фейсбук, вже не так сиділа в полоні оказується, «щоки наїла, друга Савченко».
Отак приходиш з полону, захищаючи… Кого? Таких кончалиг, які мають свинство розкривати рота до жінки, яка тебе захищала?
Це дно, товариші. Навіть якщо це Порохоботи.
Ответ дляСоната любви
если бы существовала свобода слова, я бы написала.
а так, смысл, на мое сообщение сразу же нажалуются зе любители.
они же ненавидят всех, кто не стоит на коленях перед зе и не облизывает его.
Я не буду жалітись. Я за правду. Пишіть. Можете в лс.
Ответ дляYulia-3262
А хто винний в розмінуванні кордонів і здачі Півдня? За ’евакуацію’ Азовців в полон, за Маріуполь. Я розумію що Коломойський з його трупою артистів. Але ж не голову Ко нам тулять по телику.
Дівчинку шкода, вона не винна що саме її вибрали для просування політики партії. Впевнена що і пост той ’славетний’ для найвеличнішого написала вона з сарказмом. І зараз з нею ’працюють’ партнери тих хто обробляв її в полоні.
Після Перемоги Ко і його артисти ще будуть відповідати перед нашим народом, але зараз реально неначасі. Просто сумно що з наших людей знову роблять ідіотів
Никто ни за что не ответит(
Popeye the Sailor• 05 декабря 2022
Ответ дляNareshti
А давайте я сама розберусь як мені жити моє життя?
Разведение срача на этом форуме и есть ваша жизнь? Прискорбно
Ответ дляYulia-3262
Не будуть відповідати... По-перше, давайте доживемо до перемоги,і по-друге, переможців не судять. Вас влаштує такий фінал?
Popeye the Sailor• 05 декабря 2022
Ответ дляNareshti
То якби ви не вмішались срача б не було, я б отримала підтримку і все🧐
Выздоравливайте
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 05 декабря 2022
Автор, а ви таки майстер провокацій. Ви вже відповіли чому назва теми російською, а текст українською? Хочете показати внутрішній розкол? Так не вийде. Бо все одно українці знайдуть порозуміння.
Strelka_007• 05 декабря 2022
Ответ дляspain2406
Мене не влаштовує. Поясню чому. Купа внутрішніх ворогів України на своїх керівних посадах лишається, недоторканні. І що найстрашніше: погляди вони НЕ міняють, в страшну годину вдарять Україні і українцям в спину.
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
Так, відповідала.
Скоріше ви і ваше стадо добре провокують, бо зміщують акцент на тому що я рашист і бот, замість того щоб дійсно побачити проблему.
Безимени890123• 05 декабря 2022
Автор, сподіваюсь ви під оригінальним постом стільки ж часу провели і коментарів написали в підтримку Захисниці (не випадково з великої літери). Бо це не тут треба обговорювати і розводити черговий срач, а підтримати дівчину там, де вона побачить. А ви і вам подібні грають на руку ворогу, бо і в цій теми обов´язково знайдуться люди, які категорично не підтримують діючу владу, на що мають повне право, тема стане черговим приводом для збурення суспільства, темою, що показує нібито невдячність українців в ставленні до своїх військових.
Автор, ви провокатор. Бо, як би ви написали тему з закликом підтримати Захисницю, написати адресовані їй слова подяки, це була б гідна тема, а так - срач на радість москолоті
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
І ця тема - приклад порозуміння. І що не тема, то немає жодних протирічь, і всі такі згуртовані і єдині.
Ответ дляБезимени890123
Ну я ще не звикла що свою думку треба так з усіх сторін подати щоб тебе не записали в провокатори. Я в ці ігри грати не вмію і написала від душі, як є, понадіючись на свободу слова, але як бачу треба вміть сказать, що думаєш.
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 05 декабря 2022
Ответ дляNareshti
Так, відповідала.
От бачите, ви вже й стадом називаєте...
То розкривайте цю проблему, хто ж не дає?
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
От бачите, ви вже й стадом називаєте...
Так ви й не даєте, то пишете що я бот, то пишете що срач, до суті так і не прийшли.
Мені начхати на те, за кого людина, Порошенко чи Зеленський. Я чесно кажучи не люблю їх обох.
Я про те, що захисницю зневажливо закидають гімном!
Безимени890123• 05 декабря 2022
Ответ дляNareshti
Покажіть, будь ласка, скрін ваших дописів підтримки під оригінальним постом на ФБ. Чи там ви також дві сторінки відповідей накатали, як тут, борючись з хейтерами. Який сенс вашого допису тут, тим більше з такими вихідними даними. Навіщо ця тема, якщо є розлоге обговорення на ФБ, окрім провокації.
Ответ дляksusha1155
В нас після легітимного так суспільство розділилось у поглядах на керівника держави, до того не відсвічували так у соцмережах. Чи фейсбук не був таким популярним
Мне кажется раньше начали. Легитимного тоже в соцсетях поливали. Все помнят и йолку, и Азирова с бимбами ))
Народ мы такой , только иногда не в ту сторону язык телепает у некоторых)
Безимени890123• 05 декабря 2022
Ответ дляNareshti
Автор, ви впевнені, що назва вашої теми саме про це?
Ответ дляNareshti
А замдекана из киевского НАУ уже засуетилась: говорит, что ’я не я и хата не моя’
Она заявила, что ее аккаунты взломали, и она все утро искала злосчастный комментарий, но поиски успехом не увенчались. Однако, именно о ситуации с Екатериной Полищук (’Пташкой’) ничего не сказала. Написала только, что уважает всех защитников и защитниц родины.
Стоит ли говорить, что пользователи не поверили ее заявлению от слова ’совсем’?
А помилок скільки у цієї пані Ірини- жах