Пташку зачморили в Фейсбук, вже не так сиділа в полоні оказується, «щоки наїла, друга Савченко».
Отак приходиш з полону, захищаючи… Кого? Таких кончалиг, які мають свинство розкривати рота до жінки, яка тебе захищала?
Це дно, товариші. Навіть якщо це Порохоботи.
Mrs.Ochmonek• 05 декабря 2022
Ответ дляОль_
А ви знаєте скільки наших працює на русню?
Ви не можете відповідати за інших, за Пташку, але коли кожен почне усвідомлювати свої дії і до чого вони приводять - може щось почне виправлятися.
Кому ви зробили на руку, створивши цю тему - я вам написала, якщо ви самі не подумали. Далі на вашій совісті. Роздмухуйте далі.
Це тільки ви думаєте, що цей скандал вигідний московитами. Але на жаль очорнення Героїв, якщо вони не віддані певній політичній силі, як раз вигідне цій політичній силі. ви часом не з них?
Lena-Lena12• 05 декабря 2022
Автор, йдете ви по дорозі. А тут росте квітка і лежить какаха. Вибір - понюхати квітку чи какаху? Так і з фейсбуком вашим. Ви обрали друге. Ще й сюди притягли. А ви заскріньте скільки доброго люди пишуть. Кацапський полон - то ад. Наші люди - герої! Азов - герої! Кацапи - вороги! Тут все однозначно. А коментарі рашистів та колораборантів то взагалі не слід на них уваги звертати. Слава Україні!
Mrs.Ochmonek• 05 декабря 2022
Ответ дляОль_
А ви докладаєте зусиль, роздмухуючи це на Порадниці) молодець, русня вас схвалює і ставить вам лайк за гарно створений на цій темі срач.
Русні все одно. А от щоб зам´яли цей обурливий хейт вигідно тому, хто його і створив в Україні. Це як раз ті, що роздмухують не те, що треба у війну.
Ответ дляLena-Lena12
Героям Слава!
Одне діло побачити какаху, яку в туалеті кожен день бачиш, інше - коли та какаха так тхне що в тебе отруєння від цього пішло.
Бо таких каках я за свій вік ще не бачила, щоб людину яка тебе захищає обсирали — чесно, я б навіть не додумалась що такі є.
Але може молода ще і люди ще здивують
Mrs.Ochmonek• 05 декабря 2022
Ответ дляkd_777
Автор...Вам скільки заплатили за цей пост?.
А вам скільки заплатили, щоб затуляти рота тим, хто обурився хейтом Героїні?
Киев_Елена• 05 декабря 2022
Ответ дляHupBaHa
Да и беременная была вообще-то, родила уже дома, питаться надо хорошо
Вы путаете, Пташка никого не рожала
Popeye the Sailor• 05 декабря 2022
Ответ дляОль_
Комусь дуже вигідний цей скандал. Ясно кому, тому, кому вигідний розкол всередені нашого суспільства. Тільки русні. Автор, ви впевнені, що там їй писали порохоботи, а не рашеботи? Ось прямо за кожен аккаунт впевнені? Що ж ви підтримуюєте і роздмухуєте далі те, що вигідно тільки нашому ворогу? Люди, хоч думайте трохи(
Автор зарегана пару дней и строчит, на работе она. Не кормите рашабота
Popeye the Sailor• 05 декабря 2022
Ответ дляNareshti
І які ж я російські наративи продвигаю? Вже геть у вас кляма попадала з тими рашаботами.
Удалено администрацией...
Mrs.Ochmonek• 05 декабря 2022
Ответ дляkystik
Судя по всьому зейтят не Пташку, а этого замдекана, которая написала клиент типа Пташка продалась. В Гугле выдает только такую инфу, что эта замдекана начала сильно оправдываться . А на саму Пташку зейта не увидела. Скандал начался только из-за одного комментария.
Ні, коментарів було не один і не два! Від різних людей (аккаунтів)
Mrs.Ochmonek• 05 декабря 2022
Ответ дляkd_777
Автор, ви проплачених ,,нулевий,, троль і не більше.
Троль називає інших тролями?
Mrs.Ochmonek• 05 декабря 2022
Ответ дляNareshti
Я побачила хейт в неї на сторінці, а новини взагалі в телеграм прочитала про це.
Автор, ті хто вам пишуть про тролів і роздмухування розколу, - ви ж можете їх заблокувати і все
Popeye the Sailor• 05 декабря 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
А вы за какую политическую силу тут стараетесь? Вам пишут в первую очередь о трудах некоторых для раскола в середине общества, а вы продолжаете …
Popeye the Sailor• 05 декабря 2022
Ответ дляNareshti
Ні, я не розумію, бо в мене немає цілі яку ви собі придумали.
А какова ваша цель утреннего срача?
Mrs.Ochmonek• 05 декабря 2022
Ответ дляСмирноваН
Автор, а чому назва теми на російській, а далі все на українській?
Може людина двомовна?
margaritavoronina1• 05 декабря 2022
Я так понимаю у нас запрещено высказывать свое мнение если оно отличается от большинства? И дело даже не в Пташке. Просто так получается-если думаешь не так как 73%-то все,порохобот и ТД и ТП .
Mrs.Ochmonek• 05 декабря 2022
Ответ дляkd_777
Так я і питаю..за яку плату ви то всьо тут розганяйте ?
Та не судіть всіх по собі
Ответ дляPopeye the Sailor
А какова ваша цель утреннего срача?
Чекаю підтримки, бо такі люди в мене ніби почву вибили з під ніг, якась зневага з‘явилась і біль за захисників які повертаються додому а їм там свої ж напихують в панамку. Розділити ций біль з дівчатами прийшла.
Popeye the Sailor• 05 декабря 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
И с вами вдвоем общаться? Так переходите в личку и общайтесь, нечего срач разводить на всеобщее обозрение
Popeye the Sailor• 05 декабря 2022
Ответ дляmargaritavoronina1
Хотите удивительную вещь скажу? Я не входила в 73% но , что думаю о вашей писанине - выше