Дети в школе сижу дергаюсь только пошли и тут ...
Kvitkaliliia• 05 декабря 2022
Ответ дляBelosnezka1980
Ще перед минулим Новим роком була тема, що всі такі неп´ющі, прям 1 бокал шампансьного на Н.Р. і то не на кожний. Як все змінилось))
Та ладно, мене в тій темі не було
Ответ дляBe_me
Звісно,моя ідеальна картинка малює, як ті ракети розвертаються і без розбору летять в напрямку кацапстану. Я сьогодні ппц зла.
Але збити -теж добре. І наші хлопці і дівчата вміють це робити. Все. Чекаємо відбою і порцій вою на болотах. Амінь.
Одна уже в Молдове упала.
Lambada-27• 05 декабря 2022
Ответ дляmirka-milka
Вишгород?
На южной стороне киевского направления точно работали.
Но и попали куда-то. Потому что свет мигал, два раза.
Belosnezka1980• 05 декабря 2022
Ответ дляKvitkaliliia
Та ладно, мене в тій темі не було
А я тільки читала
freedom_2015• 05 декабря 2022
Ответ дляАмарилис
Так він же не під*расів забороняє, а геїв, а підараси най будуть).
Кіркоров і басков підпадає під обидві категорії, чи заборонять?
Belosnezka1980• 05 декабря 2022
Ответ дляNat-li
Жаль, что не в Германии или Франции...
А то шо? Сказали б що Українське ППО
Ответ дляoksanav
Я так само. В цьому році хазяйкою задєлалась, як ніколи. Прямо друге дихання щодо готовки відкрилося в мене.
Сегодня в начале тревоги успела зелёный борщ сварить , мяско стушить ( молотое с овощами ) и еще тефтелек приготовила. Так что обед на пару дней будет !
Еще хотела яблок купить и компот сварить , но тут пака засада , ждемс отмены !
mirka-milka• 05 декабря 2022
Ответ дляLambada-27
Мигал,но есть ?
У нас только пво сылшно было
Inna Medvetska• 05 декабря 2022
Ответ дляLambada-27
Якби кудись потрапили, то світло не мигало б, а не стало його б зовсім