Може, хтось готує із року в рік за одним.
Вже цього року треба було попекти
Умничка-помощничка• 05 декабря 2022
Ответ дляРойЛеля
Це до чого питання.
Я не Лєна
Это юмор такой: што лена
Не прохожу мимо• 05 декабря 2022
Я в минулому році, коли робила той штолен, то наїлась сухофруктів замочених у коньячку, і так захмеліла 😂 але штолен спекла, рецепт не пам´ятаю. В цьму році треба повторити 😂
Царевна_несушка• 05 декабря 2022
Автор, не пеките заранее - свежие вкуснее намного, поверьте. Ещё рано.
Не буду• 05 декабря 2022
Знайома пекла... шось таке вийшло. І сама каже- крпще б не переводила продукти
Царевна_несушка• 05 декабря 2022
Ответ дляНе буду
Да ну что Вы! Это очень вкусно и выглядит празднично
Намного вкуснее чем покупной из Германии.
Царевна_несушка• 05 декабря 2022
Ответ дляJsolo
Де ваш рецепт?) Я б спекла
Вам какой - творожный или дрожжевой?
Чебурастик• 05 декабря 2022
Ответ для40ка
Звичайний кекс, тільки штолен
Ничего он не обычный кекс
Царевна_несушка• 05 декабря 2022
Ответ дляЧебурастик
Ничего он не обычный кекс
Я бы сказала, что вообще ни разу не кекс, не булка, не пирог, он ни на что знакомое не похож.
Царевна_несушка• 05 декабря 2022
Ответ дляJsolo
Дріжжовий. Я щось сирних, як і пасок, не розумію
по этому рецепту пеку
Ответ дляJsolo
Та ну, чи вам якісь ,,чарівні,, звичайні кекси траплялись, чи якийсь не дуже штолен))
Я пекла чарівні кекси з вишнями
А зараз печу чарівні кекси з рисового тіста без цукру і масла
Якщо надати відповідної форми, можна назвати їх штоленами
Мені здається, це просто мода на все європейське
Чебурастик• 05 декабря 2022
Ответ для40ка
Я пекла чарівні кекси з вишнями
А штолен вы пекли? Тут дело не в форме
Помеха справа• 05 декабря 2022
а я в этом году наверное не буду печь с этими отключениями света даже ночью нет гарантии ,что дадут такую возможность
а там тепло тесту нужно, у нас сразу вместе со светом все пропадает и вода и тепло т.к насосы
Люблю порядок• 05 декабря 2022
Я минулого року купувала, смачний.
Цього року теж хочу купити, їх багато.
Десь через два тижні.
Вже ближче до Різдва
Цього року теж хочу купити, їх багато.
Десь через два тижні.
Вже ближче до Різдва
Гу го гу го гу• 05 декабря 2022
Ответ для40ка
Звичайний кекс, тільки штолен
Та ну, де ж це такі кекси. Ні форма, ні текстура, ні спосіб приготування (я про дріжджовий), ні смак, ні спеції, ні пропорції начинки/тіста - нічого не співпадає.
фан L.O.S.T.• 05 декабря 2022
Мне легче в супермаркете купить,чем кучу времени убить на готовкуб