Свезло так свезло• 05 декабря 2022

Після сьогоднішнього обстрілу взяли квитки. Все ж таки виїжджаємо

Ридаю сьогодні. Так важко бросати чоловіка, дім, батьків. Не знаю чому саме сьогодні була остання крапля, але взяла квитки і 12.12 виїджаємо. Ненавиджу цих сук рашистів. Ненавиджу та проклінаю! Як ви пережили це все? Як заспокоїться?
Майена• 05 декабря 2022
У каждого свои точки кипения. Кто-то приспосабливается, кто-то не может. Нужно делать так, как чувствуешь. Уедете, перестроетесь. Будут новые заботы, новые переживания, новые впечатления. Психика восстановится. И вернётесь. Не нужно рыдать.

koma• 05 декабря 2022
Ответ дляСвезло так свезло
Я розумію все. Але я слабачка
Ну то поїдьте, побережіть нерви.
Я депресивна, але зараз немає такого страху, навпаки, віра інадія тільки сильніші!!!!. Виїжджали з дітьми, без тата гірше, ніж чути вибухи. Без світла , але вдома - я знаю, що робити. А зі світлом, НЕ вдома - тиняюсь і чекаю повернення.
witch writter• 05 декабря 2022
Ответ дляNat-li
До побачення!
А ми залишаємось разом з нашими неймовірними ЗСУ і ППО
Вы не слабачка.
Уехать тяжелее, чем остаться.
Исправить модно все, кроме смерти и инвалидности.
Потому - безопасность превыше всего.
А в какую страну едете?
Nat-li• 05 декабря 2022
Автор, а куди їдете?
D A M I A N I• 05 декабря 2022
Ответ дляKabizyaka
Без анонімів, будь ласка.
З повагою, Адміністрація.
Побажайте людині щасливої дороги і закрийте тему
olgabaluta• 05 декабря 2022
Автор, любое принятое решение - лучше, чем его отсутсвие. Вам очень скоро станет легче. Плохо, конечно, что едете без мужа, но дело Ваше. Никто не сделает нашу жизнь лучше, кроме нас самих. Мира и тепла Вам! 🌹
lisulya• 05 декабря 2022
А куди вирішили їхати?

Nat-li• 05 декабря 2022
Ответ дляD A M I A N I
Бо вона більше не з´явиться?)
Retu• 05 декабря 2022
Ответ дляСвезло так свезло
Київська область
Тю. Так нам сегодня досталось меньше всего
мульти1• 05 декабря 2022
Все-го хо-ро-ше-го👋
Leeloo_aloha• 05 декабря 2022
Ответ дляТочноБудет
Немає сечі терпіти ці пекельні борошна, так, авторе?
В Київській області саме на такому суржику розмовляють. Не шукайте диверсію там, де її нема.
D A M I A N I• 05 декабря 2022
Ответ дляNat-li
Бо вона більше не з´явиться?)
Ага)
Retu• 05 декабря 2022
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Сьогодні ппо на 12+ справилось. Дивно, що саме сьогодні вас накрило. Навпаки, підйом сьогодні якийсь! Все буде
Согласна!!!! Слава зсу!!!
witch writter• 05 декабря 2022
Ответ дляkoma
Ну то поїдьте, побережіть нерви.
Серьезно?
Вы видели тех людей, которые хоронят детей убитых русскими ракетами??
Лучше сидеть с детьми под ракетами?
Не цените ни свои, ни детские жизни?
Snow bunny• 05 декабря 2022
Ответ дляNat-li
Бо вона більше не з´явиться?)
Може вже в дорозі?...
Alya91• 05 декабря 2022
Ответ дляLeeloo_aloha
Такий суржик, тільки в Гугл перекладі, з рашки вона виїжджає.
Nat-li• 05 декабря 2022
Ответ дляD A M I A N I
Ага)
Никогда такого не было и вот опять 😆
witch writter• 05 декабря 2022
Ответ дляAlya91
Та здрасьте.
У нас тоже в селах именно на таком суржике говорят.
Темнота))
Snow bunny• 05 декабря 2022
Ответ дляAlya91
А так хорошо было, по домашнему

Матильдa• 05 декабря 2022
Ответ дляТочноБудет
А откуда эта фраза? не первый раз встречаю
olgabaluta• 05 декабря 2022
Ответ дляkoma
Ну то поїдьте, побережіть нерви.
Так это Вы лично о себе написали. Вы же понимаете, что у других людей бывает по-другому?
любительница• 05 декабря 2022
Ответ дляСвезло так свезло
Та все в купі. Правда останні дні менш відключають
Автор, головне, щоб було куди їхати і за що. А так- це особисто ваша справа
Vera83• 05 декабря 2022
Не понимаю смысла подобных тем, ну зібрались то й зібрались
Nat-li• 05 декабря 2022
Ответ дляВертолётик
Може вже в дорозі?...
Якраз до 12.12 дойде до маршрутки в магадан
witch writter• 05 декабря 2022
Ответ дляAlya91
Паранойя у вас))
Гугл литературными словами переводит. А суржиковые слова в нем не заложены
_MadonnA_• 05 декабря 2022
Удачи 👍!
talvitarina• 05 декабря 2022
очень странное решение именно после сегодняшнего обстрела... ладно бы в прошлый раз, когда было 3 дня без света, тепла и воды. Ьак сегодня даже свет не выключали
Яtatka• 05 декабря 2022
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Згодна на всі 100%.. Наші хлопці просто СУПЕР!!
fruhling007• 05 декабря 2022
Ответ дляМатильдa
Let me google that for you. З рашистського ІПСО і їхнього невміння не те що головою користуватись, а й перекладачами https://nv.ua/ukr/lifestyle/nemaye-sechi-terpiti-c...
ok1904• 05 декабря 2022
Ответ дляLeeloo_aloha
Та нє, Це не суржик Київщини. Ймовірно, Полісся.