Поумничка• 06 декабря 2022
Хто шукав роботу в Європі?
Це дійсно складно? Дано людина менеджер ВЕД в Україні працювала, досвід, знає англійську мову. Шукала в Європі роботу, обов´язково офісну, хоча б на 3000 євро. Відправлено 1000 резюме і тиша. Це дійсно так складно? Вся Європа
Птица Говоруша• 06 декабря 2022
Звичайно)) зп якась захмарна. Я кі менеджер, який відповідає за продажі у 8 країн світу. Відома європейська компанія. Досвід у цій сфері 10 років + англійська вільно+ мова країни, де живу на рівні b1. В мене після податків 1800 євро..я в західній Європі. Деталей більше не буде.
Пропеллер на 6 персон• 06 декабря 2022
Это огромная зарплата для такой должности.
Ну и найти не просто такую работу.
Птица Говоруша• 06 декабря 2022
3000 євро простому спеціалісту ЗЕД ніде платити не будуть. Ну, можливо, у Німеччині, але навряд чи. І там і ціни відповідні. І має бути знання не лише англійської, а і німецької b1-b2. І так у кожній країні.
Поумничка
• 06 декабря 2022
Ответ дляПтица Говоруша
А моя подруга в Німеччині, вона фармацевт. Каже що прикинула вже що зможе знайти роботу на 3000-4000 євро
Пропеллер на 6 персон• 06 декабря 2022
Менеджер же тоже на определенную страну завязан. Или он знает законы, касающиеся, например, таможенных правил, всех стран?
Прям тисячу відправлено?) І кожному персоналізовано писали, резюме, портфоліо додавали, розказували, чому хочете працювати конкретно в цій компанії? Аргументували бажану зп? Дозвіл на роботу є? Десь вже осіли, бо якщо ні, то ваші шансі приблизно нульові.
Громадянам України, не залежно від їх статусу на Батьківщині доведеться бігти удвічі швидше, та стрибати утрічі вищче, аніж місцевим. І це стосується всього і аренди, і роботи, і місць у норм. школах. Це потрібно прийняти та лупати цю скалу.
Пропеллер на 6 персон• 06 декабря 2022
Ответ дляTammy21
Сто процентов.
Поумничка
• 06 декабря 2022
Ответ дляПропеллер на 6 персон
Ну вона продавала з України у багато інших країн, то відповідно мабуть трохи знає законодавство данних країн..
Птица Говоруша• 06 декабря 2022
Ответ дляПоумничка
Ну хай спробує)) щасливі виключення є завжди, але не треба фантазувати про захмарні зп. Для людей без місцевого диплому, місцевої мови, місцевого досвіду роботи це недосяжно, скоріше за все.
Пропеллер на 6 персон• 06 декабря 2022
Ответ дляПоумничка
Всего понемногу знает.
Но работодателей такое не привлекает - они хотят опыт именно в своей стране.
ЛедиДи• 06 декабря 2022
Ответ дляПтица Говоруша
Для фармацевта в аптеці тут достатньо вибачитись в училищі, у нас же всі після інститутів і тут ціни собі не складуть
Поумничка
• 06 декабря 2022
Ответ дляTammy21
900 з чимось відправлено. Так, оформлені всі резюме нормально. Людина вже там, в Європі з літа, не може знайти роботу
Водійка хімарса• 06 декабря 2022
Ответ дляПоумничка
Из Украины продавать в другие страны и в Европе - разные вещи. Продавая из Украины интересует законодательство только Украины
Птица Говоруша• 06 декабря 2022
Ответ дляTammy21
Підтримаю 100 плюсами. Я все це переживаю. І якби мені сказали, що буде ТАК важко, то не пішла б на це. Після війни планую додому. В Європі завжди чекають, що за ті самі гроші, що і місцеві, ти будеш працювати у 5 разів краще і більше.
Поумничка
• 06 декабря 2022
Я в шоці, я думала знайти роботу там з анг мовою на 3000 євро то не проблема ((((
Домашка• 06 декабря 2022
Ответ дляПоумничка
😅
Вона знає німецьку?
Визнала диплом і пройшла навчання з тих предметів, які, на думку німецького законодавства, має обов‘язково пройти фармацевт?
Вона знає німецьку?
Ответ дляПтица Говоруша
Я можу зі свого досвіду, та з досвіду знайомих сказати. В1 дуже мало в колективах де не всі володіють англ.на гарному рівні (сюрприз, але той же айті сектор та дізайну не так щоб повністю англомовний). І мінімально потрібен саме реальний B2, а не тестовий.
Птица Говоруша• 06 декабря 2022
Ответ дляПоумничка
В моєму офісі на рівні b2-c1 говорить ВЕСЬ персонал, включаючи секретарів, працівників кафе і навіть прибиральниць. В Європі англійською нікого не вразити. Тут всі її знають. Особливо, якщо хочуть таку круту зп, як хочете ви)
Пропеллер на 6 персон• 06 декабря 2022
Ответ дляПтица Говоруша
Да, я тоже не ожидала, что будет не так все просто. Представляла себе, что я просто зарегистрируюсь фоп, сниму квартиру, потом получу внж и все будет супер))) Ха-ха-ха - это я теперь с себя смеюсь. Потому что остаться просто фопом и получить внж именно в той стране, где я сейчас, невозможно.
Поумничка
• 06 декабря 2022
Сусідці в Голандії на тепляцях різноробоча платять 2000 євро, а в офісі на 3000 це вже проблема((
Водійка хімарса• 06 декабря 2022
Ответ дляПоумничка
Так она, наверное, там по 12 часов работает с 1 выходным в неделю
Птица Говоруша• 06 декабря 2022
Ответ дляПоумничка
Голандія не дозволяє кваліфіковану міграцію. Тобто або заміж, або ніякого внж по роботі в офісі. Ну і як бути з мовою?
Пропеллер на 6 персон• 06 декабря 2022
Ответ дляПоумничка
В офисе тоже 2000)
В том-то и дело, что разница в зарплате рабочих и офисных не велика, а иногда рабочие за счёт большего времени работы получают даже больше, чем те, кто в офисе работают
Ответ дляПоумничка
Нормально оформлені = індивідуально оформлені. Соррі, але я не вірю, що можна 900 персоналізовано запитів власноруч разослати. Вона програє місцевим на старті, треба дуже-дуже постаратися щоб виділитися, запам´ятатися і, як це не сумно, починати з нижчих позицій.
Пропеллер на 6 персон• 06 декабря 2022
В Европе девиз - все профессии важны)
А так как рабочих не всегда хватает, то и зарплаты там могут быть выше, чем в офисе.
В офис все хотят, а работать по рабочей специальности - мало кто)
Поумничка
• 06 декабря 2022
Ответ дляTammy21
Не вірите за який період? Це ж не за один місяць, і не за два
ПМСница• 06 декабря 2022
Ответ дляПоумничка
може знайти, или нашла, моя родственница живя,в Германии 10 лет, с подтверженным дипломом, языком С1 работает бухом за 1800 евро после налогов, в немаленькой фирме в богатой земле, вы откуда с подругой свои цифры берете
Птица Говоруша• 06 декабря 2022
Ответ дляПропеллер на 6 персон
В офисе тоже 2000)
Підтримаю повністю. Робочі отримують трохи менше ніж висококваліфіковані спеціалісти офісу. Ми до цього не звикли і це для нас дивно, але це так.
Пропеллер на 6 персон• 06 декабря 2022
Ответ дляTammy21
Да, индивидуальный подход очень важен. А это означает не только резюме под каждую вакансию править, а и искать имена каждого, кому отправляешь резюме. Составлять мотивационное письмо в соответствии с деятельностью определённой компании и т. д.
Это огромный кусок работы (
НаливайКа• 06 декабря 2022
Нереально найти в офисе работу на эту зарплату. Та вы сначала хоть просто в офисе попробуйте найти. А так, если бы посмотрели правде в глаза, то уже давно нашли бы что-то проще, а так сидите до следующего лета без денег или в Украину лучше