Поумничка• 06 декабря 2022

Хто шукав роботу в Європі?

Це дійсно складно? Дано людина менеджер ВЕД в Україні працювала, досвід, знає англійську мову. Шукала в Європі роботу, обов´язково офісну, хоча б на 3000 євро. Відправлено 1000 резюме і тиша. Це дійсно так складно? Вся Європа
Перемелица• 06 декабря 2022
Помічниця вчителя в Італії´, 1500 євро, правда, знання мови С2
Пропеллер на 6 персон• 06 декабря 2022
Ответ для]Mrs.Сексуальность[
Польшв?
Чехия
ПоЗиТиВнАя• 06 декабря 2022
У меня пока 3тыс евро нет в ИТ. Я 4ый год в Европе работаю. И не тестировщик .
И у меня считается средняя зп по рынку для моего уровня.

Откуда люди зп взяли, какие у них должны быть в их мечтах, я не знаю.
И ещё что правда, чем западнее Европа, тем меньше будет разница в зп между офисным и не офисным трудом. Условно в Вене водитель автобуса получает не сильно меньше ИТ специалиста.
Кукуша• 06 декабря 2022
Ответ дляПтица Говоруша
Підтримаю 100 плюсами. Я все це переживаю. І якби мені сказали, що буде ТАК важко, то не пішла б на це. Після війни планую додому. В Європі завжди чекають, що за ті самі гроші, що і місцеві, ти будеш працювати у 5 разів краще і більше.
не знаю, у нас в клініці однаково працюють і українські, і польські лікарі. Не побачила ніякої різниці
неДодекаэдр• 06 декабря 2022
Ответ дляПоумничка
Ну вона продавала з України у багато інших країн, то відповідно мабуть трохи знає законодавство данних країн..
Продають всі згідно Incoterms, тут не треба знати про КОЖНУ країну, особливості тільки по разтаможке
Пропеллер на 6 персон• 06 декабря 2022
Ответ длянеДодекаэдр
Особенности все же есть в каждой стране.

А если человек рассылает по всем подряд странам, то вероятность очень ничтожная, что ему дадут ответ, не говоря уже о приглашении на собеседование.
Tammy21• 06 декабря 2022
Ответ дляНенька наша
Ну вона ж не позицію директора орієнтується. Для її посади може і не потрібна така вже потрібна аналітика.
Це не випад, якщо що, но Ви уявлення не маєте про що пишете. Авторка, чи то ії подруга, претендує на місце з гарною зп, без знання місцевої мови, та нюансів законодавства. Ій треба неймовірно постаратися, щоб ії якщо не винайняли, то хоча б запам´ятали. Нікому не потрібна людина, яка навіть презентувати себе не може. І це я не про корпорації зараз пишу, там усе складніше, а про банальні хвірмочки по 10-20 душ у штаті.
Птица Говоруша• 06 декабря 2022
Ответ дляНенька наша
Ого, щось маловато.
Мені пропонували на складі Амазон у Німеччині 1700 на руки. Без знання мови. Я відмовилась.
В Німмечині найвищі зп, але я не там.