Кинг-Конгша• 06 декабря 2022

Позамоткова вагітність. Пробувати знову чи ретельно готуватись?

22.02 були на УЗД і сказали, що ніби все ок! ХГЧ ріс , як при матковій вагітності…але на жаль, в березні зробили лапаро - позаматкова в матковому розі. Видалили одну трубу. Друга сказали, що в чудовому стані! Пройшло вже 10 місяців..ми дуже хочемо дитинку…але так страшно((( У кого була позаматкова ? Ви потім готувались? Аналізи і т.д? Моя лікарка каже, щоб я закінчувала пити кок і пробували, інша, що потрібно правильно підготуватись..ще одну позаматкову я морально не переживу…😭дуже важко відходила після лапаро(((
вАлнуюся сильнА• 06 декабря 2022
Я бы готовилась...

вАлнуюся сильнА• 06 декабря 2022
Я перед Б ходила на осмотр и мне попался врач которая сказала что возможна внематочная если пойдет в одну трубу там спайки и тогда сразу я пролечилась. Слава богу или доктору но Б правильная
Фекла Персиковна• 06 декабря 2022
А что тут готовиться? Повлиять на место имплантации нельзя. У меня в итоге удаление обеих труб и эко.
Беременейте и всё.
автор Кинг-Конгша • 06 декабря 2022
Ответ дляФекла Персиковна
Беременейте и всё.
Якщо буде друга позаматкова…більше ніяких вагітностей
автор Кинг-Конгша • 06 декабря 2022
Ответ длявАлнуюся сильнА
Напевно і я піду то тої лікарки, що радить підготуватись..вітаміни ми п‘ємо, особливо чоловік - для покращення якості і рухливості сперматозоїдів..не хочеться, щоб другий «блін був комом»((
Фекла Персиковна• 06 декабря 2022
Ответ дляКинг-Конгша
Как хотите, это Ваш выбор
Аноним с кешбеком• 06 декабря 2022
Ответ дляКинг-Конгша
А как витамины повлияют на прикрепление плодного яйца? Ну если спайки или воспаление, то да, нужно пролечиться. А если все в норме, то никак никто не застрахован
Жена аллигатора• 06 декабря 2022
Ответ дляКинг-Конгша
Вітаміни на імплантацію не впливають. Вони виключно для того, що ви типу шось робите. У якому стані ваша друга труба?
автор Кинг-Конгша • 06 декабря 2022
Ответ дляЖена аллигатора
Я ж писала в пості. В чудовому стані. Без спайок і т.д! І друга труба була в нормі, але із-за розположення плідного яйця в матковому розі, прийшлось видалити її.

автор Кинг-Конгша • 06 декабря 2022
Ответ дляАноним с кешбеком
Лікар, який робив операцію, сказав, що цей фактор міг вплинути, бо труби були в нормі
ПП-шница• 06 декабря 2022
В мене була позаматкова з видаленням труби і протилежного яєчника. Завагітніла через 5 років. Не зовсім розумію, як до цього можна підготуватися. Якщо з трубою, що залишилася, все добре - то пробуйте.
автор Кинг-Конгша • 06 декабря 2022
Ответ дляПП-шница
Я рада, що вам вдалось завагітніти) завжди хочеться, щоб саме в тебе такого не було…але на жаль, не ми це вирішуємо…
ПП-шница• 06 декабря 2022
Ответ дляКинг-Конгша
Та то було диво))) бо немає яєчника біля єдиної труби, затягувала яйцеклітину з протилежного. У Вас також все буде добре! Тут на форумі є теми про позаматкову і дуже багато дівчат відписувались, що народили після неї
автор Кинг-Конгша • 06 декабря 2022
Ответ дляПП-шница
Я також створювала свою тему, ми з дівчатами розглядали мій тест, є та друга полоска чи ні)) все-таки була, і хгч був в нормі..але так сталось(
Жена аллигатора• 06 декабря 2022
Ответ дляКинг-Конгша
Все у вас буде добре, головне вірити у це!
Багато з нас після невдалих вагітностей таки колисали своїх малюків
Курс капусты• 06 декабря 2022
Что ваш второй врач подразумевает под подготовкой? Что он предлагает делать, как готовиться?
автор Кинг-Конгша • 06 декабря 2022
Ответ дляКурс капусты
Ми ще не обговорювали. Хочу тільки записатись на прийом
ЛедиДи• 07 декабря 2022
Ответ дляКинг-Конгша
Теж не дуже розумію, як можна «підготуватись» до того, щоб не було позаматкової. Зазвичай це сугубо випадковість. Навіть погана проходимість труби не обов‘язково тому сприяє, бо по природі яйцеклітина не повинна приживатись в трубі, ій потрібен ендометрій, який є в матці. А вплив вітамінів на позаматкову вагітність це прям 🤯 Ви звісно готуйте організм до вагітності, пийте фолієву, інші вітаміни взагалі, перевірие овуляцію і тп, але на позаматкову вагітність воно ніяк не може вплинути.