Не має виплат ВПО з серпня місяця.
Ще і змінила адресу переміщення,але в тій самій громаді.
Чи будуть виплати хоть до нового року.
В соц захисті і на гарячу лінію без толку дзвонити.
Оформлення було через дію.
Може хтось стикався з такою проблемою?
Чи будуть виплати хоть до нового року.
Оформлення було через дію.
Може хтось стикався з такою проблемою?
Вам треба не дзвонити, а йти у виплатний відділ у соцзахист спочатку туди, де ви оформлювались вперше, потім туди, де вдруге.
Також можна дзвонити 1539 або 1548, це телефони для питань по виплатам ВПО, але навіть якщо ви туди додзвонитесь, сильно вам там не допоможуть. То краще йдіть самі та дізнавайтеся, де ваша виплатна справа та у якому вона стані.
Ответ дляEvgesha_
Дякую