Бабулька• 06 декабря 2022
Ціна ведення вагітності та пологів в США
Сама верхня позиція - це ціна звичайного візиту до звичайного лікаря
Все інше - скільки забілили за ведення вагітності та пологи
*Забілити - це розцінки, які виставив той, хто надавав послуги. Далі страхова може сказати, щось це занадто, ми так не домовлялися і трохи зменшити ціну. Потім страхова оплачує свою частину, отримувач послуги сплачує те, що залишилося.