Бабулька• 06 декабря 2022

Ціна ведення вагітності та пологів в США

Сама верхня позиція - це ціна звичайного візиту до звичайного лікаря
Все інше - скільки забілили за ведення вагітності та пологи

*Забілити - це розцінки, які виставив той, хто надавав послуги. Далі страхова може сказати, щось це занадто, ми так не домовлялися і трохи зменшити ціну. Потім страхова оплачує свою частину, отримувач послуги сплачує те, що залишилося.
Джинцы на Флиси• 06 декабря 2022
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Я рожала в Украине. Ничего не платила.
Тужилась и получила спектр услуг точно так же как и те, кто заплатил кучу бабла
Я тоже младшую родила в Украине. Ну, такое себе удовольствие. Если придется еще рожать-в Украине не рискну

автор Бабулька • 06 декабря 2022
Ответ дляСвезло так свезло
А хоть приблизно який відсоток з виставленних сум вам особисто довелось сплатити?
У мене прогресивна шкала.
Ці пологи + ще одна операція (повна ціна) + вирішення деяких дрібних, але дорогих тут проблем, очікую, що займе 5 тисяч.
Згідно мого контракту з страховою. Ще раз підкреслюю, інші оплатять іншу суму. Можливо навіть в рази більшу. 15-20 тисяч. Це теж дуже ймовірно. Як і 0. Деякі платять значно менше.
Все залежить від умов страховки, фінансового становища.
Свезло так свезло• 06 декабря 2022
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
За перехід на особистості
Та мы же вроде бы попрощались.
Свезло так свезло• 06 декабря 2022
Ответ дляБабулька
У мене прогресивна шкала.
Ну, нормально.
КонхфЭдкаТузик• 06 декабря 2022
Ответ дляСвезло так свезло
Удалено администрацией...
за хамство
автор Бабулька • 06 декабря 2022
Ответ дляПутающаяся
Автор, раскажите, пожалуйста,как прошли роды?
Соответствует действительности,то,что они часто предпочитают кесарить,а не ер?
Спасибо
Я, чено кажучи, не знаю.
У мене були покази до кесарського і я обрала саме цей шлях.
Мене запитали, чи я хочу кесарський чи природні. Я не запитувала рекомендацій, тому, що знала, що хочу КР.
Пологи пройшли чудово.
Путающаяся• 06 декабря 2022
Ответ дляБабулька
Я, чено кажучи, не знаю.
Пологи пройшли чудово.
Спасибо большое,а то интернет пестрит страшилками)
автор Бабулька • 06 декабря 2022
Ответ дляПутающаяся
На одні з консультацій моя лікарка казала, що вчора був чудовий день, вона прийняла 8 немовлят. Всі народилися природнім шляхом.
Я не думаю, що поголовно всіх кесарять. Гадаю, лише за показами.
Путающаяся• 06 декабря 2022
Ответ дляБабулька
Надеюсь,а то из крайности в крайность)
В Норвегии, наоборот,ждут пока все произойдет естественным путём.
Девочку промучали почти два дня,потом начали стимулировать ,в итоге прокесарили.
Спасибо большое за ответ

Капитошечка• 06 декабря 2022
Когда-то еще кто-то рассказывал, что 50-60 т за все это стоит.
Капитошечка• 06 декабря 2022
Ответ дляДжинцы на Флиси
Да вы что, такое даже противно это читать. Рожайте в клиниках где принцев рожают, не менее.
Джинцы на Флиси• 06 декабря 2022
Ответ дляКапитошечка
Противно-не читайте.
Буду рожать там-где покроет страховка
автор Бабулька • 06 декабря 2022
Ответ дляКапитошечка
Можливо
Це ціна без врахування ціни аналізів і окремих узд, які робляться не в кабінеті лікаря.
За аналізи та узд - купа дрібних сум, не згуртовано все разом. Я навіть й не подумала про це, поки ви не написали.
Баба на горошине• 06 декабря 2022
Виїзжала співробітниця до війни, бо хотіла сину громадянство ..
На 7 місяці , там жили, родили
Все обійшлось в 16 казала
Але як зараз страхові для біженців - я не знаю
То було 3 роки тому
ФсеСама• 06 декабря 2022
Ответ дляСвезло так свезло
Автор показала, сколько роды в сша стоят. Это не наши ерундовые 2000 долл
Я только здесь читала про эти самые две тыщи долларов хорошему врачу.
Рожала сама 2 раза по 160 долларов в отдельной палате, где мы с мужем неделю жили ещё
Капитошечка• 06 декабря 2022
Ответ дляФсеСама
И я как-то оба раза рожала без каких-то оплат. При чем возможности есть, и второй раз стояла на учете в частной клинике, но рожать поехала в гос, так как сложные роды и нужно было переливание для ребенка.
ФсеСама• 06 декабря 2022
Ответ дляКапитошечка
Вот то же самое. Я в обычной жк на учете стояла. В обычный роддом поехали рожать. Прекрасно относились, отличные условия были. Не услышала в свой адрес ни одного плохого слова
УлыбАчка• 07 декабря 2022
блин полно людей рожающих там беслпатно. едьте по ю4ю, в нью йорк или лос анджелес, получайте страховку государственную как беженец. и ВСЕ обследования бесплатно. мы через это проходили , могу даже помочь с данными.
никто в сша эти деньги не платит. никто. поатит государство. или платишь 10-30% из этой суммы, если у тебя позволяет доход и ты при деньгах. если нищий - все бесплатно
автор Бабулька • 07 декабря 2022
Ответ дляУлыбАчка
Неправда. Не всі. Лише базові.
НіПТ, наприклад, не оплатять. У Каліфорнійських групах постійно нарікають на це
Гінеколога не оплатять, якщо вважатимуть, що досить медсестри чи акушерки, а це будь-яка неускладнена вагітність

УлыбАчка• 07 декабря 2022
Ответ дляБабулька
Неправда. Не всі. Лише базові.
правда в нй. не в калифорнии, за нее не знаю. за нй знаю. обошли всех врачей что хотели, и гастроентеролога и узи и гастроэзофагоскопию и кучу всего, гинеколога тоже предлагали, но не нужен был. проф осмотр у него обязателен раз в год. и бесплатный почти при любой страховке, при государственной тем более. подруга рожала по гос страховке. кучу анализов, причем очень дорогих бесплатно. в центре манхетена госпиталь, роды полностью бесплатны.
автор Бабулька • 07 декабря 2022
Ответ дляУлыбАчка
Ви вказали Лос-Андлелос, у воєму дописі.
Огляд гінеколога не безкоштовний зі звичайною страховкою.
Гінекологічний безкоштовний огляд проводить терапевт/сімейний/internal medicine на річному чекапі. А у деяких страховок, моя як приклад - це відбувається безкоштовно раз на два роки.
Пологи вашої подруги теж не були безкоштовні, їх оплатили платники податків
УлыбАчка• 07 декабря 2022
Ответ дляБабулька
да, платники податкив оплачивают тунеядцев, курящих траву и голосующих за демократов. что б не работать и круто жить. и у них это хорошо выходит.
гинекологичный осмотр проводит гинеколог. какой терапевт полезет туда осматривать????
повторюсь, в нй описала точный опыт и результат.
вы мне что пытаетесь доказать, не пойму суть вашего спора?
и ’звичайна’ страховка у каждого своя разная, вы не можете знать условия и планы всех у кого профсоюзные страховки или всех кто работает на разные корпорации и тд. там свои нюансы и условия. ваш конкретный опыт и план страховки не означает что так по всей америке))))
автор Бабулька • 07 декабря 2022
Ответ дляУлыбАчка
Доводити щось сюди прийшли ви
Я вам лише вказала і продовжую вказувати на ваші помилки.
Ви абсолютно не в курсі як працює тутешня система, а поводитися, як інстина останньої інстанції. Будь-який терапевт проводить стандартний гінекологічний огляд, це звичайна практика.
Ви поширюєте шкідливі меседжі та неправдиву інформацію.
УлыбАчка• 07 декабря 2022
Ответ дляБабулька
Доводити щось сюди прийшли ви
але, тетя, калифорния это не все штаты! представляете, с просветлением!))))что вы там курите?
информация написанная мною из моего опыта личного. вы пишете бред и ложь касаемо нью йорка. не калифорнии. вы это понимаете? прочтите еще раз если нет. разные штаты разные правила. понимаю что это сногсшибательная новость и открытие для вас. выглядите смешно пытаясь доказать что правила калифорнии одинаковы для всех штатов. это позор и посмешище))) лучше молчите) еще раз повторюсь, пишу за нью йорк. лично сталкивалась с оформлением страховок людям по ю4ю, это были мои родственники. лично знаю страховки, агентов и нюансы.
если бы я сказала своему семейному врачу посмотреть меня по гинекологии, она бы долго смеялась))))) не, ну если курить и ширяться столько сколько это делается в лос анджелесе на каждом углу, то может мы бы были с вами на одной волне, а так, лучше не позорьтесь) а то такое чувство будто с ребенком переписываюсь)))))
Гжегож Бженчишчикевич• 22 декабря 2022
Какую страховая компания / или пакет лучше? Есть ли отличия между штатами?
автор Бабулька • 22 декабря 2022
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
У мене був Кайзер
Так, є відмінності, але в цілому +/-
Я перейшла на кайзер, бо мені був госпіталь ближчий і я мала неприємність з провіденс попереднього року
ще була можливість взяти страховку, яка покриває будь-якого провайдера, але це було б відсотків на 30-40 дорожче
у нас рекомендують при виборі провіденс-кайзер ообирати провіденс. але той госпіталь, що я обрала в кайзер мав гарні відгуки по неускладненій вагітності, був значно ближче і мені був зручніший по навігації.
Гжегож Бженчишчикевич• 22 декабря 2022
Ответ дляБабулька
У мене був Кайзер
Так, є відмінності, але в цілому +/-
В презентациях страховая указывает их госпитали? Или нужно поискать в интернете?
автор Бабулька • 22 декабря 2022
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
пошукати треба
вам дадуть на вибір кілька планів
вам потрібно порівняти ціни
і пошукати відгуки по госпіталям та практикам, які покриває ця страховка
Мені було легше бо обидва плани, серед яких я обирала, що кайзер, що провіденс, працювали лише з мережею кайзер або провіденс. Тобто я відразу знала де шукати і як, не потрібно було уточнювати чи бере кожен лікар, який прийде хоч слово сказати, цю страховку чи ні; чи прийме лаборатія, куди лікар відправив аналіз страховку чи ні. Всі хто в лікарні чи в госпіталі - автоматично в мережі. Не було навіть шансу на сюрпрайз біл (незважаючи на новий закон, це все рівно нерви. З попередньою вагітністю у мене був сюрпрайз біл від анастезіолога. Лікарня підсунула анестезіолога, який не прийняв мою страховку)
Гжегож Бженчишчикевич• 22 декабря 2022
Ответ дляБабулька
пошукати треба
вам дадуть на вибір кілька планів
вам потрібно порівняти ціни
О боже, как же все сложно у них. Спасибо за лучик света на всю эту тьму)
автор Бабулька • 22 декабря 2022
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Все буде ок! Запишіться у групи мамочок вашого міста і там відразу запитаєте який план вам обрати, як тільки будете мати на руках проспектики можливих планів.
Записатися до лікаря можна буде відразу як тільки визначитеся з планом.
Я мала ще провіденс, коли записувалася до своєї лікарки в кайзер. Так і казала, що страховка буде з такого-то числа і я хочу записатися якнайшвидше.
Мені назначили відразу як почав діяти мій план. План був з 1 січня, записали на 3 січня. Це був 10 тиждень на момент першого візиту. Записувалася я в листопаді. Щоправда я потрапила аж на 5 чи 6 лікарку з мого пріоритетного списку. Усі інші не мали місць. Теж врахуйте, що таке може бути.
Місця з´являються час від часу, але я стресувала, тому не хотіла чекати. Якби ніхто з списку не мав місць, тоді б чекала.
Обов´язково оберіть лікарок наперед, бо вас автоматично запишуть до кого буде, не факт, що це буде та лікарка відгуки якої вам сподобаються.