ЭмчЭндЭм• 07 декабря 2022
дівчата, хто розуміється на фотошопі та ілюстраторі, зайдіть, пліз, є питання
можете в 2 словах пояснити, чим ці дві програми відрізняються?
В фотошоп я працюю, в ілюстраторі - ні. А дизайнер зараз зробив в ілюстраторі макети і каже. що це краще і там можна робити те, чого не можна в фотошопі, тобто у фотошопа обмежені можливості.Це дійсно так чи він просто не хоче переводити їх у фотошоп? Чи мені терміново потрібно вивчати ілюстратор та переходити на нього?МОва йде про макети оформлення для інстаграм
ПоЗиТиВнАя• 07 декабря 2022
Ответ дляЭмчЭндЭм
так мене не питав ніхто, з дизайнером цим нша людина спілкувалсь, я і не знала, що макети роблять
А дизайнер і не має у вас питати. Він отримує від вас ТЗ, якщо там програма не вказана, то дизайнер вибирає на свій розсуд. В якому форматі вам дизайнер віддав макети? Хай запише в jpg, png і розміщуйте (якщо він правильно розміри заклав)
ПоЗиТиВнАя• 07 декабря 2022
Ответ дляЭмчЭндЭм
Дизайнеру все одно хто дає ТЗ.
ЭмчЭндЭм
• 07 декабря 2022
Ответ дляПоЗиТиВнАя
так, не має. Я мала на увазі, що в мене не питали ті, хто макети ті замовляли. Я не знаю, чи казали вони йому в ілюстраторі робити, чи він сам на свій розсуд їх зробив.
Мені не розміщувати їх треба, а працювати з ними перез розміщенням. Написи замінити, фото інше поставити та інше
ПоЗиТиВнАя• 07 декабря 2022
Ответ дляЭмчЭндЭм
Ну написи в ілюстраторі легко замінити. Фото готується в фотошопі і ставиться в ілюстратор. Там насправді легко, просто це треба щоб вам на початку хтось показав, а далі піде як по маслу.
Ответ дляЭмчЭндЭм
то ж тепер довго його все переводити. Там 15 шаблонів. Мабуть тому і каже. Та звичайний, десь по 5 слоїв буде.фон - плашка, текст, лого .. та ще пару елементів.
Щось мені не йде ілюстратор, вже хотіла в ньому якось розбиратися.
Зберігаєте пдф і відкриваєте фотошопом, або еспорт з аі в псд,
ЭмчЭндЭм
• 07 декабря 2022
Ответ дляtarveldy
До чого обісрати, ви не компетентна от і все, макети у іотошопі не роблять вже років 10, це прога для обробки растра
ага, роблять ще й як макети для інстаграм. Останні 5 років всі давали в фотошопі макети.
Ви ніяк не можете заспокоїтись, яка ви компетентна. Всі вже зрозуміли, що ви компетентна.
Ответ дляЭмчЭндЭм
Так, я компетентна. І раджу вам ознайомитись з поняттями растрової і векторної графіки, просто щоб не виглядати слоупоком наступного разу
ПоЗиТиВнАя• 07 декабря 2022
Ответ дляЭмчЭндЭм
Не слухайте її. Ми для соцмереж робимо статичні макети переважно в фотошопі. Буває і в ілюстраторі, але рідко.
ПоЗиТиВнАя• 07 декабря 2022
Ответ дляtarveldy
В для чого!
Щоб ви потім не матюкались на дизайнерів, як у темі про товщину ліній для лого.