НеВРотик• 07 декабря 2022

Віяр, хочу змінити фасади

Дівчата, така стінка на дачі стоїть. Всередині ще досить міцна, але фасади не актуальні давно. Хочу змінити на щось нове, в стилі Прованс чи щось таке.
Скажіть, хто знає. Якщо без послуг додаткових майстрів, можна ж самому приїхати і замовити у них. Якщо я фасад зніму і їм привезу, це норм? Чи вони замірять самі не будуть? Чи їм треба малювати заміри?
Або краще майстра шукати , який співпрацює з Віяром?
Може підкажете, куди дивитися по стилю та кольору? Біла буде дуже разюча контрастна?
Тихомандражная• 07 декабря 2022
вони самі нічого не роблять
вам самій треба все виміряти

автор НеВРотик • 07 декабря 2022
Ответ дляТихомандражная
вони самі нічого не роблять
вам самій треба все виміряти
Виміряти всі дірочки, під петлі та під ручки?
Тоскующая• 07 декабря 2022
Стінка як стінка. На що ви замінити хочете на стружку? І всередині? Ну що за ідеї. Або все фарбувати, і фасад і середину або викинути і зробити нове.
Жаннетт_• 07 декабря 2022
Пофарбуйте білим лаком( попередньо знявши старе покриття) і буле Вам прованс. Я дуже не рекомендую вам ВіЯр, в тій частині,де мова йде про їх фарбований мдф( тей,який вони самі фарбують)
автор НеВРотик • 07 декабря 2022
Ответ дляТоскующая
Всередині міняти не буду, тільки фасад. Фарбування не врятує.
Тоскующая• 07 декабря 2022
Ответ дляНеВРотик
Тоді не міняйте. Буде дуже дорого і виглядати буде не дуже.
Попипиповна• 07 декабря 2022
Замовте фасади в плівці, вони дешевші ніж фарбовані. І розмір зробіть не по старих фасадах, а суцільні двері від верху до низу. Бо конфігурація по старих фасадах видасть старі меблі а суцільні дверцята придатуть інший вигляд. Внутрінню конфігурацію не міняйте, вона залишається з тим же функціоналом. Але якщо Ви в цьому не розбираєтесь, то краще пошукати майстра, щоб все зробив як слід.
Тихомандражная• 07 декабря 2022
Ответ дляНеВРотик
да
+ ще ж кромкування додає наче 0,5 мм (но це не точно)
ФФФФристайла• 07 декабря 2022
Шукайте майстра, який співпрацює з Віяр, вони нічого виміряти не будуть, їм подаєте готові заміри і розкрій, де потрібно зробити отвір.

автор НеВРотик • 07 декабря 2022
Ответ дляПопипиповна
Зрозуміла, але хотілося б відкриті полиці для всяких там фото, або ваз. Стоять там зараз
Ось такого плану думаю
Тихомандражная• 07 декабря 2022
Ответ дляНеВРотик
я бачила такі відео, де якось знімають повністю стару покраску і наносять нову
але роботи там канєшно дофіга, но то у людей хоббі таке, їм чисто подобається таке робити
Тихомандражная• 07 декабря 2022
ну і от по вашому фото-а бокові стінки шафи, а полички, буде ж видно, що вони іншого кольору ніж нові фасади

от ви кажете-хочу відкриті полички, то ж буде видно, що вони іншого кольору, чи ви й полички нові будете замовляти? то краще вже все нове зразу замовте)
Попипиповна• 07 декабря 2022
Ответ дляНеВРотик
Ось такого плану думаю
То це вже не фасади змінити, а зі старої стінки зробить нову. Це вже і по коштах зовсім інше. Як каже майстер, з яким я співпрацюю, простіше з нового зробити, чим перероблювати старе. Бо я таким теж страдаю). В жовтні-листопаді ліпили з ним кухню із старої. Теж міняли фасади перевертали шафки, ох він і задовбався. Я теж не думала що це так багато потягне і по коштах і по часі, бо основа ж була типу готова, тільки трошки модернізувати. По коштах простіше було купити бюджетну в епіцентрі.
автор НеВРотик • 07 декабря 2022
Ответ дляТихомандражная

Трохи поправлю. Вона в мене не в такому вигляді, не вся. Тільки оці 2 шафи та тумба під тєлєк. Над видвижними ящиками є ніші, там стоїть годинник, фоторамки, статуетка. Хочу без скла зовсім
Amira-a• 07 декабря 2022
Всё возможно, мы всю мебель сами конструировали и заказывали распил. Но в вашем случае цена может оказаться высокой для такой переделки. Для дачи и правда можно перекрасить по инструкции
Тихомандражная• 07 декабря 2022
Ответ дляНеВРотик
ну то якшо без скла, то ж буде видно, шо полички не того кольору
чи як?
А я женатая• 07 декабря 2022
Я на кронасі міняла на кухні. Кухня була відносно нова а фасади з першого дня не подобались. Можна приїхати до них і замовити що подобається.
автор НеВРотик • 07 декабря 2022
Ответ дляТихомандражная
чи як?
В нішах так, буде видно, але ж і збоку видно, що іншого кольору. Бо вона стоїть посередині. А замість скла буде просто фасад.
автор НеВРотик • 07 декабря 2022
Ответ дляА я женатая
О, про Кронас забула. А в них умови як і на Віярі? Все намалювати та принести ?

Наизнанку• 07 декабря 2022
Ответ дляНеВРотик
Ось такого плану думаю
Ви ж розумієте ,що на фото це нова мебель. Вона такою у Вас не буде.
Може віддалено для фото і буде ок, але вживу це все буде видно.
У них, на Віярі,мені здається буде дорого. Чи не дешевше Вам купити нову стінку? Дивіться фасад буде коштувати десь 1500-2000 грн за 1 м2.
Ми пару років тому відмовились від Віяра, тому що там дуже зазнані менеджера
Ми принесли всі розміри фасадів, які нам потрібно. Менеджер відмовився приймати замовлення бо ми не зняли по 2 мм зазору з кожної сторони. Почав нам зверхньо розказувати.
Не хочете замовлення ну то і не треба. Пішли на Кронос, там люди гарні без задертого носу.
А я женатая• 07 декабря 2022
Ответ дляНеВРотик
Я онлайн замовляла а родічі їздили до них. Просто розміри записали і дали їх їм. Можна в їх программі почати робити замовлення і буде ясно яка ціна.
Анонимус Я• 07 декабря 2022
Ответ дляНеВРотик
А покажите свою
автор НеВРотик • 07 декабря 2022
Ответ дляНаизнанку
Думаю, що нова буде дорожча набагато. Я ,правда, не знаю цін Віяра чи Кронаса. Може і відмовлюся від цієї ідеї
До речі. Колись на кухні пепероблювала фасади сама, фарбувала. Вона також 2х кольорова вийшла. Фото з відео пробувала зробити, розмите , але видно, що фасади білі, а полиці темно коричневі
Анонимус Я• 07 декабря 2022
Ответ дляНеВРотик
Я свою покрасила, довольна как слон. Денег мищер ушло, получила новую кухню как хотела. А еще стекла заменила в двух фасадах, пескоструй с рисунком на простое матовое
автор НеВРотик • 07 декабря 2022
Ответ дляАнонимус Я
Я фарбувала кухню, але там класика, вище фото вставила. А тут і завитушки, і якісь крапочки, і промені. Не буде виглядати стильно.
А можете показати свою? Шматочок, як було як стало?
Вумна вутка• 07 декабря 2022
Мы не сильно заморачивались, муж шлифовальной машинкой убрал верхний слой, потом прогрунтовали, покрасили водостойкой краской, заменили ручки, стекло оставили.
автор НеВРотик • 07 декабря 2022
Ответ дляВумна вутка
Там все в нижніх фасадах вирізблено у візерунки, і на видвижних також. Вона не гладка. Хіба можна фідшліфувати рівно, будуть впадини і нерівності.

Я не там, тому фото ближче зробити не можу
Бусурманша• 07 декабря 2022
Хай будуть ті візерунки, вам потрібна грунтовка, зашкурити, погрунтувати, і фарбувати.
Я знаю який там візерунок, у бабусі така стінка в залі стоїть
автор НеВРотик • 07 декабря 2022
Ответ дляБусурманша
Так візерунки і роблять з неї привіт із СРСР
Вумна вутка• 07 декабря 2022
Ответ дляНеВРотик

Тогда нужна будет еще шпаклевка по дереву.