ОленаЯ• 07 декабря 2022

Трішки створюю зимовий, новорічний настрій

Наскільки це можливо.
энциклопУдия• 07 декабря 2022
молодець, так тримати, гарно

автор ОленаЯ • 07 декабря 2022
Ответ дляФлюорография гуся
Покупала у девочки с Хмельницкого у нее группа в вайбере. по 145 грн. У нее большой выбор.
А я щось таке (текстиль) купую у групі в ФБ, але там по 350, правда якість крраща в рази, гобелен. Зараз не хочеться витрачатися
автор ОленаЯ • 07 декабря 2022
Ответ дляэнциклопУдия
молодець, так тримати, гарно
Дякую
ksunuyabelaya• 07 декабря 2022
Ответ дляОленаЯ
Я в Києві не бачила, а це на трасі, в Пирятині, иам такий магазин, що завжди щось прикольне нагребу.
Моя мама своими руками делает
Флюорография гуся• 07 декабря 2022
Ответ дляОленаЯ
Гобелен у нее были по 550 грн. за 2 шт, а велюр по 145. А еще очень красивые новогодние скатерти, постельное это уже как зависимость.
автор ОленаЯ • 07 декабря 2022
Ответ дляksunuyabelaya
Моя мама своими руками делает
Дуже гарно. Такі люди для мене - чарівники. Та й Ви ереативна і творча. Як Ви, де Ви зараз?
автор ОленаЯ • 07 декабря 2022
Ответ дляФлюорография гуся
У моєї теж скільки всякої краси, я тримаю себе в руках, а так би все скупила, тільки дійсно необхідне. Планую батькам на НР купити подвійий великий плєд флісовий, а так лише зирінг 🤣
Котики-муркотики• 07 декабря 2022
Ответ дляОленаЯ
Так, з АТБ, може після прання і бяка будуть, а так нічого, і не 350-500 грн за штучку, а 99.
Підкажіть розмір 40×40 вони?
coloritka• 07 декабря 2022
Ответ дляБарвіночка
Я теж трошки краси зробила.
Самі робили?
Дуже ніжно

coloritka• 07 декабря 2022
Ответ дляksunuyabelaya
Моя мама своими руками делает
Класні
Умничка-помощничка• 07 декабря 2022
Ответ дляСтетоскопуло
вооот..но не могу,купила здесь швейную машину) как потом повезу-хз.
так а я вже купила і швейну та ще і оверлок...також хз. але ще і куди саме хз...
Я в дамках• 07 декабря 2022
А гномы где? Без них ни ни
Умничка-помощничка• 07 декабря 2022
Ответ дляМечты сбываются
Новою поштою. Життя одне, може у вас кращого вже не буде, тому живіть сьогодні, бо завтра може і не настати.
та я таким чином думаючи вже свою фінансову подушку майже зпорожнила..лишилось трішечки а далі що робити хз
автор ОленаЯ • 07 декабря 2022
Ответ дляКотики-муркотики
Підкажіть розмір 40×40 вони?
Так , 40×40
Напланетянка• 07 декабря 2022
Ответ дляБарвіночка
Я теж трошки краси зробила.
Дуже гарно.
автор ОленаЯ • 07 декабря 2022
Ответ дляЯ в дамках
А гномы где? Без них ни ни
Є, ))), на горищі ще, як і все новорічне
Купипупсичек• 07 декабря 2022
Купила підсвічник)
автор ОленаЯ • 07 декабря 2022
Ответ дляКупипупсичек
Купила підсвічник)
Гарно
Напланетянка• 07 декабря 2022
Ответ дляЯ в дамках
А гномы где? Без них ни ни
Теж про це подумала. Але радує що я не одна не розумію тих гномів. Що там красивого.

Флюорография гуся• 07 декабря 2022
Ответ дляОленаЯ
И не говорите, сильно себя сдерживаю что бы что то новое не прикупить.
Напланетянка• 07 декабря 2022
Ответ дляКупипупсичек
Купила підсвічник)
Купипупсичек• 07 декабря 2022
Ответ дляНапланетянка
Мені в минілому році подруга двох притягнула, так і стоять біля дверей)
Моль Молливна• 07 декабря 2022
я купила гирлянды на батарейках и радуюсь
автор ОленаЯ • 07 декабря 2022
Ответ дляНапланетянка
Мені подобається і діти в захваті від них
автор ОленаЯ • 07 декабря 2022
Ответ дляМоль Молливна
Гарний інтер´єр, затишно.
Я в дамках• 07 декабря 2022
Ответ дляМоль Молливна
Это на шторах? Как от них освещение?
Гидроусилитель руля• 07 декабря 2022
Ответ дляМоль Молливна
Как красиво в такой красоте и при выключении света классно сидеть))
Мечты сбываются• 07 декабря 2022
Ответ дляУмничка-помощничка
ну, а що робити? Якщо зараз не жити та відмовляти собі у всьому, то що то за життя? І так депресивні настрої, хоч якийсь позитив має бути. Звісно, що не за всі кошти останні але дрібнички можна собі дозволити)
Барвіночка• 07 декабря 2022
Ответ дляcoloritka
Самі робили?
Дуже ніжно
Так. Осінню шишок, жолудів назбирала.
Барвіночка• 07 декабря 2022
Ответ дляЯ в дамках
А гномы где? Без них ни ни
Ось вони. Сама в тому році робила .)